м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Стаціонарна та домашня детоксикація від наркотиків у Києві

Відновіть здоров'я і позбавте організм від наркотиків у Києві. Ефективна детоксикація за допомогою медикаментів і сучасних апаратних методів.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

медична детоксикація

Професійна детоксикація від наркотиків у Києві та Київській області здійснюється кваліфікованим персоналом приватної клініки лікування наркотичної залежності “Пальміра”. Проводиться така надійна процедура в умовах сучасного стаціонару або вдома у залежної людини. Такий метод являє собою безпечне очищення організму від отруйних речовин, які можуть бути накопичені в організмі в процесі прийому алкоголю, наркотиків чи іншого забороненого продукту протягом тривалого терміну.

Багато людей помилково припускають, що зможуть очистити свою кров і організм від накопичених токсинів самостійно без отримання такої процедури. І справді організм людини влаштований таким чином, що печінка та імунна система здатна запускати природний процес очищення. Але при регулярному вживанні наркотичних речовин кількість шкідливих токсинів зберігається в такій великій кількості, що без допомоги фахівців впоратися з ними неможливо.

Етапи детоксикації від наркотиків у стаціонарі та вдома клінікою “Пальміра”

Детоксикація після наркотиків являє собою ефективний процес фізичного очищення організму від наркотиків і допомагає безпечно купірувати ломку. Сольові наркомани особливо важко переносять період абстиненції. При цьому детокс від наркотичних речовин обов’язково передбачає проходження наступних важливих етапів: крапельниця на стійці

 • Медикаментозна терапія. Такий захід передбачає курс прийому лікарських препаратів і професійних засобів для детоксикації при наркоманії.
 • Якісний психотерапевтичний вплив з боку досвідчених психологів з відповідною освітою. Така надійна психокорекція допомагає клієнту усвідомити всю шкоду і небезпеку, якій піддає людина своє фізичне і психічне здоров’я при прийомі ПАР.
 • Надання клієнтам смачного і повноцінного харчування з комплексом вітамінів і корисних мікроелементів. Воно допомагає безпечно виводити отрути, токсини й усуває нездорову пристрасть.
 • Застосування трудотерапії, різноманітного дозвілля та фізичної активності. Такі надійні заходи виступають як додаткового фактора до найбільш якісного усунення абстинентного синдрому. А також допомагають клієнту набагато ефективніше пройти професійну реабілітаційну програму та соціальну адаптацію.

Детоксикація наркозалежних може проводитися і вдома зі швидким виїздом фахівця за вашою адресою відразу після отримання заявки. Але такий варіант допускається тільки за відсутності протипоказань.

Надійна детоксикація наркозалежних у центрі “Пальміра”

Наш сучасний наркологічний центр “Пальміра” в Києві та Київській області надає своїм клієнтам якісні послуги. При цьому ціна детоксикації від наркотиків у нашому сучасному стаціонарі клініки більш ніж доступна і обґрунтована. Весь процес у нас виконується під контролем професійних наркологів, реабілітологів, психологів і психотерапевтів. А також в процесі здійснення якісного очищення організму ви будете забезпечені наступним:

 • Застосування сучасного обладнання та сертифікованих лікарських препаратів.
 • Висококваліфікований і досвідчений персонал.
 • Комфортні умови розміщення в сучасному стаціонарі.

Ефективна детоксикація від наркотиків вдома і в комфортабельному стаціонарі здійснюється персоналом наркологічного центру “Пальміра” за доступною вартістю і гарантією безпечного виведення отрут і токсинів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Де проводиться детоксикація?

Процедура детоксикації від наркотиків зазвичай проводиться в стаціонарі. Також ми пропонуємо послугу виїзд нарколога додому з усіма необхідними медикаментами. У разі необхідності можлива госпіталізація для стаціонарного лікування.

Гарантія успішного лікування в клініці 'Пальміра' як у стаціонарних, так і в домашніх умовах свідчить про високий рівень компетентності нашої команди. Одним з основних етапів комплексного лікування наркоманії є очищення крові від наркотиків за допомогою крапельниці з веденням індивідуально підібраних препаратів. 

Чи можна здійснювати детоксикацію організму в домашніх умовах

Не можна використовувати медичні засоби без огляду і призначення лікаря, оскільки під час отруєння організму токсинами, препарати можуть викликати ефекти, які важко буде передбачити. Також наркозалежний не зможе самостійно вибрати собі засоби, без проведеної діагностики та вивчення анамнезу під час медичного обстеження.

На жаль, самостійне лікування найчастіше призводить до тяжких ускладнень, які згодом вимагають термінової госпіталізації хворого в стаціонарні умови. Звертатися до нарколога без зволікань необхідно за таких симптомів, які можуть виникнути в наркозалежного, а саме:

 • Поява судом.
 • Інтенсивна блювота.
 • Втрата свідомості.
 • Соматичні стани.
 • Розлади психіки.

Складність проведення процедури детоксикації від наркотиків удома полягає в тому, що дуже часто біля наркозалежного немає поруч людини, яка в разі потреби могла б надати йому першу допомогу і викликати медичну бригаду, а також здійснити психологічну підтримку в цей непростий період. Приватна наркологічна клініка 'Пальміра' надає послугу виклику нарколога додому. Лікар проводить лікування зберігаючи анонімність клієнта.

Що таке послуга детоксикації організму

Детоксикація - це процес нейтралізації та виведення з організму токсичних речовин, які потрапили в нього або утворилися внаслідок отруєння. Це шлях очищення організму від токсичних речовин і їх шкідливих впливів на мозок і тіло. Детоксикація природним шляхом відбувається в печінці, шляхом сечовиділення, появою поту тощо. Якщо клітини самостійно не можуть впоратися з цим завданням, тоді застосовуються штучні методи, які дають змогу позбутися токсинів. 

Прояв інтоксикації є прямим сигналом для звернення до лікаря. Саме лікар має призначити лікування, виходячи з того, яка саме речовина призвела до отруєння. Процес детоксикації передбачає покрокове проведення процедури. Насамперед відбувається виявлення і знешкодження токсинів, далі здійснюється очищення організму за допомогою крапельниці та із застосуванням інших методів.

Скільки триває детоксикація від наркотиків?

Процедура детоксикації та зняття ломки за допомогою крапельниць у середньому займає до 2 тижнів. Більш швидким способом є УБОД. Це прискорений варіант детоксикації, який становить кілька годин.

Які крапельниці використовують для детоксикації організму від наркотичних речовин

У стінах клініки 'Пальміра' для кожного пацієнта підбирається свій спосіб детоксикації. Лікарські засоби для крапельниць і тривалість процедури залежить від фізичного і психічного здоров'я людини, а також вживаної наркотичної речовини. Загалом використовуються препарати для детоксикації, які допомагають наркозалежним почуватися комфортно в період, коли токсини виходять з організму.

Яка тривалість процедури детоксикації

У разі застосування процедури УБОД детоксикація займає до 6 годин, перебування в стаціонарі до 4 днів. Класичне очищення від наркотичних речовин триває до 7 днів.

Які таблетки допомагають зняти ломку?

Лікарські засоби для боротьби з наркозалежністю призначаються тільки медичними працівниками. Прийом препаратів самостійно може призвести до незворотних наслідків. Фахівці поділяють засоби для лікування наркотичної залежності за способом дії:

 • Антидепресанти. Пацієнти, які проходять лікування, стикаються з різними стадіями депресії. У цей непростий період важливо допомогти хворому подолати відсутність бажання жити, їсти, рухатися і спілкуватися.
 • Анальгетики. Один із найважчих станів хворого, який бореться з наркозалежністю - це відчуття нестерпного болю, особливо під час ломки. Для боротьби з болем лікарі використовують Трамал. Він добре знімає біль, але при цьому залежний може відчувати моральний дискомфорт.
 • Опіоїдні антагоністи. Основна функція таких засобів це провокувати страх у залежного перед наркотиками. Після прийому таких ліків і дози звичного для нього наркотику, у хворого відсутній ефект задоволення. Найбільш часто призначуваними препаратами є Налоксон, Налтрексон.
 • Метаболічна терапія. Діяльність нервової системи залежного часто сильно пошкоджена. Такі препарати допомагають відновити активність мозкової діяльності. До таких засобів належить Гліцин і Лимонтар. 
 • Заспокійливі. Люди, які вживають наркотики, страждають на нападки агресії, а також безсоння. Саме тому лікарі призначають таким пацієнтам заспокійливі засоби.

Фахівці нашої клініки підберуть якісні та ефективні медикаменти.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка