м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму у Києві

Клініка лікування алкогольної залежності в Києві "Пальміра" надає анонімне лікування алкозалежним
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

проблема алкогольної залежності

Ефективне лікування алкоголізму в Києві та Київській області за доступною вартістю і з гарантією успішного лікування здійснюється командою дипломованих і хороших фахівців у сучасній наркологічній клініці “Пальміра”. **. Наш кваліфікований персонал під час роботи з пацієнтами застосовує виключно сучасні та надійні методи анонімного впливу, які вже допомогли багатьом нашим клієнтам усунути нездорову тягу на фізичному і психічному рівнях, безпечно відновлювати ослаблений від прийому ПАР організм.

Персонал нашого наркоцентру ретельно відбирається, проходить відповідне навчання і включає в себе тільки досвідчених лікарів, що володіють необхідними сертифікатами та ліцензіями. Вони готові в будь-який момент надати клієнтам професійну допомогу в умовах сучасного стаціонару, а також деякі види послуг забезпечуються і в домашніх умовах. Ми не тільки боремося з самою пристрастю, а й виявляємо, усуваємо першопричини її появи, а також позбавляємо хворих усіх негативних наслідків пияцтва. У результаті хворий переосмислює своє життя, набуває мотивації на ведення здорового способу життя, відновлюється і втрачає всілякий інтерес до алкоголю.

Лікування алкоголізму і ціни на нього в наркологічній клініці “Пальміра”

**У нашому сучасному центрі наркології ви гарантовано будете забезпечені лікуванням за низькою ціною алкоголізму в Києві з Досягати нам цього допомагає демократична цінова політика, орієнтована на пацієнтів різного віку, а також демократична політика, орієнтована на пацієнтів з різним матеріальним становищем.

У кожному випадку індивідуально формується остаточна вартість лікування алкоголіка. На неї впливає стан і самопочуття людини на момент звернення за допомогою, стадія розвитку пристрасті, обрані послуги та умови їх здійснення. Але в будь-якому разі вона не стане для вас непереборною перепоною в позбавленні від пияцтва.Головна мета нашої роботи полягає в забезпеченні надійної допомоги всім нужденним, тому ціни на лікування пацієнтів із захворюванням на алкоголізм у нас одні з найдоступніших у регіоні.

Приватна клініка лікування алкоголізму “Пальміра”

Лікувати алкоголіка в Києві за умови вибору нашої клініки “Пальміра” може будь-яка людина, яка потребує такої допомоги. Процес терапії проти хвороби алкоголізму являє собою досягнення відновлення ослабленого організму людини, нормалізація фізичного і психічного стану клієнта. Після проходження повноцінного курсу комплексного лікування алкогольної залежності з реабілітаційною програмою у людини докорінно змінюється звичний спосіб життя, мислення і світогляд.

Але за всіх переваг такої маніпуляціїважливо налаштуватися на те, що швидкого лікування алкогольної залежності не буде. Цей процес вкрай тривалий і може займати навіть кілька років, а також вимагає великих зусиль з боку лікарів і самого хворого. Але отримані результати та врятовані життя варті цього.

медик

У жодному разі не можна бездіяти і чекати, поки проблема вирішиться сама собою. Це тільки сильно погіршить ситуацію, як і самостійні спроби з народними засобами боротьби з пияцтвом. При появі перших ознак появи залежності слід якомога швидше звертатися до професіоналів нашого центру лікування алкоголізму для ефективної боротьби в умовах комфортного і сучасного стаціонару.

Професійне лікування алкогольної залежності в Києві та Київській області

Клініка ефективного лікування алкоголізму “Пальміра” використовує для своїх підопічних виключно перевірені і безпечні методи, технології для надійного лікування хворих на алкоголізм і повноцінного одужання, відновлення. Комплекс заходів для хворих з метою лікуватися в Києві від пияцтва включає в себе наступне: лікування у нарколога

 • Виведення із запою. Така маніпуляція може проводитися вдома і в стаціонарі для досягнення тверезості та нормального самопочуття клієнта з усуненням болю і дискомфорту. Вона необхідна в тому випадку, коли клієнт більше 4 діб безконтрольно п’є і не може зупинитися.
 • Детоксикація організму. Процес очищення крові й організму від накопичених під час пияцтва отрут і токсинів із застосуванням лікувальної внутрішньовенної крапельниці.
 • Медикаментозна терапія. Повноцінний курс усунення тяги до алкоголю за допомогою лікарських препаратів, який складається персонально для алкоголіка.
 • Кодування від алкоголізму. Міра позбавлення людини від тяги до спиртного на певний термін за допомогою медикаментозних і психотерапевтичних методик.
 • Застосування психотерапії проти пияцтва. Кваліфікований психотерапевтичний вплив досвідчених фахівців для формування різко негативного ставлення до алкоголю без прийому медикаментозних засобів.
 • Виклик нарколога додомудля хворих алкоголіків“Пальміра “для отримання наркологічних послуг. Такий захід може знадобитися при сильному погіршенні самопочуття у зв’язку з настанням абстинентного синдрому, гострого похмілля або іншої небезпечної ситуації погіршення здоров’я.

Професійне та ефективне лікування алкоголізму в Києві здійснює сучасна наркологічна клініка “Пальміра” у комфортабельному стаціонарі за доступними цінами. Телефонуйте нам просто зараз.

Лікування абстинетного синдрому в Києві – від 3500 | Клініка Пальміра Лікування абстинетного синдрому в Києві – від 3500 | Клініка Пальміра Анонімне лікування алкогольної залежності | Клініка Пальміра Анонімне лікування алкогольної залежності | Клініка Пальміра Безкоштовна консультація нарколога в Києві | Клініка Пальміра Безкоштовна консультація нарколога в Києві | Клініка Пальміра Детоксикація вдома в Києві – від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Детоксикація вдома в Києві – від 1500 ГРН | Клініка Пальміра Детоксикація від алкоголю в Києві – від 3000 ГРН | Клініка Пальміра Детоксикація від алкоголю в Києві – від 3000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування за методом Довженка в Києві - від 5000 | Клініка Пальміра Кодування за методом Довженка в Києві - від 5000 | Клініка Пальміра Подвійне Кодування – Ефективний та Надійно від Алкоголізму Подвійне Кодування – Ефективний та Надійно від Алкоголізму Вибір Методу Кодування від Алкоголізму – Як обрати оптимальний варіант Вибір Методу Кодування від Алкоголізму – Як обрати оптимальний варіант Вшивання Еспераль у Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Вшивання Еспераль у Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Процес Кодування від Алкоголізму – що це і як відбувається Процес Кодування від Алкоголізму – що це і як відбувається Кодування від алкоголю в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від алкоголю в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Лазерне кодування в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Лазерне кодування в Києві - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Після Кодування – Небезпека Алкоголю та Можливі Наслідки Після Кодування – Небезпека Алкоголю та Можливі Наслідки Виклик нарколога додому в Києві – від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Києві – від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування пивного алкоголізму в Києві | Клініка Пальміра Лікування пивного алкоголізму в Києві | Клініка Пальміра Лікування підліткового алкоголізму в Києві | Клініка Пальміра Лікування підліткового алкоголізму в Києві | Клініка Пальміра Підшивка від алкоголізму в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Підшивка від алкоголізму в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Терміновий виклик нарколога додому в Києві | Пальміра Терміновий виклик нарколога додому в Києві | Пальміра Кодування від алкоголізму уколом у Києві - від 7000 ГРН | Кодування від алкоголізму уколом у Києві - від 7000 ГРН | "Пальміра" Вшивання ампули в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Вшивання ампули в Києві - від 9000 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома, його особливості та переваги | Пальміра Виведення із запою вдома, його особливості та переваги | Пальміра Лікування жіночого алкоголізму в Києві від 1500 ГРН клініка Пальміра Лікування жіночого алкоголізму в Києві від 1500 ГРН клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 28-12-2023

Частые вопросы:

Яке найефективніше лікування від алкоголізму?

Будь-який вид алкоголізму починають лікувати за допомогою детоксикації. Вона допомагає вивести всі хімічні речовини, які отруюють організм. Також лікарі часто використовують знеболювальні препарати, які прибирають больовий синдром, що допомагає нормально перенести абстинентний стан. Щоб тяга до випивки не повернулася знову, необхідно провести кодування. Воно допоможе відмовитися від прийому спиртних напоїв і не піддаватися спокусі. 

З чого починається лікування алкоголізму?

До кожного пацієнта лікарі знаходять індивідуальний підхід і вносять корективи в програму лікування. Фахівці працюють не тільки на рівні фізіології, а й психіки. Курси психотерапії дають змогу поліпшити психічний стан, розібратися у своїх внутрішніх тривогах і зрозуміти, що саме штовхає людину вживати алкоголь. Заняття з психотерапевтом можуть бути як індивідуальні, так і групові. 

Впоратися з алкоголізмом можна тільки під наглядом досвідчених лікарів, у домашніх умовах людина часто зривається і повертається до колишнього стану.

Скільки триває курс лікування від алкоголізму?

У середньому, класична детоксикація організму займає від двох до трьох тижнів. Але детоксикація - це лише початковий етап лікування. Щоб домогтися бажаного ефекту, необхідно пройти повний цикл: детоксикацію, кодування і реабілітацію. Конкретні терміни краще обговорити з лікарем, який складе індивідуальний план.

Скільки коштує лікування алкоголізму в Києві?

Ціна за кожну послугу вказана на нашому сайті. Ми завжди готові підтримати пацієнтів, навіть при фінансових труднощів. Тому пропонуємо скорочені програми лікування від алкогольної залежності. У результаті ви отримаєте рекомендації фахівців у галузі медицини та психології для успішного подальшого одужання. Ми пропонуємо кожному пацієнту комфортні умови проживання, збалансоване харчування та цілодобовий догляд. Ми відкриті для діалогу, ви можете поставити будь-які запитання щодо вартості лікування та особливостей всього процесу лікування.

Де в Києві лікують від алкоголізму?

Отримати висококваліфіковану допомогу при алкоголізмі в Києві та Київській області можна в клініці 'Пальміра'. У нашому наркологічному центрі працює команда фахівців, які здатні надати своєчасну медичну допомогу. У роботі використовуються всі сучасні практики та методики, які дають можливість запобігти тязі до алкоголю та відновити фізичний і психічний стан.

Хто лікує алкогольну залежність?

Лікуванням алкоголізму займається лікар нарколог. Варто зазначити, що алкоголізм є різнобічним захворюванням, яке вимагає втручання не тільки нарколога, а й таких фахівців як:

 • психологи;
 • психіатри;
 • психотерапевти;
 • невропатологи;
 • терапевти загальної практики.

Нерідко алкоголізм спричиняє розвиток різних хронічних захворювань, які потребують втручання вузьких спеціалістів. 

Скільки триває лікування алкоголізму?

Для того щоб людина справді могла вилікуватися від такої важкої залежності, важливо надати не тільки якісну медичну допомогу, а й також психологічну. Залежний повинен навчитися вирішувати проблеми без вживання алкоголю. Курси лікування відрізняються один від одного за тривалістю. Підбір терапії залежатиме від стадії алкоголізму, форми та ускладнень захворювання. У середньому курс триває від 7 до 25 днів. У разі важких форм може досягати 2-х місяців. Для кожного пацієнта курс підбирається індивідуально з урахуванням усіх особливостей організму. Методики і ціна лікування обговорюється окремо з кожним пацієнтом. 

Скільки коштує підшивка від алкоголю?

Остаточна вартість залежатиме від підібраних препаратів, тривалості, а також особливостей алкоголізму в конкретному випадку. У середньому ціна починається від 9000 грн. Програми реабілітації розробляються таким чином, щоб відновити фізіологічний і психологічний стан пацієнта. Комплексний підхід дає змогу провести детоксикацію організму і психологічну реабілітацію. Таким чином людина вчиться заново жити, відновлює соціальні зв'язки, змінює своє оточення на людей, які ведуть здоровий спосіб життя. 

Препарати для лікування алкоголізму

Загалом використовують три види лікарських груп, які допомагають впоратися з алкоголізмом:

 • медикаменти для усунення симптомів похмілля;
 • ліки для зменшення тяги до спиртних напоїв. Вони здатні блокувати рецептори, які відповідають за задоволення;
 • медикаменти, які викликають огиду від спиртних напоїв.

Кожна група ліків має свої особливості, тому їх заборонено вживати одночасно. 

Чи можна лікувати людину від алкоголізму без її згоди?

Лікування без згоди пацієнта не принесе жодної користі. Закон забороняє лікувати людину насильно проти її волі.

Якщо лікування починається, але пацієнт не хоче позбуватися алкоголізму, то в такому разі всі методики будуть неефективні, і в будь-який момент людина може зірватися і знову почати пити. Тому дуже важливо пройти курс лікування з психологом.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка