м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація наркозалежних у Києві - недорого та анонімно

Реабілітація наркоманів у приватному реабілітаційному центрі для наркозалежних "Пальміра" в Києві та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

групове заняття на реабілітації

Анонімна реабілітація наркозалежних у Києві та Київській області виконується кваліфікованим персоналом сучасної клініки лікування залежностей “Пальміра”. Головне завдання такої програми спрямоване на позбавлення людини від психологічної форми пристрасті до наркотиків, відновлення організму і повернення пацієнта до повноцінного здорового і соціального життя, комфортного перебування в суспільстві без ризиків виникнення рецидиву.

До кожного клієнта персонал наркологічного реабілітаційного центру застосовує індивідуальний підхід, на підставі якого якого визначаються найбільш підходящі методики і технології впливу на клієнта, що гарантують успішне одужання.

Безпечна допомога в центрі реабілітації при наркоманії “Пальміра” є обов’язковим і вкрай важливим завершальним процесом усього комплексу терапії проти залежності. Проте вона є тривалою і вимагає докладання великої кількості зусиль фахівців і самого пацієнта.

Пам’ятайте, що навіть у разі успішного проходження лікування небезпечної тяги фахівець не зможе вам дати гарантію того, що через деякий час хворий не повернеться до активної стадії вживання. А ось застосування професійної та надійної реабілітаційної програми виключається ймовірність рецидиву, оскільки повністю змінюється світосприйняття і мислення, людина переосмислює свої цінності і в них більше не буде місця для ПАР.

Вартість реабілітації наркозалежних у центрі наркології “Пальміра”

У нашому реабілітаційному центрі для наркозалежних “Пальміра” застосовується лояльна цінова політика, завдяки якій наші ціни не стануть для вас перешкодою в отриманні якісних і надійних послуг. Незважаючи на те що процедури надаються не на безоплатній основі, наші розцінки одні з найбільш лояльних у регіоні. Наше завдання полягає в наданні допомоги всім нужденним громадянам незалежно від матеріального становища, а не збагачення за рахунок труднощів громадян.

Точна ціна в кожному випадку формується персонально після обстеження і складання плану впливу. Усі наші клієнти повною мірою володіють інформацією за що і яку суму слід заплатити, у нас немає ніяких прихованих послуг або підвищень вартості.

Реабілітація пацієнта - важливий процес одужання, допомагає уникнути рецидивів.

Програми розробляються таким чином, щоб відновити психологічний стан і фізичне здоров’я хворого комплексно. Важливо не тільки вилікувати, а й соціально адаптувати пацієнта до повернення до звичайного способу життя, тому в рамках реабілітації психологи проводять роботу, націлену на взаємодію пацієнта з оточенням. Саме комплексне лікування забезпечує повне одужання від залежності та попереджає ризик рецидиву.

Надійна реабілітація наркозалежних у центрі “Пальміра”

допомога наркозалежним

У нашому сучасному центрі реабілітації наркомани лікуються за індивідуальною програмою відновлення, яка враховує всі особливості пацієнта і його пристрасті. Важлива роль у цьому випадку відводиться психічному стану пацієнта, усуненню пристрасті саме на цьому рівні в поєднанні зі зміною мислення і світогляду.

Наш РЦ у Києві для наркоманів застосовує сучасну програму європейського рівня “12 кроків”, яка вже кілька років активно застосовується у світовій практиці та приводь до гідних результатів.

Саме за допомогою використання програми “12 кроків” повноцінно можна досягти усунення неприємної залежності на все життя, що залишилося, повністю відновити здоров’я людини на фізичному і психічному рівні. А також вона зможе комфортно повернутися в соціум і не відчувати неприємних відчуттів з цього приводу. Процес терапії передбачає використання персональних і групових тренінгів, занять. Вони допомагають здійснювати психокорекцію і допомагають клієнту усвідомити, що він не самотній, а разом набагато легше впоратися з проблемою. У результаті така сучасна програма є найкращим заходом для повноцінного відновлення.

Платна реабілітація наркоманів у Києві включає такі етапи

Незважаючи на те що відновлення носить суто індивідуальний характер, фахівці дотримуються проходження наступних важливих етапів: Консультація з лікарем

** Медикаментозна терапія Лікар складає курс прийому лікарських препаратів для повноцінного відновлення організму, який був ослаблений у процесі вживання заборонених речовин. А також клієнт поступово усвідомлює всю шкоду, яку він отримував від наркотиків і більше не захоче псувати своє життя і здоров’я забороненими речовинами.

  • Професійний психотерапевтичний вплив і психокорекція. З хворим працює команда дипломованих психологів і психотерапевтів, допомагає усвідомити свою відповідальність на здоров’я, розвивається різко негативне ставлення до ПАР.
  • Ресоціалізація та соціальна адаптація. Комплекс заходів з вибудовування нової системи цінностей, у яких первинне місце займатиме здоровий спосіб життя. місце займатиме здоровий спосіб життя і все, що з ним пов’язано. А ще хворий безпечно повертається в соціум, набуває професійних навичок у новому напрямку для справи до душі.

Приватний реабілітаційний центр для наркозалежних “Пальміра”

Сучасний центр реабілітації наркоманів “Пальміра” працює щоденно в цілодобовому режимі та в будь-який час доби готовий надавати своїм пацієнтам професійну допомогу. Для цього вам буде потрібно тільки зателефонувати за номером нашої гарячої лінії або за допомогою залишення заявки на нашому офіційному сайті. Або можна самостійно приїхати в наш стаціонар для отримання всієї необхідної допомоги.

Кожного підопічного ми забезпечимо турботою, уважним ставленням, психологічною підтримкою. Комплекс проведених заходів при цьому буде спрямований на формування вкрай негативного ставлення до наркотиків і хворий не захоче їх вживати більше ніколи в житті.

Розташовуються підопічні в нашому комфортному стаціонарі з усіма зручностями, сучасними меблями, технікою та апаратурою. А персонально забезпечує цілодобовий нагляд і вибудовування теплої, доброзичливої атмосфери перебування.

лікар у білому халаті в холі

Ефективна і професійна реабілітація алкоголіків і наркозалежних у Києві та Київській області проводиться кваліфікованим персоналом приватного центру наркології “Пальміра” за доступними цінами для усунення нездорової тяги назавжди.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка