м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Підшивка Налтрексон у Києві

Використовуємо сучасні методи підшивки від алкоголю за доступними цінами. Забезпечте ефективне та доступне лікування. Звертайтеся з приводу консультації
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Налтрексона

Професійна підшивка Налтрексону в Києві для усунення згубної залежності проводиться кваліфікованим персоналом наркологічного центру “Пальміра”. Залежність від наркотиків або спиртної продукції вкрай згубна, руйнує за короткий термін фізичне і психічне здоров’я людини. На сьогоднішній день немає такого чудодійного засобу, який би за один прийом раз і назавжди позбавив хворого небезпечної пристрасті. Проте є чимало надійних методів усунення такої недуги, одним з яких є кодування за допомогою підшивання ампули з лікарським препаратом Налтрексоном. Такий препарат високоефективний у боротьбі з алкоголізмом або наркоманією, сертифікований і надійний.

Наш сучасний центр наркології “Пальміра” в Києві протягом багатьох років має гідну репутацію і допомагає клієнтам проходити ефективне лікування ігроманії, наркоманії, алкоголізму чи інших пристрастей. Наш персонал висококваліфікований, має відповідну медичну освіту і точно знає, як позбавити своїх клієнтів від будь-яких пристрастей, навіть у занедбаній формі, допомагає повернутися до повноцінного життя й адаптуватися в соціумі.

Лікування залежностей вшиванням Налтрексону в Києві

допомога пацієнту вдома

Данний лікарський препарат під час потрапляння в організм сприяє формуванню стійкої блокади до відчуття ейфорії і приємних відчуттів від прийому чергової дози наркотичних речовин. Він просто не відчує жодних приємних емоцій і це відіб’ється на емоційному та психічному стані хворого. У результаті у нього пропаде будь-яке бажання приймати заборонені речовини у зв’язку з повною відсутністю очікуваного результату.

Ще його активно використовують для усунення небезпечної пристрасті до спиртних напоїв, і в цьому випадку він аналогічно блокує рецептори, що відповідають за отримання задоволення від прийому нової дози. У зв’язку з відсутністю очікуваного задоволення алкоголік втрачає інтерес і мотивацію до подальшого розпивання спиртного.

У якому вигляді застосовується препарат Налтрексон

ліки

** Таблетки. У даній формі його активно застосовують для боротьби з наркоманією при стаціонарному лікуванні під цілодобовим наглядом лікарів.

  • Підшивка Налтрексону у вигляді ампул.** Такий варіант оптимальний для отримання амбулаторної терапії в умовах спеціалізованого медичного закладу. У цьому випадку фахівець проводить легку операцію під наркозом у вигляді надрізання шкірних покривів у вену. Потім накладаються шви і незабаром хворий може повертатися додому до своїх рідних і близьких людей. Препарат поступово розподіляється по всьому організму і в жодному разі не можна в цей час допустити потрапляння в організм шкідливих ПАР. Інакше негайно настане гостра інтоксикація з множинними ускладненнями.

Найбільш дієвим і надійним варіантом є застосування саме ампул для досягнення успішних результатів із збереженням на тривалий термін від залежності лікування від спайса і всіх її негативних наслідків. Прийом препарату зазвичай носить курсовий характер і передбачає кілька застосувань. Різниця між ними зазвичай становить від 4 до 6 місяців.

Серед переваг використання такого медикаменту виділяється гіпоалергенність, висока ефективність, відсутність негативних наслідків при чіткому дотриманні всіх рекомендацій фахівців

Надійна підшивка Налтрексону в клініці “Пальміра”

Консультація з лікарем

Цей лікарський засіб не можна просто так купити для застосування самостійно в домашніх умовах. Його можуть використовувати виключно кваліфіковані фахівці у відповідних медичних закладах із дотриманням стерильності всіх умов і всіх необхідних вимог безпеки.

**У нашому сучасному наркологічному центрі “Пальміра” при здійсненні такої процедури застосовується персональний Для цього важливо здійснювати комплексне обстеження і на його підставі персонально складати оптимальний план впливу, враховуючи особливості складати оптимальний план впливу з урахуванням всіх особливостей організму і розвитку пристрасті. У результаті буде складено індивідуальний план терапії з метою досягнення максимально ефективних результатів для швидкого лікування наркоманії.

Після проведення оперативного втручання хворий зобов’язаний деякий час спостерігатися під цілодобовим наглядом лікарів для усунення ускладнень і негативних наслідків. Вартість такої послуги доступна для всіх громадян і не стане перешкодою в усуненні небезпечної залежності.

При наданні послуг наша наркологічна клініка “Пальміра” дотримується принципів анонімності та конфіденційності всіх відомостей про пацієнтів, тому вам не доведеться переживати за збереження відомостей про ваше звернення потай від інших людей. А всі заходи проводять професійні та досвідчені фахівці, готові в будь-який момент надати необхідну допомогу.

Надійна підшивка Налтрексону в Києві та Київській області для боротьби з наркотичною або алкогольною залежністю за доступною вартістю проводиться персоналом наркологічної клініки “Пальміра”. Ми вам обов’язково допоможемо побороти таку страшну і небезпечну недугу.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка