м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Кодування від алкоголізму у Києві з гарантією

Кодування від алкогольної залежності в Києві. Найкращі методи кодування від алкоголізму.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

кодування!

Ефективне кодування від алкоголізму в Києві з гарантією надійності проводить кваліфікований персонал сучасного наркологічного центру лікування залежностей “Пальміра” в сучасному стаціонарі або з виїздом нарколога в домашні Залежність від спиртних напоїв вкрай небезпечна, швидко розвивається і за короткий термін здатна завдати численної шкоди фізичному здоров’ю. завдати численної шкоди фізичному та психічному здоров’ю людини.

Впоратися з пристрастю до спиртних напоїв можна за допомогою надійної процедури комплексного лікування. Але такий варіант пройти може не кожна людина у зв’язку з тривалим проходженням терапії з перебуванням у стаціонарі. У цьому випадку можна застосувати альтернативний метод анонімного кодування залежних від алкоголю за лояльною вартістю. Здійснюється така процедура для пацієнта за допомогою одного з надійних медикаментозних або психотерапевтичних способів впливу. Термінове виведення із запою - необхідна процедура.

Ціна на кодування від алкоголізму в клініці “Пальміра”

Одним з головних питань при необхідності анонімно закодуватися в клініці від пияцтва є вартість отримання такої спеціалізованої допомоги. Ми застосовуємо демократичну цінову політику, завдяки якій наші розцінки одні з найбільш лояльних і доступних у регіоні. Вони уможливлюють звернення до нас громадян з будь-яким матеріальним становищем.

Остаточна ціна наданої послуги формується індивідуально для кожного окремого замовника. При цьому на показник впливає стадія розвитку небезпечної пристрасті у клієнта, його самопочуття, обраний метод і умови його здійснення. При цьому незалежно від усіх умов вартість позбавлення від алкогольної залежності за допомогою кодування для вас не стане перешкодою в бажанні побороти свою небезпечну пристрасть.

У яких випадках необхідне кодування від алкоголізму в Києві

нарколог із клієнтом

При появі нижчеперелічених ознак необхідно якомога швидше звертатися до професійних фахівців і приступати до активних дій у боротьбі з пияцтвом. До показань можна віднести таке:

 • Регулярні та тривалі запої, від яких хворому самостійно не позбутися.
 • Людина п’є рідко, але при цьому не може впоратися з собою і кількістю прийнятої дози. У результаті вона може становити серйозну небезпеку для себе або інших людей.

Алкоголік не може відмовитися від розпивання спиртного, але при цьому в процесі пияцтва страждає від погіршення самопочуття.

Протипоказання до кодування від алкоголізму

Закодуватися з гарантією від спиртного на тривалий термін зможе не кожен алкозалежний. Є кілька обмежень, за яких проводити таку процедуру не можна. До них можна віднести таке: доктор пише

 • Будь-які психічні відхилення.
 • Присутність захворювань серцево-судинної системи, зокрема, гіпертонія, ішемічна хвороба серця або інше.
 • Захворювання сечовидільної або статевої системи.
 • Судомні напади та епілепсія, в тому числі алкогольна.
 • Цукровий діабет.
 • Цироз печінки.
 • Гепатит.
 • Жінкам не можна проводити процедуру під час вагітності або грудного годування.

Щодо кожного пацієнта індивідуально фахівець приймає рішення про здійснення маніпуляції. А также крім відсутності протипоказання він повинен мати добровільне бажання на отримання послуги і за кілька днів до її проведення повністю обмежити прийом спиртних напоїв.

Медикаментозне кодування застосовує клініка Києва “Пальміра”

капсули

За такого способу здійснення процедури фахівець самостійно приймає рішення про вибір необхідних медикаментозних засобів. Об’єднує їх усі між собою присутність у складі активної речовини Дисульфіраму. Цей важливий компонент і сприяє формуванню стійкої непереносимості організмом етилової продукції. навіть найменший ковток алкоголю сприяє появі сильної нудоти, блювоти, головного болю, запаморочень та іншим негативним симптомам сильного погіршення самопочуття. Серед застосовуваних способів введення препарату можуть бути використані **таблетки, ампули для підшивки, ін’єкції для уколів, краплі.

Закодуватися від алкоголізму за допомогою психотерапевтичних методів

Такий підхід передбачає відсутність медикаментів, а націлений на формування різко негативного ставлення до розпивання алкогольної продукції. Отриманий результат зберігається на кілька років, а іноді й назавжди. Під час відмови від пияцтва хворий розуміє всі переваги тверезого життя і більше ніколи не захоче повертатися до пияцтва. Вплив тільки на свідомість і підсвідомість клієнта робить процедуру ефективною і безпечною.

Наскільки довго зберігається результат кодування від алкоголізму в клініці Києва “Пальміра”

У фахівців немає точної відповіді на це питання, оскільки в кожному випадку терміни індивідуальні. На них може впливати обраний метод, стадія розвитку недуги, бажання самого хворого і його сила волі. статистикою залежний досягає тверезості на термін від півроку до кількох років, але цей термін може бути збільшений і до десятиліть або відмови від пияцтва на все життя, що залишилося. А також процедура може бути використана неодноразово за міру необхідності.

!!лікар у халаті

Ефективне кодування від алкоголізму з гарантією здійснюють кваліфіковані фахівці наркологічного центру в Києві “Пальміра” за низькими цінами. Ми допоможемо вам впоратися зі своєю залежністю і повернутися до тверезого життя.

Кодування за методом Довженка в Києві - від 5000 | Клініка Пальміра Кодування за методом Довженка в Києві - від 5000 | Клініка Пальміра Подвійне Кодування – Ефективний та Надійно від Алкоголізму Подвійне Кодування – Ефективний та Надійно від Алкоголізму Вибір Методу Кодування від Алкоголізму – Як обрати оптимальний варіант Вибір Методу Кодування від Алкоголізму – Як обрати оптимальний варіант Вшивання Еспераль у Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Вшивання Еспераль у Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Процес Кодування від Алкоголізму – що це і як відбувається Процес Кодування від Алкоголізму – що це і як відбувається Кодування від алкоголю в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від алкоголю в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Лазерне кодування в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Лазерне кодування в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Після Кодування – Небезпека Алкоголю та Можливі Наслідки Після Кодування – Небезпека Алкоголю та Можливі Наслідки Підшивка від алкоголізму в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Підшивка від алкоголізму в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму уколом у Києві - від 7000 ГРН | Кодування від алкоголізму уколом у Києві - від 7000 ГРН | "Пальміра" Вшивання ампули в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Вшивання ампули в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Частые вопросы:

Як відбувається процес кодування від алкоголю?

Зазвичай використовують два види кодування пацієнтів від алкоголізму:

 • За допомогою медикаментів. Лікарські препарати можуть вводитися у вену або вшиватися в тіло. Таким чином лікарський препарат буде перебувати в крові у хворого або ж вшитим у недоступному місці, наприклад, у сідниці або під лопаткою. Речовини, які містяться в препаратах, блокують алкоголь і спричиняють побічні реакції під час вживання. Коли людина випиватиме, то її організм відторгатиме алкоголь через головний біль, блювоту та інші симптоми. Такий метод, зазвичай, використовують для тривалого кодування.
 • Психологічний. Дуже часто залежність від алкоголю виникає внаслідок психологічних проблем, стресів, з якими самостійно людина впоратися не в змозі. Саме тому психотерапія є чудовим варіантом для лікування алкоголізму. Найпопулярнішою практикою в кодуванні вважається метод Довженка. Він не тільки ефективний, але й безпечний. 

Комплексний підхід у застосуванні медикаментозного і психологічного кодування дає змогу отримати максимально позитивний результат. 

Які можуть бути побічні ефекти?

У багатьох хворих після проведення кодування спостерігається низка таких симптомів як:

 • аритмія;
 • головний біль;
 • знижене лібідо;
 • тремор.

Це відповідні реакції на блокування вживання алкоголю, тому пацієнт повинен деякий час перебувати під наглядом нарколога. Якщо з'являється низка симптомів, перерахованих вище, або ж інші нездужання, то варто обов'язково звернутися до лікаря. Також варто відзначити той факт, що пацієнт може відчувати депресію або апатію. Такі стани минуть, коли людина звикне до тверезого способу життя. 

Вартість кодування від алкоголю в місті Києві

Ціна від 4 тисяч грн за один день перебування в умовах стаціонару. Людина отримує курс психотерапії, медикаменти, а також гарантію від можливих зривів. 

При кодуванні в стаціонарі вартість становитиме від 7 тисяч грн на добу. Сюди входять такі послуги: укол, консультування лікаря, спостереження після кодування.

Який метод кодування від алкоголізму краще вибрати?

Лікар нарколог підбирає відповідний метод кодування для кожного пацієнта індивідуально. Безумовно враховуються і побажання самого пацієнта. Варто зазначити, що будь-який метод кодування допоможе отримати результат, якщо паралельно людина закріплюватиме своє лікування реабілітацією. У реабілітацію входить лікування хронічних захворювань і робота з психотерапевтом. 

Як проводиться кодування в Україні?

Під час кодування з використанням медикаментів, в основному застосовують такий препарат як дисульфірам. Він викликає відразу від алкоголю та інтоксикацію, тому організм сприймає спиртні напої як загрозу життю. 

Якщо людина піддається впливу, її легко підбити на випивку в компанії друзів. У цьому випадку часто допомагає саме гіпноз. Під час гіпнотичних практик пацієнтам навіюють те, що алкоголь є отрутою для організму і може спричинити летальний результат. Ми пропонуємо комплексне розв'язання проблеми, використовуючи сучасний підхід кодування і гіпноз за методом Довженка. 

Чи можна вживати алкоголь перед кодуванням?

Категорично заборонено! Під час кодування за допомогою медикаментів потрібно відмовитися від спиртних напоїв за 3 доби до сеансу. В іншому випадку кодування може викликати збій у роботі печінки та інших внутрішніх органів. Алкоголь перестане розщеплюватися і піде важке отруєння всього організму.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка