м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

НЦ "Пальміра" в Києві та Київській області

"Пальміра" в Києві має великий досвід роботи у сфері наркотичної та алкогольної залежностей. Програма і завдання клініки.
067 111 29 05
doctor

нарколог

Сучасна платна наркологічна клініка в Києві та Київській області “Пальміра” є мережею сучасних медичних установ, діяльність яких спрямована на лікування згубних залежностей. сучасних медичних установ, діяльність яких спрямована на лікування згубних залежностей і всіх негативних наслідків їх розвитку. наслідків їхнього розвитку.

Під час здійснення своєї професійної діяльності в боротьбі з небезпечними пристрастями наші досвідчені та кваліфіковані фахівці застосовують тільки передові методи впливу та сучасні технології. Завдяки їх застосуванню можна за максимально короткий термін досягати успішних результатів лікування і відновлення ослабленого організму. Наш сучасний центр наркології “Пальміра” являє собою провідну професійну установу приватного характеру з позбавлення клієнтів від наркоманії, алкоголізму, ігроманії чи іншої небезпечної пристрасті.

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка