м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування ігроманії в Києві

Комплексне лікування ігрової залежності в Києві та Київській області. Професійна допомога фахівців. Конфіденційність.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

ігроманія

Професійне лікування ігроманії в Києві та Київській області здійснюється кваліфікованим персоналом сучасного наркологічного центру** “Пальміра”. наркологічного центру “Пальміра”. Сучасні ігри представлені широким розмаїттям і викликають стійку залежність, аналогічну пристрасті до наркотиків. залежність, аналогічну пристрасті до наркотичних речовин або алкогольної продукції. Вона досить швидко розвивається і більшою мірою вражає школярів і підлітків. За перших ознак її появи слід негайно звертатися до висококваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом роботи в цій сфері в приватний центр наркології.

**Найбільш правильним рішенням приступати до лікування ігрової залежності буде саме на початковому етапі розвитку, коли вона ще не перейшла в загострену форму розвитку, інакше наслідки можуть бути важкими і призвести до різних ускладнень для психіки. Так, за тривалої тяги до ігор порушується психічний стан, перестають існувати колишні цінності та моральні підвалини. Хворий нерідко неадекватно реагує на зовнішній світ і його подразники, стає безвідповідальним, агресивним. Нерідко це призводить до появи проблем у взаєминах із близькими людьми.

Завдяки нашій багаторічній практиці та професіоналізму персоналу наркоклініки “Пальміра” в Києві розроблені та застосовуються виключно ефективні та надійні методи терапії, що допомагають впоратися з недугою і повернутися до повноцінного, здорового життя. Ми допоможемо вам відновити колишні втрачені цінності та моральні принципи. Ми працюємо цілодобово, звертайтеся до нас просто зараз.

Амбулаторне лікування ігроманії в Києві та Київській області

доктор пише

Платний наркологічний центр “Пальміра” в Києві надає для своїх пацієнтів якісні заходи щодо позбавлення від такої небезпечної недуги, як залежність від комп’ютерних чи інших ігор. А також ми допомагаємо відновити психічний стан завдяки сучасним технологіям впливу.

Важливо зазначити, що використання лікарських препаратів для лікування такої нездорової пристрасті застосовується тільки у виняткових і запущених випадках. Якщо ж таке відновлення необхідне, то застосовуються сертифіковані антидепресанти, що допомагають заспокоїти людину, усунути нервозність і депресивний настрій.

Але в більшості випадків усунення ігрової залежності здійснюється тільки із застосуванням психотерапевтичних і психологічних програм. Вони спрямовані на зміну світосприйняття залежного і формування в його свідомості різко негативного ставлення до будь-яких форм ігор. Ще вони допомагають усвідомити клієнту небезпеку ситуації, помилки, які він робить, вибудовують стійке бажання і мотивацію впоратися з недугою і більше до неї не повертатися. Завдяки такому комплексному і надійному впливу вдається повертатися до комфортного життя в соціумі, нормалізувати колишні позитивні та доброзичливі стосунки з близькими людьми.

Професійне лікування ігроманії в реабілітаційному центрі “Пальміра”

персонал лікаріНаш сучасний центр застосовує найефективніші та надійні методи лікування ігрової залежності. надійні методи лікування ігрової залежності, які перевірені на практиці і гарантують клієнтам проходження надійної реабілітаційної програми, безпечної профілактики ігрової залежності. Для кожного клієнта у нас застосовується індивідуальний підхід, який враховує всі особливості організму людини і прогресування її недуги. Тому насамперед ми здійснюємо ретельне обстеження підопічного, на підставі результатів якого виявляються особливості розвитку захворювання і першопричини його розвитку. Після лікування вдається досягати не тільки повноцінного лікування, а й усунення ймовірності зривів у майбутньому. Нерідко після відмови від ігор людина відчуває ломку, яка схожа з абстиненцією при наркоманії.

Особливості реабілітаційної програми в клініці “Пальміра”

  • Розробляється така надійна програма з урахуванням найефективніших методів, які застосовуються у світовій практиці кваліфікованими фахівцями. практиці кваліфікованими фахівцями. Завдяки цьому досягаються високі показники результативності.
  • У нашому стаціонарі клініки лікування ігроманії застосовуються групові та особисті заняття і тренінги, за допомогою яких можна сформувати вкрай негативне ставлення до такої нездорової пристрасті, відновити втрачені духовні та моральні цінності, принципи. моральні цінності, принципи.
  • Наші клієнти вчаться переосмислювати своє життя,** роблять висновки щодо свого потягу та всіх його небезпек. Це допомагає надійним чином покращувати свій спосіб життя і назавжди впоратися з недугою.

Лікування комп’ютерної залежності в Києві

На сьогоднішній день у зв’язку з розвитком інформаційних технологій все більшої популярності набувають різні онлайн-ігри. Будь-яка людина, навіть школяр і підліток у вільному доступі на просторах Інтернету може відвідувати портал казино чи інші варіанти. Це призводить до різних проблем, труднощів у взаєминах із родичами. Залежний просто перестає себе контролювати і не може адекватно оцінювати ситуацію, тримати контроль над своїми емоціями.

Пристрасть до комп’ютерних ігор та інтернет-залежність у підлітків на сьогодні є однією з найбільш поширених проблем, яка з кожним днем стає тільки актуальнішою. Пов’язано це багато в чому зі спробами заробити великі суми без зайвих зусиль і витрат.

розмова з лікарем

Серед основних ознак інтернет-залежності можна виділити появу необґрунтованої агресії, весь вільний час людина проводить за комп’ютером або іншим гаджетом, виникають проблеми у спілкуванні з сім’єю, зростають витрати і борги, залежний просто відривається від реальності та інші негативні симптоми. **Усувати таке захворювання важливо якомога якнайшвидше одразу ж при виявленні перших ознак його розвитку. Тільки так можна досягти успішних результатів А при бездіяльності ви ризикуєте придбати велику кількість важких ускладнень і негативних наслідків. наслідків.

Залежність від тоталізаторів і вікторин

Досить часто така проблема виникає у людей з невеликим заробітком, які бажають збагатитися без зайвих дій із мінімальними витратами і в максимально короткі терміни. Але насправді це призводить до ще більших витрат, проблем із психікою і кожен програш гостро сприймається ігроманом, на кшталт катастрофи.

Запобігти розпаду людини як особистості, не допустити розвитку психічних відхилень при такій нездоровій пристрасті до вікторин, лотерей допоможе своєчасне звернення до професіоналів у сучасну клініку наркології Києва “Пальміра”.

Залежність від ігрових автоматів у Києві

автомати

Така форма тяги до гральних автоматів проявляється в яскраво вираженій формі й не менш небезпечна, ніж хронічний алкоголізм або наркоманія. Ще кілька років тому для такого заняття необхідно було відвідувати спеціалізовані заклади. Але * * *сьогодні у зв’язку з розвитком інформаційних технологій пограти в такі автомати може будь-хто, хто забажає, у зручному для себе місці за допомогою смартфона, комп’ютера, іншого пристрою.

Така форма пристрасті розвиває сильний азарт у хворого, приваблює можливістю виграти велику грошову суму при мінімальних витрат. Але насправді на практиці все відбувається зовсім навпаки. У спробах заробити людина втрачає всі свої заощадження. Впоратися з такою хворобою зможуть тільки кваліфіковані та досвідчені фахівці. А також слід бути готовим до того, що така процедура є тривалою, вимагає докладання великої кількості зусиль з боку пацієнта та персоналу нашого центру. боку пацієнта та персоналу нашого центру.

Різноманітні акції, вкладення та фондові ринки

За допомогою сучасних фондових ринків громадяни можуть вкласти свої кошти і заробити на цьому велику грошову суму. грошову суму. Особливо затребувані фондові ринки на просторах інтернету, кожен з яких обіцяє вам без проблем і очікувань заробити велику суму. Але на ділі практично завжди клієнт не тільки не заробляє, а й втрачає свої гроші.

Труднощі лікування таких пацієнтів ще й полягають у сильно пригніченому стані, пов’язаному з втратою фінансів. Для них наш центр лікування ігроманії “Пальміра” надає тільки якісні та продуктивні програми лікування та відновлення. відновлення. У разі відмови від ігор у хворого з’являється ломка, схожа за симптоматикою на ломку від наркотиків. Впоратися з ним може тільки професійний фахівець.

Безпечне і надійне лікування ігроманії в Києві та Київській області за лояльними цінами і з гарантією ефективності надає клієнтам персонал нашого центру “Пальміра”. Не чекайте, просто зараз звертайтеся в нашу клініку лікування ігроманії “Пальміра” і ми вам обов’язково допоможемо.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка