м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування сольової залежності в Києві

Лікування сольової залежності за унікальною програмою в Києві та Київській області. Мотивація пройти повний курс лікування.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

мефедрон

Ефективне лікування сольової залежності в Києві та Київській області якісно проводять відповідальні та кваліфіковані наркологи сучасного і платного центру наркології “Пальміра”. Мефедрон являє собою відносно нову синтетичну речовину, що має небезпечний і вкрай токсичний вплив на організм людини. Незважаючи на це, вона доступна для отримання і більшою мірою користується широкою популярністю серед підлітків і молодих людей. Ми забезпечуємо професійну програму терапію із застосуванням персонального підходу до кожного клієнта для максимально успішного лікування та відновлення.

Регулярний прийом таких синтетичних ПАР призводить до руйнування всіх внутрішніх органів і систем, порушення протікання обмінних процесів в організмі. А також негативному впливу піддається головний мозок, що призводить до незворотних змін. Такі люди досить швидко деградують, відсторонюються від усіх соціальних зв’язків і єдиний сенс життя полягає в пошуку і прийомі нової дози.

Ефективне лікування залежності від солей передбачає використання комплексного підходу до терапії, проведення всіх заходів фахівцями високої кваліфікації з відповідною освітою та ліцензією. Вони зможуть детально вивчити обстановку, скласти персональний план впливу з урахуванням усіх особливостей клієнта для усунення самої недуги, небезпечних наслідків і першопричин розвитку. І в даному сенс наша наркоклініка “Пальміра” відповідає всім цим вимогам і допоможе вам впоратися з такою смертельною пристрастю. Не чекайте, що проблема піде сама собою і не потрібно намагатися побороти її своїми силами. Тільки професіонали зможуть впоратися з нею і повернути вам здорове і щасливе життя. Клініка лікування наркоманії усуне недугу і всі її негативні наслідки.

Негативні наслідки сольової залежності

дівчина під солями

Пристрасть до мефедрону вкрай негативно відбивається на всіх сферах життя наркозалежного. Через свою підвищену токсичності вони є одними з найбільш руйнівних видів з усіх існуючих заборонених речовин. Ще небезпека його прийому полягає в миттєвому і дуже сильному звиканні. Так, всього лише після разового споживання виникає гостра пристрасть і людина вже не може перестати вживати ПАР. Впоратися з проблемою своїми силами в домашніх умовах просто неможливо, так ви просто втратите безцінний час, а через непрофесійний підхід ситуація багаторазово погіршиться.

До згубних наслідків пристрасті фахівці відносять поступове відмирання клітин головного мозку, що сприяє прояву агресивного і ворожого ставлення до інших людей, виникненню депресії та інших відхилень психіки. Ще у зв’язку з таким впливом повністю змінюється колишнє мислення і світосприйняття залежного, що викликає пригнічену і емоційно нестабільну поведінку.

Для сольового залежного характерне безсоння, повна втрата апетиту, що призводить до зниження маси тіла. Під впливом прийнятої дози людина може кілька діб не їсти і не спати, при цьому вести максимально активний спосіб життя. У результаті витрачаються всі запаси енергії, які тривалий час накопичувалися в організмі. І після завершення ейфоричного впливу хворий кілька діб проспить, прокидаючись виключно для задоволення природних потреб. Такий розпорядок сильно погіршує стан організму, повністю виснажує його. А також нерідко це призводить до передозувань і смертельного результату.

Ще залежність від наркотиків сіль сприяє розвитку нападів панічних атак і параної, призводить до дезорієнтації в просторі, головних болів і запаморочень. Людина постійно перебуває в страху, відчуває, що за нею хтось стежить. за нею хтось стежить. Це може призвести до необдуманих та імпульсних вчинків. Наркологічна клініка в Києві *. *“Пальміра” проводить послідовний поетапний процес лікування.

Симптоми розвитку залежності від мефедрону

Такий наркоман помітно відрізняється за своїм зовнішнім виглядом і поведінкою від здорових людей. При появі таких змін у вашої близької людини слід якомога швидше звертатися до професіоналів наркологічного центру лікування сольової залежності для лікування мефедронової тяги. Серед основної симптоматики можна виділити наступне: дівчині погано

 • Швидка і необґрунтована зміна теми бесіди без розуміння її суті.
 • Необґрунтовані та сильні психози, неврози, депресивний настрій.
 • Поява нападів марення і галюцинацій.
 • Агресія щодо інших людей.
 • Суїцидальні нахили.
 • Бажання відсторонитися від усіх і усамітнитися.

Лікування сольової залежності в Києві та Київській області

Лікування від мефедрону самостійно народними засобами здійснити просто неможливо. Для цього досвідчений лікар повинен провести комплексне обстеження і на підставі даних скласти персональний план комплексного впливу. І для цієї мети завжди можна звернутися в сучасний приватний центр лікування залежностей у Києві.

Наш професійний і кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи в галузі наркології застосовує тільки ефективні методи і технології терапії, спрямовані на усунення хвороби, її наслідків і причин появи. У підсумку хворий виліковується, відновлюється та усувається ймовірність рецидиву.

Сучасні методи лікування залежності від солей у наркологічній клініці “Пальміра”

Комплексний процес лікування і відновлення від такої пристрасті у нас здійснюється за вибудуваним комплексом послідовних заходів, що передбачає проходження таких важливих етапів, як: лікар пише в кабінеті

** Детоксикація організму. Встановлення спеціалізованої крапельниці внутрішньовенним способом для очищення всього організму і кровообігу від накопичених токсинів у процес прийому ПАР.

 • Процедура застосування медикаментозних засобів для безпечного усунення больових і дискомфортних відчуттів від абстинентного синдрому. відчуттів від абстинентного синдрому. Це допомагає надійно нормалізувати самопочуття людини та повернути їй тверезий розум.
 • Формування психологічної мотивації. ** Його застосовують у тих випадках, коли залежний не визнає своєї проблеми і не готовий лікуватися у професіоналів. У результаті клієнт починає усвідомлювати всю шкоду, яку отримує його організм від ПАР і готовий пройти всі етапи терапії.
 • Кодування від наркоманії і психоактивних речовин. У низці випадків застосовується спеціалізоване підшивання лікарської ампули для формування блокади.
 • Надання пацієнту всіх видів допомоги побутового або медичного характеру**. Персонал виявляє дбайливе ставлення до всіх підопічних, вибудовує теплі та довірливі взаємини, що вкрай важливо для проходження всіх етапів терапії до кінця.
 • Психотерапевтичний вплив. Використання особистих і групових занять із професійним психологом і психотерапевтом допомагає клієнту змінити своє мислення і світогляд, усвідомити свою проблему і вибудувати нову систему цінностей, у якій не буде місця для заборонених речовин.
 • Перебування підопічних у максимально комфортних умовах сучасного стаціонару** з усіма зручностями.
 • Ресоціалізація наркоманів ** Завершальний етап терапії, без якого не можна досягти повноцінного одужання і комфортного повернення людини в суспільство, отримання визнання та відчуття своєї потрібності.

В ході лікування ми працюємо не тільки з клієнтом, але і його близькими родичами для того, щоб підказати, як правильно поводитися із залежним після його виписки і не допустити зривів у майбутньому.

Реабілітація залежних від мефедрону в Києві

Позбавлення від такої згубної пристрасті являє собою вкрай важкий і трудомісткий процес. Наш наркологічний центр “Пальміра” в Києві прекрасно розуміє це і надає своїм клієнтам тільки якісну і надійну допомогу при будь-яких труднощах і складності вашої ситуації. І ви гарантовано зможете раз і назавжди усунути нездорову тягу до мефедрону.

Крім якісної терапії, хворому необхідно обов’язково пройти комплексний курс реабілітації. Саме з його застосуванням можна досягти усунення психологічної тяги до ПАР, змінити своє мислення, світосприйняття і комфортно повернутися до повноцінного та здорового життя в суспільстві.

Надійна реабілітаційна програма передбачає формування у наркозалежного вкрай негативного ставлення до солей, людина дійсно починає усвідомлювати всю небезпеку від їхнього вживання.

медик

Професійне лікування сольової залежності в Києві та Київській області проводиться досвідченим персоналом наркологічного центру “Пальміра” за доступними цінами з гарантією повноцінного одужання та усунення ймовірності рецидиву.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка