м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії у Вишневому - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності у Вишневому. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Пропонуємо всім, хто цього потребує, якісне та комплексне лікування наркоманії у Вишневому.

Особливості лікування наркоманії

Ми надаємо комплексну допомогу наркозалежним. Кожен з етапів є однаково важливим, якщо ви хочете назавжди забути про хворобу. Робота з людиною починається з початкової консультації, завдяки чому вдається визначити цілі та психологічний стан хворого.

Далі, щоб лікування наркозалежності мало найкращі результати, хворому необхідно пройти повну діагностику. Проводиться вона з використанням сучасного обладнання, хворому також необхідно здати аналізи. У результаті фахівці отримують повну інформацію про фактичний стан хворого, що допомагає розробити максимально ефективну програму лікування та відновлення.

Також в обов’язковому порядку повинна бути проведена детоксикація від наркотиків у Вишневому. Для цього використовують сертифіковані препарати, що дозволяють прискорити процес виведення токсинів та інших небезпечних речовин з організму, які накопичуються в результаті прийому наркотичних речовин. При різкій відмові від наркотиків у хворих виникає стан ломки, який супроводжується сильними больовими відчуттями, змушуючи людину ще раз вжити речовину. Правильне лікування від наркоманії у Вишневому з детоксикацією дозволить хворому безболісно вийти з абстинентного синдрому, що позитивно позначається на фізичному і психологічному стані та дозволяє продовжити лікування.

Анонімне лікування наркоманії у Вишневому

Якщо ви звернулися до нас, лікування залежності буде проводитися за унікальною програмою, яка розробляється безпосередньо під хворого. Програма націлена на те, щоб поліпшити фізичний стан хворого, стабілізувати психоемоційний фон і позбавити від негативних наслідків супутніх захворювань.

Анонімне лікування наркоманії у Вишневому обов’язково включає медикаментозну підтримку. Фахівці підбирають низку препаратів, які дозволяють стабілізувати і поліпшити стан хворого в дуже стислі терміни. Якщо хворий проходить стаціонарне лікування, фахівці також стежать за регулярністю прийому медикаментів, що також важливо.

Професійне лікування наркотичної залежності також включає і психологічну підтримку. Хворий може працювати з психологом, психотерапевтом і психіатром. Фахівці не тільки призначають медикаментозну підтримку, а й проводять із хворим консультації. Це дозволяє підтримувати стійку мотивацію жити тверезо і позбавляє хворого від страхів, пов’язаних із поверненням у соціум.

Переваги професійного лікування

Наша клініка лікування наркоманії у Вишневому працює з хворими будь-якого ступеня тяжкості. До нас звертаються люди, які зіткнулися із залежністю від абсолютно різних речовин. Адже нашою головною перевагою є індивідуальний підхід до клієнтів. Використання прогресивних методик і унікальних програм дозволяє хворим залишити проблему в минулому назавжди.

Клієнтам ми надаємо комплексне лікування від наркоманії, ціна якого є більш ніж доступною. Вартість розраховується також індивідуально, все залежить від складності та тривалості програми, а також комплексу необхідних заходів.

Комплексне лікування наркоманів у Вишневому також передбачає роботу з близькими хворого. Адже після виписки зі стаціонару саме близьким людям доведеться працювати з колишнім залежним. Правильна і коректна поведінка з колишнім наркоманом дозволить уникнути в майбутньому рецидиву, що посилить ефективність лікування.

Своїм клієнтам ми пропонуємо не тільки медикаментозне лікування наркоманії у Вишневому, а й допомогу з соціалізацією і повернення до звичного способу життя. Пройшовши відновлення, людина зможе без проблем і психологічного дискомфорту знайти роботу або повернутися на стару посаду, а також відновити стосунки з близькими та друзями. Тож якщо у вас або у близьких вам людей була діагностована наркоманія, лікування повинно здійснюватися тільки професіоналами в спеціалізованій установі.

Самостійно впоратися із залежністю хворий не зможе. Адже йдеться про залежність на фізичному рівні, психологічному та навіть соціальному. Тому для якісного подолання проблеми необхідно дізнатися причину - те, що підштовхнуло людину до вживання наркотичних речовин - і опрацювати її з психологами та психотерапевтами. Тому що лікування полягає не лише в очищенні організму та покращенні фізичного стану, процес є більш глибоким і складнішим.

Також дуже важливо пройти лікування від наркозалежності у Вишневому оперативно, тож звертатися по допомогу варто одразу ж після виявлення перших ознак розвитку залежності. Як правило, зміни в поведінці та фізичному стані не змушують себе чекати. Так що виявити їх не складе труднощів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка