м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування опіумної залежності в Києві

Лікування залежності від опію за унікальною програмою в Києві та Київській області. Анонімно від 2500 ГРН.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Опіумна залежність - це ні що інше, як наркотична залежність від речовин, які входять до опіатної групи: героїн, кодеїн, морфій і деякі інші речовини. На жаль, це найважчий вид наркоманії. При цьому це ще й найпоширеніший її вид. Під час вживання подібних речовин опіатної групи в наркомана помітно поліпшується настрій аж до відчуття ейфорії. Проте подібний стан не має великої тривалості і вже через деякий час з’являється синдром відміни, який характеризується підвищеною дратівливістю, безпричинним страхом, тривожним станом та іншими негативними проявами.

Дуже важливо грамотно і своєчасно підходити до питання лікування залежності від опію. Воно має бути комплексним і складатися з різних методик реабілітації. Тільки таким чином можливо позбутися і фізичної, і психічної залежності. Те саме стосується питання соціалізації. У клінічному центрі “Пальміра” велику увагу приділяють медикаментозній терапії, психотерапії та подальшому періоду реабілітації.

Опіумна залежність - симптоми та перші ознаки

Опійна наркоманія передбачає у кожного хворого наявність трьох стадій наркотичного сп’яніння. Для того, щоб розібратися із симптоматикою хвороби, важливо розглянути кожну з цих стадій:

  1. Відразу після прийняття наркотику у хворого починається ейфорія. Так, наркоман відчуває легкість у всьому тілі, значне підвищення настрою аж до відчуття повного щастя.
  2. На стадії сп’яніння всі симптоми збільшуються. Однак ця стадія триває зовсім не довго і через деякий час відбувається відкат.
  3. третя стадія - це кумар (закінчення дії наркотику і початок абстинентного синдрому). Саме на цьому етапі до людини приходить дратівливість і агресія разом із сонливістю та апатією. Відчувається загальна слабкість, пригніченість і пригніченість. Наркоман починає відчувати гострий біль у м’язах і суглобах. Навіть після того, як абстинентний синдром минає, тяга до наркотику нікуди не зникає. Вона лише підживлюється депресією.

Лікування наркозалежності від опію

Важливо розуміти, що лікування опійної залежності - це досить тривала терапія. Абсолютно у всіх випадках пацієнту необхідна госпіталізація і цілодобове спостереження лікарів-наркологів. Тільки після проходження повного комплексного обстеження можливо скласти грамотний план лікування і допомогти людині позбутися залежності, знайшовши шанс на нормальне й активне життя.

Якщо у ваше життя або життя вашої близької людини прийшла опіумна залежність, лікування важливо починати негайно. Що більше ви будете тягнути, то гіршим буде стан хворого, а отже, і менше шансів на швидке одужання.

Найчастіше разом із медикаментозною терапією в клінічному центрі “Пальміра” застосовують і психотерапевтичні методи. Для того, щоб позбутися залежності і правильно провести курс лікування, досвідчені лікарі використовують різні методи індивідуально по відношенню до кожного пацієнта. Проте не варто забувати про головні принципи допомоги будь-якому наркозалежному, а саме:

  • позбавлення від абстинентного синдрому;
  • загальнозміцнювальної терапії (медикаментозне лікування, зокрема й використання вітамінних комплексів, гепатопротекторів, кардіопротекторів тощо);
  • психотерапія;
  • реабілітація пацієнта для нормалізації його соціального, економічного життя.

Опіумна залежність дуже підступна. Якщо ви помітили за поведінкою своєї близької людини або дитини щось незвичне і лякаюче, варто негайно звернутися за допомогою до психолога центру “Пальміра”, який виявить проблему і підкаже, як діяти далі. лікар пише в кабінеті

Лікування залежності від опію в Києві

Якщо у ваше життя або життя вашого близького прийшла наркотична залежність, не варто опускати руки й думати, що все закінчено. Ніколи не можна здаватися. А будь-яку проблему можна вирішити. Те саме стосується і залежності від опію. Лікування опіумної залежності в Києві в клініці “Пальміра” дасть змогу усунути проблему не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Ви забудете, що таке ломка. А головне, завдяки реабілітаційній програмі зможете почати активне соціальне та особисте життя, наче з чистого аркуша. Завдяки комплексній методиці відновлення хворих ви назавжди забудете про наркотики і набудете впевненості в собі та своєму завтрашньому дні.

Лікування опіумної залежності в медичному центрі “Пальміра” проводиться виключно на добровільній основі та повністю анонімно, без постановки на облік у наркологічний диспансер. Тривалість лікування ж залежить безпосередньо від стану хворого, тривалості вживання наркотику, а також загального стану здоров’я пацієнта і наявності у нього супутніх захворювань.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка