м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Фізіотерапія при лікуванні залежностей у Києві

Фізіотерапія при наркотичній залежності або алкоголізмі в Києві за низькими цінами в клініці "Пальміра".
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Фізіотерапія в Києві

Фізіотерапія в Києві передбачає цілу низку різних методів лікування, спрямованих на досягнення певної мети. Так, фахівці за необхідності можуть призначити хворому вплив за допомогою електричного струму, тепла або за допомогою магнітного випромінювання.

У списку послуг, що надаються нашою клінікою, є фізіотерапія при наркоманії та алкоголізмі. Адже всі процедури, що надаються залежним, повинні бути не тільки максимально ефективними, але ще й стовідсотково безпечними. Невідповідні методи лікування можуть викликати низку побічних ефектів і негативних наслідків. Саме тому залежним необхідний фізіотерапевт у Києві.

Ми проводимо лікування наркоманії та алкоголізму в Києві з використанням фізіотерапії. Але ці методики застосовуються і для лікування низки інших серйозних захворювань, які не пов’язані із залежністю. Адже саме фізіотерапія дає змогу відновити функціонування різних органів і систем організму.

Особливості фізіотерапії

Особливості фізіотерапії

Однією з головних переваг такого методу лікування є відсутність необхідності у використанні медикаментів і хімічних препаратів. Адже для лікування використовують фізичні фактори, які позитивно позначаються на стані організму. За допомогою різних методів можливо впливати як на організм загалом, так і на окремі його ділянки.

Вам необхідна фізіотерапія як лікування наркоманії, щоб поліпшити загальний стан організму і позбавити від негативних наслідків вживання наркотичних речовин. Саме фізіотерапія є найбезпечнішим і максимально ефективним засобом лікування та профілактики залежності. Також використовувати фізіотерапію можна як профілактику.

Щоб домогтися найкращих результатів, фізіотерапія під час лікування наркоманії призначається фахівцями індивідуально. Адже ключову роль відіграє особливість залежності, стадія, тривалість вживання і тип наркотичної речовини, яка викликала звикання. Також відіграє роль стать, вік і низка інших чинників.

Переваги фізіотерапії

Щоб назавжди позбутися залежності, необхідна фізіотерапія в наркологічній клініці. Такі методи лікування мають низку переваг. Одна з головних - усі без винятку пацієнти однаково добре переносять такі процедури. Крім того, переважна більшість процедур є комфортними для пацієнтів, вони не викликають больових відчуттів або навіть дискомфорту. Усі процедури, які можуть проводити, не є навіть мінімально токсичними.

Перераховуючи ефективні методи лікування наркоманії, в обов’язковому порядку згадується фізіотерапія. Це - ще одна важлива перевага. У деяких випадках саме фізіотерапія виявляється найбільш ефективною, якщо порівнювати з іншими методами лікування.

Також фізіотерапія в лікуванні алкогольної та наркозалежності дає змогу відновити ті чи інші порушені функції організму. Також приходять у норму ключові системи, які страждають унаслідок тривалого вживання наркотичних препаратів.

Ще однією важливою перевагою є те, що фізіотерапевтичні процедури не викликають звикання, чим суттєво відрізняються від медикаментозного лікування та безлічі інших.

Регулярне проведення фізіотерапевтичних процедур також є чудовим варіантом профілактики різних захворювань, що в результаті суттєво покращує загальний стан організму. Це сприяє одужанню та запобігає рецидивам.

Але найважливішим плюсом такого методу лікування є те, що він має пролонгований результат. Лікувальний ефект, якого вдається домогтися завдяки проведенню призначених фахівцем процедур, зберігається надовго після того, як хворим буде пройдено курс.

Дуже важливо також і те, що фізіотерапевтичне лікування є універсальним, тому його можна застосовувати в разі найрізноманітніших різноманітних захворюваннях. Також фахівці можуть підібрати унікальні процедури і методики, адаптувавши їх під стан хворого. Таким чином буде здійснено локальний вплив або на окрему систему, або на організм загалом в цілому.

Успішне застосування фізіотерапії при лікуванні наркозалежності в клініці “Пальміра”

думка лікарів

Фізіотерапія природно сприймається організмом, тож унеможливлено побічні дії та відторгнення, як це часто буває під час використання медикаментозного лікування. Тому фізіотерапія показана всім без винятку хворим, незалежно від залежно від ступеня тяжкості залежності, тривалості вживання і наявності хронічних захворювань.

Тільки комплексний підхід дасть вам змогу повною мірою позбутися захворювання. Тому в разі виявлення перших ознак залежності у вас або ваших близьких, рекомендуємо відразу ж звернутися по допомогу до фахівців.

Професіонали центру проведуть необхідну діагностику, а також розроблять унікальну методику лікування і подальшої реабілітації з поверненням у соціум. Тільки різнобічний підхід до лікування і постійний нагляд фахівців, а також можливість отримання консультацій після виписки зі стаціонару можуть гарантувати відсутність рецидиву і тривалий результат лікування.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка