м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімне лікування алкогольної залежності в Києві

Лікування алкогольної залежності в Києві та області "Пальміра" анонімно. Допомога алкоголікам у приватній клініці ефективно і надійно працюємо цілодобово
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

проблема алкогольної залежності

Алкоголізм у наш час набув масштабу однієї з найстрашніших хвороб. Багато людей не проти випити не тільки в компанії друзів, а й навіть наодинці із самим собою, щоб утопити в склянці свої переживання, страхи, горе або образу. Якщо вас або вашу близьку людину спіткала доля алкоголіка, дуже важливо не закриватися в собі. Анонімне лікування алкогольної залежності в клініці “Пальміра” допоможе не тільки позбавити від хворобливої залежності, а й зберегти вашу конфіденційність.

Анонімне лікування від алкоголю та його переваги.

Якщо ми говоримо про повну приватність під час лікування алкозалежності, то такий підхід має безліч позитивних моментів. Серед них:

 • Не потрібно надавати клініці документи для підтвердження своєї особи. Ви можете назватися будь-яким ім’ям, а всі ваші дані – це лише історія хвороби, яка допоможе грамотно поставити діагноз і призначити правильний план лікування.
 • Клініка анонімного лікування алкоголізму “Пальміра” пропонує кваліфіковану допомогу нарколога, психотерапевта, психолога, які допоможуть пацієнту позбутися хвороби та її наслідків. При цьому не варто турбуватися, що у вашій амбулаторній карті з’явиться запис про такий візит.
 • Весь медперсонал працює за принципом “вилікували – забули”. Тому можете бути впевненими, що анонімне лікування алкоголізму має на увазі той факт, що навіть через роки сумний факт з вашої біографії не вилізе назовні.
 • Для лікування жіночого алкоголізму (анонімно), чоловічого або навіть підліткового використовується індивідуальний підхід. Анонімне лікування від алкоголізму передбачає обов’язкову тісну роботу з кожним окремим пацієнтом, щоб ефективність від заходу була максимально високою.
 • Анонімне кодування від алкоголізму передбачає також комплексний підхід до лікування. Це стосується і терапії медикаментозної, і психологічної, і також роботи з реабілітації пацієнтів та їхньої соціалізації.

Лікування алкозалежних: основні етапи відновлення

Насправді лікування алкоголізму анонімно відрізняється від публічного лише своєю повною конфіденційністю. Самі ж принципи лікування точно такі самі. Лікування в клініці неодмінно проводиться в комплексі. При цьому використовують різні методики відновлення і реабілітації, завдяки чому пацієнти можуть знайти можливість жити нормальним, активним і повноцінним життям.

Анонімно лікування алкоголізму починається з роботи з психологом. Дуже часто тільки досвідчений фахівець здатний правильно підібрати слова, щоб переконати хворого почати лікування. Адже тільки усвідомлення проблеми та віра у відновлення дадуть змогу отримати належний ефект від лікування. Сама ж програма лікування включає такі етапи:

 1. Детоксикація організму. Метод очищення організму відбувається завдяки позбавленню шкідливих речовин та їхніх продуктів напіврозпаду, а також токсинів, що накопичилися всередині людини. Завдяки цьому етапу лікування поліпшується самопочуття людини, зникають ознаки похмілля. Однак поліпшення фізичного стану є лише першим етапом на шляху до одужання.
 2. Наступним етапом є психологічна реабілітація хворого. Адже позбутися фізичної залежності не складно. А ось побороти психологічну залежність – куди складніше. Для цього приватна клініка від алкоголізму “Пальміра” пропонує кропітку і результативну роботу з психологом, наркологом, а також психотерапевтом. Тільки завдяки тому, що фахівець зможе знайти причину залежності, можливо дійсно ефективно побороти залежність раз і назавжди. Подібні заняття можуть проводитися як в індивідуальному форматі, так і у вигляді групової психотерапії.
 3. Реабілітація та соціальна адаптація, яка є важливим пунктом у будь-якому лікуванні залежностей, будь то алкогольна або ж наркотична.

лікування у нарколога

Алкоголізм – лікування анонімно в клініці “Пальміра “ в Києві та Київській області

лікування у нарколога

Анонімне лікування алкоголізму, вартість якого доступна, проводиться в клінічному центрі в комплексі заходів. Завдяки такому підходу можливо отримати по-справжньому відмінний результат:

 • дає змогу позбавити абстинентного синдрому і фізичної залежності;
 • знаходить наявність психологічної проблеми і допомагає її усунути;
 • допомагає прийняти свої проблеми, а також брати на себе відповідальність за власні вчинки, як перед близькими людьми, так і перед незнайомими;
 • дає можливість пацієнту знову знайти себе в житті та піти правильною дорогою;
 • покращує стосунки з оточуючими, а також сприяє зміцненню сімейних стосунків.

У клінічному центрі “Пальміра” ви можете не переживати за свою конфіденційність. Завдяки повній анонімності ніхто ніколи не дізнається про вашу хворобу.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Побічні ефекти кодування від алкоголізму

Після того як людина пройде кодування, у неї можуть з'явитися побічні ефекти. До найпоширеніших відносять:

 • головний біль;
 • пришвидшення серцевого ритму;
 • нудоту і блювоту;
 • тремор;
 • знижується лібідо.

Така реакція може виникнути на препарати, які блокують дію алкоголю. Саме тому після кодування людина має перебувати під наглядом лікаря нарколога. Якщо після підшивки або кодування виникли ті чи інші побічні ефекти, необхідно відразу ж повідомити про це лікаря. 

Також без вживання алкогольних напоїв, залежний може відчувати тривожність, занепокоєння. Такий стан може тривати доки кров не очиститься від токсинів.

Де в Києві лікують від алкоголізму?

Отримати професійну медичну допомогу і вилікуватися від алкоголізму можна в наркологічній клініці 'Пальміра'. Комплексний підхід дає змогу поліпшити фізичний і психічний стан. Людина проходить курс реабілітації і починає соціалізуватися, вчиться знаходити спільну мову з людьми, які не вживають алкоголь. 

Команда клініки 'Пальміра' працюють за методиками, які спрямовані на те, щоб побороти причини алкоголізму, відновити загальний стан, впоратися з психологічними проблемами, що викликають потяг до алкоголю. Злагоджена робота цілої команди допомагає не тільки отримати позитивний результат від лікування, а й закріпити його на тривалий час. 

Скільки триває лікування від алкоголізму?

У клініці 'Пальміра' ми працюємо за принципом - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тому тривалість залежатиме від ступеня тяжкості алкоголізму, супутніх хронічних захворювань, препаратів, які використовуються для лікування. Курс лікування в нашій клініці триватиме від тижня до 25 днів. 

Скільки коштує лікування алкоголізму в Києві?

Один день перебування в стаціонарі коштує в середньому 4 тисячі гривень. Курс лікування 7-25 днів.

Клініка 'Пальміра' надає своїм пацієнтам вигідні ціни, які дають змогу кожному, хто потребує допомоги, отримати якісне і своєчасне лікування. Існує низка критеріїв, які впливають на вартість лікування від алкоголізму. До них можна віднести:

 • фізичний стан хворого;
 • психологічний стан;
 • тривалість алкоголізму;
 • обрана методика для лікування.

Від цих параметрів залежатиме скільки коштуватиме весь курс реабілітації. 

Яке найефективніше лікування від алкоголізму?

Після того як людина пройшла детоксикацію, її направляють на курс психотерапії. Робота з психотерапевтом допоможе подивитися на своє життя збоку, опрацювати всі проблеми і причини, які викликають тягу до алкоголю. Людина може висловитися і розібратися в собі, як на індивідуальних, так і групових заняттях. Щоб закріпити результат лікар може запропонувати кодування або підшивку, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта. 

Чи можна лікувати людину без її згоди?

Це питання часто виникає у родичів залежного. Однак варто одразу сказати, що насильницьке лікування заборонене законом. Тим паче, що без бажання - отримати результат практично неможливо. Важливо, щоб людина була готова до реабілітації та хотіла змінити своє життя. 

Анонімне виведення із запою в Києві

Всі фахівці наркологічної клініки 'Пальміра Плюс' зберігають всю конфіденційність лікування. На відміну від державних установ наша клініка не ставить пацієнта на обов'язковий облік. Ми не поширюємо жодної інформації про лікування третім особам. Єдиний випадок виключення із правил - загроза людини життю оточуючих.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка