м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Надання допомоги при алкогольній інтоксикації на дому Київ

Детоксикація від алкоголю вдома в Києві медикаментозним і апаратним методами. Недорого. Цілодобово. Викликати лікаря
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

медична детоксикація

Нерідко при зловживанні спиртним виникає алкогольна інтоксикація. При цьому відбувається розлад низки важливих функцій організму. Якщо йдеться про гостру фазу, це тягне за собою низку психологічних і фізичних порушень. Простіше кажучи кажучи, етанол руйнує ваш організм.

Допомога вдома в разі алкогольного отруєння дуже важлива, оскільки велика кількість алкоголю призводить до розвитку у людини важкого отруєння і депресивного стану. Нерідко, коли відсоток алкоголю в кілька разів перевищує норму, виникає так звана “біла гарячка”.

Коли сталося отруєння алкоголем, лікування вдома має стати лише першим кроком. В ідеалі необхідно звернутися до фахівців, якщо йдеться про отруєння під час запою. Тоді лікуванням має займатися досвідчений лікар-нарколог.

Що таке алкогольна інтоксикація

Коли настає інтоксикація алкоголем, людина відчуває прилив енергії та опиняється в ейфоричному стані. При цьому істотно порушується координація рухів аж до того, що той, хто випив, не може стояти на ногах. Психологічна поведінка також змінюється – людина стає більш упевненою в собі, може переоцінювати свої сили з низки аспектів.

Якщо йдеться про людину, яка рідко вживає алкоголь, велика кількість спиртного може призвести до порушення функціонування шлунка – йдеться насамперед про блювоту і нудоту. В особливо критичних випадках може виникнути і кровотеча. Якщо було діагностовано алкогольну інтоксикацію, лікування має бути розпочато негайно. Адже при сильних отруєнь у хворого можуть виникнути проблеми з дихальною системою. Нерідко хворий впадає в кому. Отруєння призводить і до серйозних проблем із системою кровообігу, ось чому невідкладна допомога вкрай необхідна.

сестра з крапельницею

Симптоми алкогольної інтоксикації

У разі алкогольного отруєння в гострій фазі необхідна допомога професіоналів, яку може бути надано і вдома. Гостра фаза може розвиватися як у людей, які страждають від алкогольної залежності, так і в тих, хто рідко вживає спиртні напої.

Важливо розуміти, що висока концентрація алкоголю призводить до того, що хронічні захворювання, які вже мали місце, істотно загострюються, що може призвести до непрогнозованих наслідків. Сильне отруєння є серйозною загрозою для вашого здоров’я.

Якщо має місце алкогольна інтоксикація симптоми можуть бути такими:

 • Порушується цілісність стінок шлунка, що в кінцевому рахунку призводить до сильних кровотеч. Такий стан, при відсутності своєчасної професійної допомоги, може мати летальні наслідки.
 • Кваліфікована допомога при алкогольній інтоксикації на дому необхідна ще й через те, що рясна кількість спиртного призводить до підвищеного тиску, що може обернутися вельми негативними для здоров’я наслідками.
 • Якщо не була надана допомога при алкогольному отруєнні в домашніх умовах, можливий інсульт.
 • Також під впливом алкоголю може розвинутися ішемічна хвороба серця.
 • Під впливом етанолу також порушується серцевий ритм. Так що якщо було встановлено алкогольне отруєння, лікування в домашніх умовах має бути розпочато негайно. Інакше ви втратите дорогоцінні хвилини.

Коли людина перебуває в критичному стані, має бути надана перша допомога в разі алкогольного отруєння в домашніх умовах. При цьому необхідно розглядати ступінь отруєння організму.

У людини отруєння може бути легким, середнім і важким. У кожному з варіантів, щоб уникнути серйозних наслідків, має бути надана допомога в разі отруєння алкоголем у домашніх умовах.

Як відбувається лікування вдома під час інтоксикації

людина і крапельниця

Коли було встановлено алкогольну інтоксикацію, допомога в домашніх умовах має бути надана негайно. Але в тому випадку, якщо діагностовано гострий і середній ступінь тяжкості, необхідне кваліфіковане лікування алкоголізму.

Першим етапом має стати консультація профільного фахівця, який здатний оцінити стан хворого. Саме з цього починається основне лікування. Під наглядом фахівців в організм вводяться певні медикаменти, які усувають залишки алкогольних напоїв і продукти їхнього розпаду.

Ви можете зняти алкогольний синдром у домашніх умовах, але для більш серйозної допомоги необхідно звернутися до професіоналів. Іноді необхідне промивання шлунка, для чого використовують сертифіковані препарати та певні методики.

Наступний етап – крапельниці, які необхідні для відновлення водного балансу організму і нормалізації фізичного стану. У вкрай важких випадках, коли є загроза життю хворого, застосовується киснева терапія.

Тільки комплексний підхід дає змогу відновити стан хворого і привести в норму як психологічний, так і фізичний стан.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Які медикаменти використовують для детоксу вдома?

Лікар призначає препарати після огляду пацієнта, враховуючи його індивідуальні особливості. Наприклад: вага, вік, хронічні захворювання, скільки залежний днів знаходиться в запої і з якою періодичністю. До найпопулярніших препаратів детоксикації можна віднести:

Абсорбенти. Вони вбирають у собі всі отрути та токсини. Вартість таких препаратів не дуже висока, тому вони доступні для кожного. До поширених засобів можна віднести: 'Активоване вугілля', 'Смекта', 'Полісорб'.

Розчини інфузійного типу. Їх вводять у вену пацієнта за допомогою крапельниць. Встановлення крапельниці запобігає зневодненню організму, покращує циркуляцію крові.

Препарати діуретики. Сечогінні препарати впливають на швидкість утворення сечі та допомагають вивести з організму всі токсини. Таким чином очищується кров та покращується робота нирок.

Всі препарати, які застосовують для виведення із запою не мають особливих протипоказань, проте їх не слід пити тривалий час.

Що капають при алкогольній інтоксикації вдома?

Для кожного пацієнта лікар підбирає індивідуальний склад, що підійде саме йому. У кожного організм має свої особливості, які варто враховувати під час виведення із запою. Досить часто лікар використовує препарати:

 • На основі кальцію, калію. Ці елементи призначені для підтримки серцево-судинної системи. Вони мають антиоксидантні властивості та допомагають знешкодити токсини.
 • Нейролептики. Їх застосовують коли у залежного є розлади психіки, наприклад, 'біла гарячка', різні слухові та зорові галюцинації. Вони не лише допомагають боротися з цими симптомами, а й усувають блювання, допомагають нормалізувати тиск.
 • Аналептики. Препарати допомагають хворим вийти з алкогольної коми або запобігти потраплянню до неї.
 • Ліки проти судом. Дія цих медикаментів спрямована на усунення появи судом.
 • Антигістамінні. Вони чинять додатковий вплив і підсилюють ефект седативних препаратів.
 • Спазмолітики. Коли людина відмовляється від алкоголю, її можуть мучити сильні головні болі, дискомфорт в органах ШКТ.
 • Транквілізатори. Препарати здатні заспокоїти, розслабити м'язи, зняти спазми.
 • Гормональні. Такі ліки необхідні, коли у людини спостерігається патологія нирок або печінки.
 • Гепатопротектори. Медикаменти покращують роботу печінки, відновлюють її функції.

Коли у хворого дуже важка стадія алкоголізму, іноді вводяться препарати на кшталт “Налоксона”. Вони не дають алкогольним речовинам викликати відчуття ейфорії.

Скільки коштуватиме послуга виведення із запою вдома?

Звертайтеся до приватної клініки ”Пальміра”, ми завжди готові допомогти вивести із запою. Наші спеціалісти надають допомогу за вигідними цінами. Демократична вартість послуг дозволяє надати кваліфіковану допомогу всім пацієнтам, які її потребують. У середньому по Києву ціна становить 4 тисячі гривень, по області буде трохи вищою залежно від віддаленості населеного пункту від столиці. Замовити послуги можна телефоном або через онлайн-чат на сайті.

Що робити при сильній алкогольній інтоксикації?

Відразу варто сказати про те, що якщо ви бачите, що ваша близька людина або родич перебуває в критичному стані, потрібно відразу викликати швидку допомогу. Команда лікарів клініки 'Пальміра' надають цілодобову допомогу, тому ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. Якщо раптом пацієнт непритомний, то до приїзду лікаря необхідно:

 • повернути людину набік, щоб вона не задихнулася;
 • при зупинці дихання слід відразу розпочати штучне дихання;
 • людина має перебувати у теплі;
 • потрібно стежити, щоб під час нападу блювоти, людина була повернена на бік, інакше вона може захлинутися блювотними масами.

Такі поради допоможуть зберегти життя пацієнта до приїзду лікаря.

Особливості крапельниць для зняття алкогольної інтоксикації

Крапельниця від похмілля вдома – найпоширеніший метод швидкого усунення симптоматики отруєння етиловим спиртом. Вона дозволяє вивести залишки етилового спирту та токсичні продукти розпаду його з крові, а також знизити рівень шкоди для організму.

Розчини для детоксикації можуть складатися з різних ліків: натрію тіосульфату (допомагає очистити кров), есенціалі (для відновлення роботи печінки), мілдронат (для насичення організму киснем). Також часто використовують вітаміни групи В, вони збагачують організм та покращують кровообіг.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка