м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування залежності від марихуани в Києві

Наша клініка "Пальмира" пропонує анонімне лікування залежності від куріння марихуани в Києві та області. Професійна допомога доступна від 2500 грн
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Лікування залежності від марихуани в Києві

Марихуана - це один із найвідоміших наркотиків у всьому світі. По суті це висушена конопля: її листя, стебла, а також насіння. також насіння. На жаль, куріння марихуани часто пропагувалося різними творами літератури, музики та кінематографа. Саме це і є причиною, через яку багато людей починають “покурювати”, а надалі не можуть це припинити. Наркозалежність від марихуани - зовсім не вигадка, а реальність. Тому і до її лікування варто підійти з великою серйозністю.

Залежність від марихуани не менш небезпечна, ніж від будь-якого іншого наркотику. Не варто вважати, що марихуана нешкідлива і абсолютно нешкідлива. Коли проблема перетворюється на залежність, у растаманів (як і будь-яких інших наркоманів) без чергової дози спостерігається ломка, яка проявляється в депресії, істотних перепадах настрою або навіть агресивній поведінці. Лікування залежності від конопель пропонується в клініці “Пальміра”. Ми надаємо наркологічну допомогу в Києві та Київській області.

Чи є залежність від марихуани і як вона проявляється

Будь-яка наркозалежність, зокрема й залежність від марихуани, лікування потребує негайного. Не варто чекати того моменту, коли людина почне викурювати травичку у великих кількостях і перетворитися на закінченого наркомана. Тим не проте, спочатку важливо розуміти, як речовина діє на людський організм, щоб знати, з чим ми боремося.

Психоактивні речовини, які містяться в коноплях, потрапляють безпосередньо в центральну нервову систему людини. Вони викликають почуття безумовної ейфорії, а також тимчасове розслаблення і спокій. Це спочатку. Однак, незабаром канабіс може стати для людини винятковою панацеєю від різних страхів, почуття неспокою, дратівливості або агресії. Багато наркоманів упевнені, що курять траву виключно для розслаблення, самі не помічаючи, що вже здобули психічну залежність. Саме тому лікування наркозалежності від марихуани на практиці проявляється сильною відсіччю, адже в людини виробилася досить міцна звичка.

Також під час куріння конопель виникають і деякі суб’єктивні прояви. При цьому в кожної людини вони можуть істотно відрізнятися. Серед них:

 • прискорене серцебиття;
 • відчуття сповільненості часу;
 • погіршується пам’ять, особливо короткочасна;
 • загострюється музичне сприйняття та відчуття смаку;
 • порушується мовлення;
 • реакції стають загальмованими та багато іншого.

Фізична залежність від марихуани та її наслідки

Лікування залежності від марихуани справді важливе, оскільки вона негативно впливає на людину та її організм, перетворюючи з плином часу на справжнього наркомана, який не може обійтися без чергової дози свого наркотику. Ні для кого не секрет, що канабіс сприяє вимиванню корисних вітамінів і мінералів з людського організму, а також різко збільшує концентрацію небезпечних токсинів, що відбивається і на загальному самопочутті, і на порушенні імунної функції організму людини, сприяє розвитку різних захворювань. Однак, без лікування залежності від куріння марихуани настільки нешкідливе заняття може спричинити і більш серйозні проблеми:

 • Спостерігається швидка зміна настрою і депресивні стани;
 • Знижується репродуктивна функція, а також тяга до інтимного життя;
 • Проявляється надмірна дратівливість, гнів і агресивна поведінка по відношенню до оточуючих;
 • Людина часто відчуває безсоння;
 • Спостерігається погіршення пам’яті та неуважність.

Як побороти залежність від марихуани?

Лікування від залежності марихуани - важливий етап у житті наркомана, який дасть змогу повернутися людині до звичного і активного життя, звільнити свій організм від кайданів і знову жити повноцінно. На жаль, багато хто припускає, що марихуана нешкідлива. Вони переконані, що припинити її вживання можна в будь-який час. Проте, практика показує, що для виведення людини з цього стану важливе і медикаментозне лікування залежності від марихуани, і активна робота з психотерапевтами.

Важливо розуміти, що лікування залежності від марихуани в домашніх умовах не здатне принести належного ефекту. Річ у тім тому, що пацієнт тільки в стаціонарі перебуває під цілодобовим наглядом, що забирає шанси його зривів. Крім того, без належного втручання з часом становище наркомана здатне тільки погіршиться, а наркотики стануть більш “важкими”.

Переймаючись питанням про те, як лікувати залежність від марихуани, ми маємо відповідь. Тільки комплексний підхід здатний повернути людині свободу вибору і назавжди позбавити від кайданів наркотиків і психотропних препаратів. Лікування залежності від марихуани (Київ) разом з клінікою “Пальміра” дасть змогу позбутися хвороби і повернутися до здорової та активної життєвої позиції. позиції. лікар пише в кабінеті

Як проходить лікування залежності в клініці “Пальміра”

У домашніх умовах ви просто не зможете перемогти залежність. Тому вам необхідна кваліфікована допомога спеціалізованого центру, де професіонали готові надати вам всю необхідну медичну підтримку.

Першим етапом є повна детоксикація організму. У домашніх умовах очистити організм від наркотичних речовин і продуктів їхнього розпаду неможливо. Для цього використовують сертифіковані медикаменти, які вводяться в організм за допомогою допомогою крапельниць.

Наступний етап - проведення ретельної діагностики, щоб визначити фізичний стан і ступінь зруйнованості організму.

Після цього, враховуючи індивідуальні характеристики організму, розробляється унікальний план лікування та реабілітації. Стаціонарне лікування дає змогу відновити фізичний і психічний стан. Також передбачаються і заходи щодо соціалізації людини та повернення її до повноцінного життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка