м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою в Києві, анонімно

Клініка "Пальміра" пропонує стаціонарне або амбулаторне виведення із запою в Києві. Виведення, купірування запою та забезпечування необхідними медикаментами
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Якісне виведення із запою в Києві та Київській області здійснюється наркологами приватної клініки лікування пристрасті до алкоголю ** “Пальміра” з гарантією ефективності та за доступними цінами.** Спиртна продукція вкрай негативно відбивається на психічному і фізичному здоров’ї людини, порушує функціонування всіх внутрішніх органів і систем організму.

Алкоголізм дуже швидко розвивається і з переходом на хронічну форму розвитку він супроводжується появою запійного стану. Під час його появи людина кілька діб безупинно і безконтрольно п’є протягом декількох днів або місяців. Самостійно і безпечно із застосуванням народних засобів впоратися з такою проблемою в домашніх умовах просто неможливо.

При появі перших ознак розвитку такого негативного стану важливо негайно звертатися до фахівців нашого центру наркології “Пальміра” для анонімного виведення із запоїв цілодобово і дешево з госпіталізацією в стаціонар або з виїздом фахівцям додому.

Ціна на виведення із запою в Києві та Київській області

Безпечне виведення із запою вдома і в стаціонарі нашої клініки “Пальміра” за демократичними цінами здійснюють кваліфіковані фахівці за допомогою сучасних методів і технологій. Наша демократична цінова політика орієнтована на всіх пацієнтів незалежно від матеріального добробуту і соціального статусу.

Для отримання такої якісної послуги необхідно зателефонувати на нашу гарячу лінію або залишити заявку на сайті центру наркології “Пальміра”. Ми готові допомогти хворому з госпіталізацією в стаціонар або протягом години з моменту отримання заявки фахівець прибуде на вашу адресу для надання наркологічної допомоги.

У яких випадках потрібне термінове виведення із запою в Києві

Запійний стан характеризується невпинним розпиванням спиртних напоїв протягом тривалого періоду без можливості самостійно перестати їх вживати. У процесі тимчасового протверезіння хворий відчуває масу негативних симптомів гострого похмілля. ** І якщо він не зможе своєчасно випити нову дозу, то зазнає такого:** батько і син

  • Біль, ломота тіла і слабкість.
  • Запаморочення, болі в голові.
  • Підвищення показників пульсу і АТ.
  • Задишка і тремор кінцівок.
  • Порушення роботи шлунково-кишкового тракту, нудота, блювання, гіркота в роті.
  • Безпричинна паніка, нервозність і тривожність.

Якщо у вашої близької людини з’явилася подібна симптоматика, то слід звертатися до фахівців нашого центру наркології в будь-який час доби. **Лікування алкоголізмупровести анонімно.

Виведення із запою вдома недорого в Києві

Такий варіант найбільш затребуваний серед клієнтів нашої клініки “Пальміра”, оскільки хворому не доведеться нікуди їхати і він зможе отримати якісну допомогу у звичній обстановці. У разі появи негативної симптоматики слід негайно телефонувати на нашу гарячу лінію для виклику лікаря додому. Він обов’язково поговорить з алкоголіком і його рідними, складе оптимальний план впливу персонально для свого клієнта.

Найчастіше застосовується внутрішньовенна крапельниця з персонально підібраним лікарським складом, завдяки якій він відразу ж відчує полегшення. Отримання такої допомоги в домашній обстановці сприятливо відбивається на психоемоційному стані клієнтів і допомагає отримувати успішні результати.

Як анонімно виводити із запоїв алкоголіка в стаціонарі клініки “Пальміра”

допомога пацієнту вдомаСеред переваг такого варіанту можна виділити отримання професійних послуг у комфортних умовах під пильним і цілодобовим наглядом команди фахівців і проведення виведення із запою в стаціонарі, що допомагає усувати одразу ж усі можливі негативні наслідки та гарантує безпеку…Це допомагає відновлювати ослаблене здоров’я і стан клієнта. Усі наші підопічні розміщуються в затишних палатах з усіма зручностями, новими меблями та побутовою технікою. А персонал оточує їх увагою та психологічною підтримкою.

Процедура полегшення стану являє собою встановлення лікувальної крапельниці, компоненти якої підбираються персонально з урахуванням усіх особливостей стану залежного. Займає така процедура зазвичай від кількох годин до пари діб залежно від стану клієнта та особливостей його організму.

Якісне виведення із запою в Києві та Київській області за доступними цінами здійснює наш сучасний наркологічний центр “Пальміра” із застосуванням персонального підходу в умовах комфортного стаціонару або з виїздом фахівця додому.

Крапельниця від запою в Києві - від 3000 ГРН | Клініка Пальміра Крапельниця від запою в Києві - від 3000 ГРН | Клініка Пальміра Лікування запою в Києві Лікування запою в Києві Виведення із запою в стаціонарі в Києві Виведення із запою в стаціонарі в Києві Виведення із запою вдома в Києві Виведення із запою вдома в Києві
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Частые вопросы:

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка