м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Примусове лікування наркоманії та алкоголізму в Києві методом інтервенції

Примусове лікування від алкоголізму та наркоманії в Києві методом інтервенції. Мотивація залежних на лікування.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

мотивація

Ефективне примусове лікування наркоманії та алкоголізму в Києві та Київській області проводить команда кваліфікованих фахівців наркологічного центру “Пальміра” з гарантією ефективності та за доступними цінами**. Пристрасть до вживання ПАР являє собою небезпечне і швидкопрогресуюче захворювання, яке повністю руйнує життя людини, негативно впливає на її фізичне і психічне здоров’я. Якщо не вживати активних дій щодо боротьби з пристрастю, то наслідки можуть бути найважчими і незворотними, аж до смертельного результату. При цьому самостійна боротьба з недугою також не приведе до успіху. Єдиним правильним вибором буде проведення ефективних і радикальних заходів за допомогою звернення до професійних фахівців.

Більшість залежних не вважають себе такими і відповідно до цього абсолютно не готові приймати кваліфіковану допомогу з боку професійних фахівців. Але за чинним законодавством заборонено насильно відправляти людину на лікування до відповідної установи, окрім низки особливих випадків, визначених у законодавстві.

І тоді родичам, які переживають за здоров’я алкоголіка або наркомана, необхідно знайти потрібний вихід з такої ситуації. Кваліфікований персонал наркоклініки “Пальміра” застосовує для своїх клієнтів тільки надійні і якісні методи боротьби. Зокрема, для пацієнтів, які незгодні лікуватися, ми застосовуємо методику інтервенції. Вона призводить до формування добровільної мотивації на проходження терапії та лікування. Такий захід є високо ефективним і призводить до справді успішних результатів. За статистикою 9 із 10 пацієнтів центру наркології “Пальміра” дійсно погоджуються пройти терапію і дійсно повертаються до здорового життя.

Інтервенція алкоголіків і наркозалежних як захід примусового лікування в Києві

!!переконання

Метод інтервенції являє собою безпечний спосіб здійснення психологічного впливу на клієнта, під час якого формується стійка мотивація на примусове лікування якого формується стійка мотивація на позбавлення від згубної тяги. Такий захід застосовний для тих хворих, які не визнають у себе пристрасті і не хочуть добровільно вирушати в стаціонарні умови для проходження комплексної програми відновлення.

Кваліфікований, досвідчений і навчений персонал нашої наркологічної клініки точно знає, як знайти свій підхід до будь-якого пацієнта і виробити у нього щире бажання пройти терапію від початку до кінця.

Переваги інтервенції для примусового лікування алкоголіків і наркоманів у клініці “Пальміра”

 • Не порушуються природні права і свободи людини.
 • Хворий добровільно дає свою згоду на проходження всіх етапів відновлення.
 • Процедура абсолютно безпечна і більш, ніж у 90% випадків призводить раз і назавжди до відмови залежного від вживання ПАР.
 • При такому підході клієнт перебуває під цілодобовим наглядом фахівців, готових у будь-який момент надати необхідну допомогу.
 • Застосування персонального підходу до лікування і відновлення підопічних.

За допомогою такого надійного підходу вдається досягати надійного усвідомлення всієї небезпеки і шкоди, яку отримує організм людини від прийому наркотиків чи спиртного. І розуміє, що самостійно і без наслідків побороти таку проблему в нього не вийде. У підсумку він добровільно погоджується на прийняття допомоги від професіоналів і готовий попрямувати в стаціонар для комплексного обстеження і лікування.

У яких випадках допустимо застосовувати примусове лікування наркоманії або алкоголізму в Києві

 • Примусове лікування за рішенням суду при винесенні відповідного рішення і наявності підтверджуючого документа.
 • За наявності недієздатності людини та можливої небезпеки загрози для себе чи інших людей.

**У будь-яких інших випадках використовувати такий варіант неприпустимо. Для них може бути використана тільки інтервенція в як успішний варіант для лікування та відновлення.

Примусове лікування алкоголізму в клініці “Пальміра”

Кваліфікований персонал нашого центру наркології проводить таку роботи вдома у наркозалежних з метою формування добровільної згоди на лікування і відновлення алкозалежності. Після цього весь процес терапії вибудовується за наступним чітко вибудуваним планом:**

 • Детоксикація організму. Являє собою безпечне очищення за допомогою установки крапельниці для безпечного виведення з організму отрут і токсинів, накопичених в процесі прийому спиртних напоїв.
 • Професійна наркологічна допомога на дому.
 • Робота кваліфікованих психологів і психотерапевтів. Мотивація залежних формується для того, щоб алкоголік зміг пройти терапевтичну програму.
 • Професійна медико-соціальна реабілітація. Являє собою надійні дії медикаментозного і психотерапевтичного характеру для повноцінного відновлення алкозалежного. Без неї не можна досягти повноцінного одужання та усунення небезпечної тяги раз і назавжди.

розмова з пацієнтом

У стаціонарі нашого наркологічного центру “Пальміра “ весь процес проходження етапів займає від місяця до року відповідно до відповідно до стану хворого та особливостей його організму.** Більш детально про всі особливості надаваних послуг можна дізнатися за нашою гарячою лінією в будь-який час дня і ночі. Клініка лікування алкоголізму надає всі послуги повністю анонімно, і вам не потрібно переживати, що про вашу проблему хтось дізнається.

Примусове лікування наркозалежних у Києві

Для наркоманів, які не визнають своєї хвороби і не згодні на отримання допомоги професіоналів безпечно застосовується метод інтервенції. І для них необхідно обов’язково потрібно формування стійкої мотивації на лікування наркозалежності, яку вам допоможе сформувати професійний персонал клініки наркології “Пальміра”.

А ось застосування примусового впливу необхідне в таких випадках: лікар у халаті

 • Хворий агресивний і може бути небезпечним для себе або інших людей.
 • Відповідно до судової постанови.
 • При недієздатності або неадекватності людини.

При будь-яких інших випадках обов’язково необхідно мати добровільну згоду наркомана. І впоратися з її отриманням і формуванням мотивації надійним чином можуть фахівці приватної клініки “Пальміра”. Головна мета такого тісного контакту між лікарем і хворим для формування бажання зміни свого життя і повної відмови від прийому ПАР.

А потім комплексна терапія проводиться з дотриманням наступних етапів:

 • Детоксикація організму.
 • Ретельна діагностика та обстеження підопічного.
 • Медикаментозна терапія для відновлення фізичного та психічного здоров’я.
 • Реабілітація наркозалежних.

Ефективне і надійне примусове лікування наркоманії та алкоголізму в Києві та Київській області проводиться із застосуванням комплексного підходу в нашому наркологічному центрі “Пальміра”. Усім клієнтам ми гарантуємо повноцінне одужання, усунення нездорової тяги. Вартість лікування наркоманії ви зможете дізнатися після обстеження та визначення необхідного курсу процедур.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка