м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома

Термінове виведення із запою вдома в Києві та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!на дому

Ефективне виведення із запою вдома в Києві та Київській області здійснюється кваліфікованим персоналом кваліфікованих наркологів та інших лікарів у приватній наркологічній клініці лікування алкоголізму “Пальміра “. Така спеціалізована послуга на сьогоднішній день користується широкою популярністю серед наших пацієнтів завдяки численним перевагам. Так, людині не доведеться самостійно їхати до медичного закладу і вона зможе отримати допомогу фахівців у звичній обстановці поруч із близькими людьми. А також процедура виконується з дотриманням принципів анонімності та конфіденційності, тому вам не доведеться хвилюватися про розголошення вашої таємниці іншим особам.

Запійний стан як безконтрольне і невпинне вживання спиртних напоїв протягом тривалого терміну. З’являється він уже за наявності істотних проблем з алкоголізмом і переходом його на хронічну стадію. Під час пияцтва залежний піддає свій організм вкрай негативному впливу отруйних речовин і токсинів під час розпаду етилу. Вони руйнують фізичне та психічне здоров’я хворого.

Звертатися в наркоклініку “Пальміра” для якісного та ефективного виведення із запою з виїздом додому в Києві можна в будь-який час доби за допомогою дзвінка на гарячу лінію або складання онлайн-заявки на офіційному сайті.

Ціна виведення зі стану запою в домашніх умовах у Києві

При необхідності отримання якісної допомоги при запої в Києві та Київській області важливо підібрати дійсно гідну наркологічну клініку з демократичними цінами і високим наданням послуг. Таким відмінним варіантом є сучасний центр наркології “Пальміра”. **Ми недорого і якісно виводимо алкозалежного із запою на дому.

Застосовувана демократична політика орієнтована на надання допомоги всім громадянам незалежно від матеріальних можливостей, тому наша вартість не стане перешкодою для звернення до нас за такою послугою. Для кожного окремого пацієнта остаточна ціна формується персонально з обов’язковим урахуванням стану клієнта, особливостей його організму та інших чинників. Більш детально отримати інформацію про наші розцінки можна за нашою цілодобовою гарячої лінії та отримати всі відповіді на хвилюючі питання у нашого представника.

Рекомендації щодо подальшого лікування

Коли необхідне термінове виведення із запою на дому в Києві

 • Невпинне пияцтво в перевищеній кількості становить більше 4 днів.
 • Залежний втрачає над собою контроль, не може зупинитися і становить небезпеку для самого себе та інших людей.
 • Хворий не має хронічних захворювань або гострих хвороб.
 • Алкоголік не проявляє агресивної поведінки до оточуючих і не має психічних розладів.

**При появі такої негативної симптоматики важливо якомога швидше звертатися до професійних наркологів приватної наркологічної клініки “Пальміра” для отримання професійної допомоги та позбавлення від запійного стану у звичній домашній обстановці. Ми оперативно нормалізуємо ваше самопочуття, усунемо негативну симптоматику. А після цього лікар проведе бесіду, під час якої постарається переконати хворого в необхідності повноцінного лікування алкоголізму. В більшості випадків це призводить до згоди алкозалежного і лікування від недуги назавжди.

Важливо зазначити, що така допомога вдома може проводитися тільки за відсутності протипоказань, наявність яких виявляє фахівець. За їх наявності хворого направляють в умови стаціонару для усунення всіх негативних наслідків і больових відчуттів.

У яких випадках не можна вивести залежного із запою в Києві та Київській області

крапельниця на стійці

Нарколог обов’язково проводить обстеження пацієнта, розмовляє з ним і його близькими родичами. Зокрема, обов’язково виявляється присутність або відсутність протипоказань до домашнього відновлення. Серед них можна виділити присутність будь-яких захворювань у хронічній формі розвитку, розлади психіки, агресивність, озлобленість та неадекватна поведінка людини.

А також важливо окремо відзначити тих пацієнтів, які розпивають алкогольну продукцію більше одного тижня. Справа в тому, що в такому разі в алкоголіка виявляється негативний вплив на психічне здоров’я, що може призвести до розвитку депресії. І відповідно також дана ситуація виступає протипоказанням до отримання допомоги в домашніх умовах. Ефективне кодування від алкоголізму допоможе уникнути рецидивів у майбутньому.

Етапи виведення із запійного стану в наркологічному центрі “Пальміра”

переривання запою пацієнт

 • Детоксикація ослабленого організму для виведення накопичених отрут і токсинів із застосуванням спеціалізованої очищувальної крапельниці. І вже за кілька хвилин хворому стане легше.
 • Медикаментозна терапія** Персонально складений курс прийому лікарських препаратів соматичного і седативного характеру для відновлення здоров’я. характеру для відновлення здоров’я.
 • Психологічна підтримка з боку дипломованих фахівців у галузі психології та психіатрії, що допомагає пройти всі етапи терапії залежному до самого кінця.

Професійне виведення із запою вдома в Києві та Київській області здійснюють якісно і за лояльними цінами досвідчені фахівці приватної наркологічної клініки “Пальміра” з дотриманням принципів анонімності та конфіденційності відомостей про пацієнтів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Частые вопросы:

Крапельниці після запою

Варто відразу сказати про те, що крапельницю від запою категорично не можна встановлювати самостійно. На перший погляд може здатися, що немає нічого складного, проте цю процедуру має проводити лише лікар. Лікар зможе оцінити всі ризики, фізичний та психічний стан пацієнта. Під час огляду пацієнта лікар зможе підібрати потрібний препарат, який допоможе безпечно вивести токсини з організму.

Яку крапельницю ставлять під час запою?

Лікар підбирає препарати для крапельниці залежно стану пацієнта. Він оцінює такі фактори як:

 • психічний стан;
 • фізичний стан;
 • наявність алергічних реакцій та протипоказань;
 • тривалість запою.

Класичний підхід детоксикації складається з:

 • Відновлення електролітного балансу, сюди входять як сольові розчини,так і електроліти.
 • Корекція дефіциту рідини. Відбувається розрідження крові, що допомагає збалансувати обсяг рідини, яка потрібна організму.
 • Очищення плазми. Для цього використовуються спеціальні препарати Гідрокарбонату та Бікарбонату натрію.
 • Інтракорпоральна детоксикація. Дія цих розчинів спрямована на те, щоб нейтралізувати і зв'язати токсини, з подальшим виведенням їх із кровоносних судин.
 • Захист клітин від токсинів. В основному використовують Антиоксиданти та цитопротектори.
 • Відновлення вітамінного балансу. При інтоксикації алкоголем організм втрачає багато груп макро і мікроелементів, що вимагають відновлення.
 • Препарати для відновлення печінки. Саме цей орган бере головний удар при вживанні алкоголю. Тому очистити печінку від токсинів варто за допомогою спеціальних медикаментів.

Для крапельниць можуть використовуватися різні препарати, все залежатиме від індивідуальних особливостей пацієнта. Часто лікарі застосовують такі медикаменти як: мексидол, панангін, есенціал. Для того, щоб комплексно впливати на організм, часто додають протиблювотні, заспокійливі препарати.

Для отримання максимального результату лікар повинен дізнатися про всі особливості організму пацієнта, щоб крапельниця дала позитивний ефект.

Що допомагає вийти із запою?

Після медикаментозного лікування, яке головним чином виведе із запою, лікар може порекомендувати вживати більше рідини. Наприклад, соки, морси, мінеральну воду у великих обсягах. Також можна пити чай з цукром та цитрусовими, наприклад, з лимоном або апельсином.

Яка вартість крапельниці для виведення із запою?

Виведення із запою вдома коштуватиме 4500 грн. У цю вартість входить: виїзд лікаря додому, огляд та встановлення крапельниці. Вартість крапельниці може відрізнятися в залежності від вибраних препаратів, наявності хронічних захворювань у хворого. Наша клініка надає пацієнтам послуги лише за найвигіднішими цінами.

Чи можна вийти із запою без допомоги лікаря?

Полегшити свій стан можна самостійно за допомогою адсорбентів, таких як, наприклад, активоване вугілля, “Полісорб” та інші. Впоратися з головним болем допоможуть анальгетики такі як Аспірин, Ібупрофен, Німесил.

Куди звертатися щоб вивести людину із запою?

Краще не займатися самолікуванням, а звернутися за допомогою до фахівців. Наприклад, у приватну клініку 'Пальміра', яка відома уважним підходом до кожного пацієнта.

У клініці лікарі не лише допомагають впоратися із фізичною залежністю та проводять детоксикації, а й надають психологічну підтримку, розбирають причини алкоголізму у пацієнтів. Завдяки перевіреним препаратам організм пацієнта очищується, а психотерапія дозволяє навчитися жити без шкідливої звички.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка