м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування амфетамінової залежності Київ

Лікування залежності від амфетаміну за унікальною програмою в Києві та Київській області. Анонімно від 2500 ГРН.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Синтетична психотропна речовина, відома під назвою амфетамін (або фен), приховує в собі багато небезпеки. К жаль, на території України саме цей наркотик посідає лідируючі позиції за своєю поширеністю. За своєю суттю це психостимулятор, який збуджує людський організм і нервову систему зокрема не менше, ніж дофамін чи норадреналін. Залежність від амфетаміну настає досить швидко. Річ у тім, що прийом речовини важко контролювати. Фен може вживатися на регулярній основі або ж разово та епізодично. Так чи інакше, мало хто може відмовитися від відчуття себе супергероєм і справжнім ідеалом. Особливо він популярний в активної молоді (спортсменів, студентів чи підлітків).

Мало кому вдається відмовитися від прийому наркотиків самостійно. А будь-яка спроба може обернутися крахом. Однак, позбутися амфетамінової залежності все ж можна. У цій справі краще довіритися професіоналам і кваліфікованим лікарям, які допоможуть домогтися стійкого позитивного результату. Це і психологи, і лікарі-наркологи, і досвідчені психіатри. Якщо ваша близька людина або дитина піддалася спокусі, не варто зволікати. Що швидше почнеться лікування амфетамінової залежності, тим швидше настане довгоочікуваний ефект.

У чому проявляється амфетамінова залежність?

На жаль, люди, які вживають фен, завдають величезної шкоди власному здоров’ю. А наслідки такої залежності вельми невтішні. При постійному прийомі великої кількості психоактиватора за невеликий проміжок часу можуть розвиватися психози, на тлі якого присутні навіть галюцинації і марення. Можуть мати місце також суїцидальні думки нарівні з агресивною поведінкою. Не варто забувати і про соціальну деградацію людини як особистості.

Що ж стосується шкоди для людського організму, то варто виділити такі моменти:

  • При регулярному прийомі може розвинутися артеріальна гіпертензія, яка збільшує в кілька разів ризик виникнення інсульту.
  • Значною мірою слабшає імунітет хворого, з чим пов’язано навіть виникнення на тілі неприємних фурункулів і флегмон.
  • Непоправної шкоди наркотик завдає репродуктивній системі людини. Можуть виникнути такі хвороби, як аденома або імпотенція, розлад менструального циклу і навіть безпліддя.
  • Залежність від амфетаміну лікування вимагає негайного, оскільки вживання психоактивного наркотику позначається навіть на масі тіла хворого. Вага стрімко починає падати, що негативно позначається і на загальному стані наркомана.

Особливу небезпеку несе передозування препарату. Можуть розвинутися серйозні розлади дихальної та серцевої функції. Дуже високий ризик того, що наркоман під час чергового передозування може впасти в кому або й зовсім закінчити своє життя на такій сумній ноті.

Чи можна позбутися амфетамінової залежності?

Однозначно варто зазначити, що лікування амфетамінової залежності (Київ) не варто проводити самостійно і в домашніх умовах. Навіть амбулаторний метод лікування наркоманії не зможе дати високий результат успіху цього заходу. Найкращий варіант - це стаціонарне лікування за цілодобового нагляду лікарів-наркологів і психіатрів.

Коли наркоман усвідомлено вирішує змінити своє життя і відмовитися від вживання наркотиків, на нього чекають великі складнощі. Самостійно перестати вживати фен практично неможливо. Відмова від вживання речовини неодмінно веде до агресивності людини та її озлобленості. Свої почуття вона може почати вихлюпувати в бійках або істериках. Для того, щоб лікування від амфетамінової залежності пройшло максимально успішно, ефективно і швидко, варто звернутися по допомогу до спеціалізованого медичного закладу. У клініці “Пальміра” точно знають, як допомогти кожному хворому, адже план лікування розробляється індивідуально під кожного пацієнта з урахуванням його фізичних і психічних особливостей.

Тільки комплексний метод боротьби зі згубною пристрастю може дати дійсно вартісні результати. Так, поряд із психотерапією завжди йде нога в ногу медикаментозне лікування амфетамінової залежності, без якого неможливо позбутися ні психологічної, ні, тим паче, фізичної залежності та очистити організм. Також, амфетамінова залежність лікування потребує ще й у соціальному аспекті - допомоги в соціалізації людини.

Як і у всіх випадках наркоманії, спочатку лікарі очищають організм пацієнта від токсинів шляхом детоксикації та переривання абстинентного синдрому. Далі активно застосовується допоміжна фармакологічна терапія разом із психотерапією. За підсумком лікування пацієнт проходить реабілітаційний курс. лікар пише в кабінеті

Як проходить лікування залежності в клініці “Пальміра”

У домашніх умовах ви просто не зможете перемогти залежність. Тому вам необхідна кваліфікована допомога спеціалізованого центру, де професіонали готові надати вам всю необхідну медичну підтримку.

Першим етапом є повна детоксикація організму. У домашніх умовах очистити організм від наркотичних речовин і продуктів їхнього розпаду неможливо. Для цього використовують сертифіковані медикаменти, які вводяться в організм за допомогою допомогою крапельниць.

Наступний етап - проведення ретельної діагностики, щоб визначити фізичний стан і ступінь зруйнованості організму.

Після цього, враховуючи індивідуальні характеристики організму, розробляється унікальний план лікування та реабілітації. Стаціонарне лікування дає змогу відновити фізичний і психічний стан. Також передбачаються і заходи щодо соціалізації людини та повернення її до повноцінного життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка