м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркозалежності в Києві. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

стаціонарне лікування

Якісне лікування наркоманії в Києві та Київській області за доступними цінами здійснює кваліфікований і професійний персонал у сучасному стаціонарі наркологічного центру для наркозалежних “Пальміра”. Усі наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в області усунення такої небезпечної пристрасті і мають позитивні відгуки про свою діяльність з боку клієнтів і відгуки про свою діяльність з боку клієнтів та їхніх родичів. А також ми застосовуємо виключно перевірені та надійні методи впливу, якісні та сертифіковані препарати.

Персонал клініки лікування наркоманії “Пальміра” максимально відповідально виконує свої професійні обов’язки, до кожного підопічного застосовує персональний підхід, надає турботу, психологічну підтримку, допомогу і всі необхідні зручності комфортного перебування. Поряд із цим, ми стежимо за появою дедалі більш сучасних технологій впливу і застосовуємо серед них тільки дійсно надійні, які дозволять безпечно відновити ослаблений від наркотиків організм.

Якщо ви стали помічати у своєї рідної людини перші ознаки небезпечного захворювання, то не варто зволікати і бездіяти. Якомога швидше звертайтеся за кваліфікованим і ефективним лікуванням наркоманії в наркоклініку “Пальміра”.

Анонімне лікування наркоманії в клініці “Пальміра”

анонімний виклик

Залежність від наркотичних речовин являє собою вкрай небезпечне захворювання, яке лише за кілька місяців повністю руйнує фізичне і психічне здоров’я. місяців повністю руйнує фізичне і психічне здоров’я будь-якої людини, повністю змінює мислення, призводить до численних проблем, зокрема й у взаєминах з іншими людьми.

Надійне і сучасне лікування наркоманів у нас проводиться із застосуванням персонального підходу до процесу складання терапевтичної програми з подальшим реабілітаційним відновленням. Такий процес передбачає собою докладання безлічі зусиль як з боку медичного фахівця, так і з боку самого хворого. І слід бути готовим до того, що він буде тривалим.

Серед особливостей лікування від наркотиків у нашому стаціонарі можна виділити сукупність медикаментозних і психологічних методик для досягнення найдостойніших результатів одужання. Завдяки цьому вдається надійно побороти не тільки фізичну тягу до наркотиків, а й більш небезпечну психологічну. Ми використовуємо тільки персональний підхід до кожного підопічного при побудові надійного плану відновлення, виконуємо весь процес у чіткій послідовності надійних етапів.

Етапи лікування наркоманії в Києві

** Передній огляд, обстеження та бесіда з залежним і його рідними. Завдяки цьому можна точно виявити всі особливості ситуації, протікання захворювання, стадію його розвитку та інші дані, які важливі при складанні плану відновлення.

 • Детоксикація організму. Процедура очищення організму від отруйних і токсичних речовин внутрішньовенною крапельницею з персонально підібраним комплексом медикаментів.
 • Медикаментозне лікування наркозалежних. Комплексна терапія курсом лікарських препаратів для усунення пристрасті та відновлення організму після прийому ПАР.
 • Реабілітація наркозалежних у Києві. Ефективні заходи щодо відновлення клієнта, комфортного і безпечного повернення в суспільство, усунення ймовірності зривів. Ми допоможемо вам змінити звичне мислення та світогляд, розставити свої цінності та пріоритети, в яких не буде місця наркотикам.

персонал

Як ефективно вилікувати наркозалежність у Києві

Лікувати анонімно наркозалежність у сучасній клініці “Пальміра” буде вірним і надійним рішенням. **Наші висококваліфіковані та дипломовані фахівці надають кожному своєму клієнту широкий перелік професійних і надійних послуг в професійних і надійних послуг в умовах комфортабельного стаціонару. ** А також ми готові приїхати до вас додому для надання екстреної допомоги в разі сильного погіршення самопочуття в ході настання ломки, передозування, інтоксикації або іншого.

Попри якісний сервіс і першокласні послуги наші підопічні забезпечуються демократичними та обґрунтованими цінами. З цією метою у нас застосовується демократична цінова політика, спрямована на співпрацю з усіма громадянами незалежно від матеріального стану.

Лікувати наркомана від залежності в центрі Києва “Пальміра” можна з такими перевагами

рука в руці

 • Лікування наркозалежності в Києві відбувається з дотриманням принципів анонімності та конфіденційності.
 • У міру необхідності ми використовуємо метод інтервенції для того, щоб залежний придбав мотивацію для повноцінного лікування недуги.
 • Пацієнти розміщуються в умовах сучасного і комфортабельного стаціонару з усіма зручностями.
 • Ми застосовуємо тільки сучасне обладнання та сертифіковані препарати при наданні широкого спектру послуг.
 • Наш персонал забезпечує дбайливе ставлення, цілодобовий нагляд за кожним клієнтом і в будь-який момент ми готові надати необхідну допомогу.
 • Виклик нарколога додому повністю анонімний.
 • Демократичні та обґрунтовані ціни.

Ефективне лікування наркоманії в Києві та Київській області проводиться якісно, надійно і за доступними цінами в сучасному центрі лікування наркозалежності ** “Пальміра”. Ми гарантуємо повноцінне одужання і повернення до повноцінного і здорового життя.

Анонімне лікування наркоманії в Києві | Клініка Пальміра Анонімне лікування наркоманії в Києві | Клініка Пальміра Детоксикація наркозалежних у Києві - від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Детоксикація наркозалежних у Києві - від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Фізіотерапія в лікуванні наркоманії | Клініка Пальміра Фізіотерапія в лікуванні наркоманії | Клініка Пальміра Кодування від наркоманії в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від наркоманії в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Кваліфікована Консультація Нарколога в Києві – Допомога та Підтримка Кваліфікована Консультація Нарколога в Києві – Допомога та Підтримка Лікування амфетамінової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування амфетамінової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування героїнової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування героїнової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування кодеїнової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування кодеїнової залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування залежності від марихуани в Києві | Клініка Пальміра Лікування залежності від марихуани в Києві | Клініка Пальміра Лікування опіумної залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування опіумної залежності в Києві | Клініка Пальміра Лікування від солей у Києві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування від солей у Києві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування від спайсів у Києві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування від спайсів у Києві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування співзалежності при наркоманії | Клініка Пальміра Лікування співзалежності при наркоманії | Клініка Пальміра Встановлення наркоблокатора в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Встановлення наркоблокатора в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Ксанакс – Розгляд міфів та фактів Ксанакс – Розгляд міфів та фактів Підшивка Налтрексону в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Підшивка Налтрексону в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Ознаки вживання та передозування наркотиків Ознаки вживання та передозування наркотиків Психотерапія при лікуванні наркоманії | Клініка Пальміра Психотерапія при лікуванні наркоманії | Клініка Пальміра Зняття ломки в Києві - від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Зняття ломки в Києві - від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Тестування на наркотики в Києві - від 500 ГРН | Клініка Пальміра Тестування на наркотики в Києві - від 500 ГРН | Клініка Пальміра УБОД у Києві - від 40000 ГРН | Клініка Пальміра УБОД у Києві - від 40000 ГРН | Клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Частые вопросы:

Чи існує примусове лікування наркозалежності?

При втраті будь-якої надії у боротьбі з наркоманією, дуже часто родичі залежного замислюються про примусове лікування. Коли прохання і розмови пройти лікування не приносять жодного результату, родичі запитують чи можна лікувати наркомана без його згоди в спеціальних клініках. Провести госпіталізацію наркозалежного в психіатричну клініку можна в таких випадках, які передбачені законом:

 • Людина не може задовольнити свої базові потреби для життя.
 • Стан наркомана може стати гіршим, якщо не розпочати лікування.
 • Хворий несе загрозу не тільки собі, а й оточуючим людям.

Таке лікування може здійснюватися в амбулаторних або стаціонарних умовах. Тільки досвідчений нарколог і психіатр після збору повного анамнезу повинен поставити діагноз і призначити коректне лікування наркозалежному. 

Як відбувається процес лікування наркозалежності вдома?

Лікування наркоманії важливо проводити під наглядом лікаря. Для того щоб наркоман якомога легше зміг подолати синдром відміни, йому необхідні серйозні лікарські засоби, які повинен призначити лікар. Саме медичний працівник здатний дати оцінку стану організму пацієнта і зважити всі ризики, які можуть виникнути під час вживання тих чи інших препаратів. Дуже важливо, щоб призначені медичні засоби не викликали звикання і не стали причиною появи нової важкої залежності.

Перш ніж приступати до лікування, варто провести очищення організму від токсинів, які накопичилися внаслідок вживання наркотиків. Процедура детоксикації має відбуватися під контролем фахівців, оскільки організм може відреагувати на неї найнепередбачуванішим чином. У такий період наркозалежному в прямому сенсі рятують життя, допомагаючи перенести сильне фізіологічне і психологічне напруження. Наш наркологічний центр надає послугу виклику нарколога додому. Спеціаліст клініки зберігає повну конфіденційність під час лікування пацієнта.

Препарати для лікування наркотичної залежності

Остаточне лікування призначається залежному після його огляду. Для відновлення нарколог призначає такі препарати:

 • комплекси вітамінів і мінералів;
 • снодійні та седативні препарати;
 • гепатопротектори;
 • медикаменти для роботи серцево-судинної системи.

Усі препарати призначаються тільки лікарем наркологом. 

Скільки коштує один курс?

У середньому ціна становить від 8 тисяч гривень за 3 дні перебування в стаціонарі.

Остаточна ціна відрізнятиметься, оскільки під кожен індивідуальний випадок призначаються конкретні ліки. 

Чи можна повністю вилікуватися від наркозалежності?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати наркоманію повністю неможливо. Однак медичне лікування і психологічна реабілітація можуть підвищити відсоток одужання. Людина зможе боротися з рецидивами і покращувати своє самопочуття. 

Скільки лікується наркоманія?

Кожному пацієнту призначається індивідуальний курс, оскільки індивідуальні особливості організму можуть вимагати різного підходу. В основному очищення організму триває від 1 тижня до 2-х. Повний курс разом із психотерапією може зайняти кілька місяців. 

Де проходить лікування наркоманів?

У наркологічній клініці, де присутній стаціонар, всі залежні можуть проходити належне лікування. У медичному центрі всі палати обладнані для комфортного проживання. Пацієнти можуть отримувати медичне та психологічне лікування. Також близькі родичі мають змогу отримати підтримку психолога.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка