м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Зняття ломки в Києві

Отримайте анонімне й ефективне зняття ломки в наркозалежного в Києві та області за доступною ціною. Високоякісна допомога для вашого здоров'я
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

анонімно і цілодобово

Професійне зняття ломки в Києві та Київській області проводиться командою висококваліфікованих наркологів центру лікування залежностей “Пальміра”. Надавати таку допомогу анонімно і якісно ми готові в будь-який час доби в сучасному стаціонарі або в домашніх умовах людини. Для кожного клієнта у нас застосовується індивідуальний підхід з урахуванням усіх особливостей стану людини, а також з дотриманням принципів анонімності та конфіденційності. Тому вам можна не хвилюватися про збереження ваших відомостей потай від інших людей, а також наші лікарі не ставлять хворого на облік щодо наркоманії.

Ми уважно ставимося до підбору свого персоналу, який складається тільки з досвідчених фахівців з відповідною освітою. Всі вони відповідально ставляться до своєї роботи і надають високу якість обслуговування, безпечне відновлення самопочуття без ризиків для вашого здоров’я і розвитку можливих ускладнень.

Будь-який наркозалежний не раз стикався з ситуацією, коли почуття задоволення та ейфорії змінюється гострою абстиненцією з множинними больовими і негативними симптомами. Якщо ж нової дози отримати немає ніякої можливості, то хворий може відчувати судомні напади, епілепсію, інсульт, напад марення і галюцинацій, загальний негативний стан, слабкість і пригнічений стан та інші симптоми. **І якщо в такій ситуації вчасно не лікувати ломку в Києві, то наслідки можуть бути незворотними, зокрема і зі смертельними наслідками. ** Програма реабілітації наркозалежних починається зі зняття ломки.

Зняти ломку наркомана за низькою ціною в клініці “Пальміра”

Знімати ломку у наркозалежного в нашій приватній клініці наркології “Пальміра” можна в будь-який час дня і ночі за демократичною вартістю. **Наші розцінки одні з найдоступніших і обґрунтованих по всьому регіону, тому вони не стануть для вас не стане непереборною перешкодою в отриманні якісних послуг.

Точна ціна складається в індивідуальному порядку відповідно до стадії розвитку згубної пристрасті, особливостями організму людини, обраним комплексом послуг та умовами здійснення процедури. Не варто помилково припускати, що виклик фахівця додому для такої допомоги стане для вас непосильним і вкрай дорогим. Зняття ломки вдома у нас недорого проводиться в найкоротші терміни.

Надійне зняття ломки в Києві в стаціонарі клініки “Пальміра”

доктор робить процедури

Така надійна маніпуляція в умовах нашого сучасного і комфортного стаціонару може бути виконана із застосуванням одного з двох надійних способів. Оптимальний варіант вибирає нарколог для кожного клієнта персонально.

Так, може бути проведений класична детоксикація від наркотиків. Його застосовують практично для усіх наркозалежних, крім тієї категорії, які вживають опіумні наркотичні речовини. Такий захід являє собою собою найбільш тривалий процес, виконання якого може тривати кілька діб. Він являє собою поступове очищення організму від накопичених токсинів, допомагає на деякий час побороти фізичну тягу до заборонених речовин.

Другим варіантом є детоксикація УБОД, яка надається саме для опіумних залежних. Вона також безпечно очищає організм, але тільки значно швидше. Повністю очистити організм можна за період від 6 до 8 годин за допомогою використання анестезії. Саме тому такий варіант передбачає обов’язкове поміщення клієнта в сучасний стаціонар.

Зняття наркотичної ломки вдома в Києві

крапельниця на стійці

Така маніпуляція може проводитися не тільки в нашому стаціонарі, а й із виїздом фахівця додому. Саме такий варіант найбільш популярний серед пацієнтів нашого центру наркології “Пальміра”. І пояснюється це тим, що залежному не доведеться їхати в лікарняне відділення, а можна отримати необхідну допомогу і відновлення у своїй звичній А також **достоїнством її проведення є недорога вартість і дотримання в ході проведення маніпуляції принципів анонімності та конфіденційності.

Спочатку лікар проведе обстеження і перевірить, чи немає у клієнта протипоказань для впливу вдома. Якщо ж буде виявлено будь-які протипоказання, то подальша допомога може надаватися тільки в стаціонарі.

Ефективне зняття ломки в Києві та Київській області проводиться надійно і якісно персоналом наркологічного центру “Пальміра” за доступними цінами.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Які таблетки допомагають зняти ломку?

Препарати, які представлені в аптеках, не можуть допомогти впоратися з наркотичною залежністю. Такі ліки повинні призначатися лікарем-наркологом після проведення медичного обстеження. У медичному центрі 'Пальміра', в комфортних умовах стаціонару, проводиться процедура зняття ломки.

Скільки коштує зняття ломки?

У приватній наркологічній клініці 'Пальміра' зняти стан ломки можна в будь-який час і за доступною ціною.

У середньому ціна становить від 4 тис. гривень. На підсумкову ціну впливають такі чинники:

 • стадія залежності;
 • стаж вживання;
 • вид вживаних речовин;
 • особливості організму людини;
 • комплекс обраних послуг. 

Навіть зняття ломки в домашніх умовах у нас здійснюється недорого і в максимально короткі терміни.

Як правильно позбутися ломки?

Для того щоб зняття ломки дало результат, воно має проводитися там, де повністю виключається можливість вживання наркотиків. Саме в стаціонарних умовах, де є відділення реанімації, має проходити лікування наркозалежного. Це важливо у випадку появи серйозних негативних змін у організмі. Також під час зняття ломки необхідна присутність таких медичних працівників:

 • нарколог;
 • психіатр або психотерапевт;
 • невролог;
 • кардіолог;
 • анестезіолог.

При синдромі відміни може статися непередбачені наслідки. Найчастіше вони відбуваються саме там, де є будь-які хронічні захворювання. Тому для зняття ломки важливо, щоб поруч із залежним була команда професійних і досвідчених фахівців, готових прийти на допомогу в будь-яку хвилину. 

Що буде після ломки?

Лікарі впевнені в одному, що ломка може призвести до летального випадку наркозалежного. Основною причиною якого є особливість роботи людського організму і наявність супутніх чинників, за яких синдром відміни може призвести до смерті:

 • Хвороби серця, тахікардія та інші. У наркозалежних, які сидять на ін'єкціях, навантаження відбувається саме на серцевий м'яз. Через постійну нестачу кисню, клітини серця починають поступово атрофуватися, а ті клітини, які вже були уражені, не відновлюються. Стан ломки призводить до сильних больових відчуттів у м'язах, водночас мозок починає посилати сигнали в серце про небезпеку, воно зі свого боку провокує напад аритмії, тахікардії в залежного. Усе це в кінцевому підсумку призводить до летального випадку.
 • Тромбоз або інфекційний ендокардит. Найчастіше буває в ін'єкційних наркозалежних. У клапани серця потрапляють інфекції, що провокують ендокардит. При цьому клапани починають руйнуватися, їхні частинки потрапляють у кровоносну систему, внаслідок чого відбувається закупорка судин. Що призводить до смерті від тромбозу.
 • Цироз печінки. Досить часта причина смерті у наркозалежних у період ломки, яка сприяє величезному навантаженню на людський організм. 
 • Виснаження організму. У стані ломки наркоман про прийоми їжі думає найменше. При відсутності повноцінного харчування в організмі виникає дефіцит вітамінів, макро- і мікроелементів, в результаті чого залежний просто вмирає. 

З цього всього випливає, що під час ломки людина може померти, особливо якщо такий стан спровоковано ін'єкціями важких наркотиків. Летальний результат може виникнути не тільки від передозування, а й також від відсутності чергової дози речовин. Тому дуже важливо купірування синдрому відміни проводити під наглядом лікарів у стінах клініки.

Як довго триває наркотична ломка?

Симптоми такого стану можуть проявитися протягом 8-12 годин після того, як наркотик було вжито, проте вживання солей може спровокувати ломку через 2 години. При курінні марихуани вона виникає через кілька днів. На тривалість стану впливає вид наркотику, доза і тривалість перебігу залежності:

 • Героїнова, марихуанна до 2 тижнів.
 • Після солей близько 2 тижнів за постійного вживання і 3-4 днів за періодичного.
 • Амфетамінова може тривати від 2 тижнів і понад місяць.
 • Після трамадолу, метадону менше місяця.

Для того щоб побороти такий серйозний стан і зробити перший крок до одужання, найкраще звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців наркологічної клініки 'Пальміра'

Як виглядає ломка?

На те, як проходить ломка, впливає тип наркотику, який вживає залежний: 

 • Амфетамінова ломка викликає у хворого виснаження, втому і депресивний стан. 
 • При відмові від героїну або інших опіатів виникають сильні больові відчуття, зорові та слухові галюцинації.
 • Головним болем, загальним фізичним нездужанням, безсонням, апатією, агресією та іншими симптомами відбувається прояв припинення дії марихуани.
 • Після відміни мефедрону виникають кровотечі з носа, піт набуває неприємного хімічного запаху.

Саме тому відмова від наркотичних засобів має відбуватися під наглядом лікаря.

Чому виникає ломка?

Стан ломки у жінок і чоловіків відбувається внаслідок змін хімічного балансу в організмі. Вживання нарковмісних речовин на постійній основі сприяє тому, що мозок залежної людини починає звикати до впливу хімічних компонентів і припиняє виділяти речовини, необхідні для правильної роботи людського організму. Унаслідок чого залежний намагається перестати вживати наркотики, але його мозок уже не може правильно функціонувати і впорається з цим. І як результат, він починає подавати сигнали про отримання нової дози заборонених засобів.

Вартість лікування наркотичної залежності

У сучасній наркологічній клініці 'Пальміра' надаються професійні послуги лікування хворих на наркоманію, алкоголізм та інші форми залежності за ціною, яка доступна для всіх громадян країни. Ціна становить від 4 тисяч грн за один день перебування в стаціонарі.

На точну вартість лікування безпосередньо впливає тип залежності, стани фізичного і психічного стану хворого, тривалість перебігу захворювання, комплекс послуг, що надаються, тяжкість перебігу залежності.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка