м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування пивного алкоголізму в Києві

Пивний алкоголізм, симптоми. Лікування пивної залежності в Києві та Київській області. Консультація безкоштовно
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

лікування абстиненції в клініці

Не дивлячись на той факт, що про шкоду пива та існування пивного алкоголізму лікарі говорять уже дуже давно, багато людей все ще зневажливо ставляться до цієї проблеми, вважаючи її дріб’язковою і несуттєвою. Вони впевнені, що пиво не настільки згубно впливає на організм, як, наприклад, коньяк або горілка. Однак, реальність свідчить про те, що нешкідливість пива явно перебільшена. Клінічні дослідження показують, що за своєю поширеністю вживання пива (особливо серед підлітків і молоді) вже давно обігнало міцніші спиртні напої. А та уявна “нешкідливість” пива повільно призводить до алкогольної залежності та розвитку серйозних проблем зі здоров’ям у людини.

Пивна залежність – серйозне захворювання сучасного людства, з яким вам можуть допомогти в клініці “Пальміра”. Лікарі та психологи центру допоможуть комплексно позбавити кожного від пивного алкоголізму, лікування якого здійснюється за певними програмами і з застосуванням найсучасніших методик, включно з кодуванням від пивного алкоголізму.

Пивний алкоголізм: симптоми захворювання

Досить важко іноді розмежувати поняття “пивний алкоголізм” і вживання пінного напою для задоволення. Однак, існують симптоми, згідно з якими можна точно визначити, коли мирне розпивання пива в дружній компанії перетворюється на залежний стан:

 • Пивний алкоголізм у чоловіків, симптоми якого найрізноманітніші, проявляється в досить ранньому віці, на відміну від від залежності більш важким алкоголем.
 • Частіше за інших від цього захворювання страждають все ж таки жінки.
 • За пивного алкоголізму абстинентний синдром або слабко виражений, або зовсім може бути відсутнім. Це пов’язано з тим фактом, що в пиві міститься велика кількість вітаміну В1, який виступає в ролі нейропротектора і знижує прояви похмілля. похмілля, особливо на початкових стадіях.
 • Залежність від пива з’являється поступово і дуже непомітно. Це відбувається не тільки на фізичному рівні, а й на психічному. У цьому випадку спостерігається відсутність запійного пияцтва. Однак, людина може вживати пиво щодня, хоча б по одній пляшці. день, хоча б по одній пляшці.
 • Найчастіше хворий не визнає існування проблеми, вважаючи, що залежності від пива в принципі, як такої не існує.

Багато лікарів упевнені, що найголовнішим симптомом алкогольної залежності від пива є його вживання щодня хоча б по одній пляшці. Якщо все починається з вживання лише ввечері, то незабаром через відсутність яскраво вираженого похмільного синдрому він може почати пити і вранці, і в обід, і абсолютно в будь-який час.

При цьому окремо можна винести важливі симптоми у підлітків і у жінок. Адже в кожного залежність проявляється по-своєму. Отже, у підлітків можуть спостерігатися різкий спад успішності в навчанні, раптові напади агресії. Такі діти починають обманювати батьків або вчителів, пізно повертатися додому. Вони стають замкнутими і мовчазними. Пивний алкоголізм у жінок відзначається станом апатії та байдужості, істериками, депресією, дратівливістю. Шкіра набуває жовтого відтінку. Крім того, дуже часто спостерігаються зміни у фігурі.

Пивний алкоголізм: наслідки та стадії розвитку захворювання

Лікування пивного алкоголізму неймовірно важливе, оскільки він несе за собою досить серйозні наслідки для людського організму і багатьох органів. Це і серце, і печінка, і ендокринна система, і нирки, і навіть мозок. Негативно впливає пиво також і на репродуктивну функції, знижуючи її до катастрофічних показників.

Пивний алкоголізм стадії має різні, кожна з яких відзначається власними поведінковими особливостями:

 1. Перший етап – невротичний. Саме зараз формується залежність від хмільного напою, коли виникає непереборне бажання розпити хоч одну пляшечку пива.
 2. На другому етапі формується стійка фізична залежність. При цьому можуть спостерігатися навіть запійні стани. 3 На заключному етапі пивного алкоголізму вже має місце деградація особистості. Втрачаються інтелектуальні здібності. А для набуття стану сп’яніння людині потрібна вже набагато менша доза алкоголю.

Лікування пивного алкоголізму в Києві разом із клінікою “Пальміра”

Пивний алкоголізм – це згубне захворювання, яке здатне непомітно привести життя людини до краху. Не варто недооцінювати цей хмільний напій. Лікування від пивного алкоголізму неймовірно важливе. Не варто вважати, що проблеми не існує. Зверніться по допомогу до фахівців нашої клініки і отримаєте можливість знову зажити активним і повноцінним життям, в якому не буде місця ніяким залежним станам.

пацієнт на прийомі

Надійно вилікувати абстинентний синдром під час алкоголізму в Києві можна безпечно і цілодобово в наркологічній клініці “Пальміра” за доступними цінами з гарантією ефективності проведених заходів. Звертайтеся до нас прямо зараз.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка