м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Підшивка від алкоголізму в Києві за низькою вартістю

Підшивка від алкогольної залежності в Києві та Київській області. Анонімно. У клініці. На дому. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!Підшивка.

Ефективна підшивка від алкоголізму в Києві та Київській області являє собою надійний медикаментозний метод кодування від алкоголізму, який проводять досвідчені фахівці приватної клініки лікування залежностей **“Пальміра” за доступними цінами. Даний спосіб є одним з найнадійніших і найефективніших методів боротьби з пияцтвом. Але виконувати його можна тільки за добровільної згоди підопічного, а також дотримання ним повної відмови від вживання спиртних напоїв за кілька днів до здійснення процедури.

Для більш детального уточнення всіх особливостей проведення такої процедури, відомостей про препарати, що застосовуються для ампули та інших фактах можна зателефонувати на нашу цілодобову гарячу лінію наркологічного центру “Пальміра” в будь-який час доби і фахівці дадуть відповідь на всі хвилюючі вас питання.

Скільки коштує підшивка від алкоголізму в наркологічній клініці “Пальміра”

Якщо вам або близькому родичу необхідно здійснити підшивання від алкогольної залежності, то важливим питанням при цьому буде її вартість. Наш досвідчений і кваліфікований персонал готовий братися навіть за найскладніші і запущені випадки, забезпечуючи при цьому персональний план впливу для успішних результатів. І в кожному випадку наші розцінки будуть обґрунтованими і доступними завдяки застосуванню демократичної цінової політики.

**Остаточна вартість процедури вшивання в Києві формується індивідуально. На неї впливає стан хворого, стадія розвитку алкоголізму, умови проведення та інші особливості.

Програми розробляються таким чином, щоб відновити психологічний стан і фізичне здоров’я хворого комплексно. Важливо не тільки вилікувати залежність від наркотиків, а й соціально адаптувати пацієнта до повернення до звичайного способу життя, тому в рамках реабілітації психологи проводять роботу, націлену на взаємодію пацієнта з оточенням. Саме комплексне лікування забезпечує повне одужання від залежності та попереджає ризик рецидиву.

Підшивка від алкоголізму в Києві в наркологічному центрі “Пальміра”

пацієнт у наркологаПри виборі нашої наркологічної клініки для отримання такої послуги вам не варто сумніватися в професіоналізмі та високій кваліфікації наших фахівців, які відповідально підходять до надання допомоги пацієнтам. У переважній більшості випадків для підшивки від алкоголізму застосовується Торпедо або Еспераль кодування від алкоголізму. Ці препарати впроваджуються глибоко під шкірні покриви людини за допомогою надрізання і введення капсули під жирову або м’язову тканину. Виконувати такий захід вдома самостійно заборонено і небезпечно, тому проводять його тільки в стаціонарі при дотриманні стерильності та під цілодобовим наглядом фахівців. Виконується він під місцевим наркозом, тому виключається ймовірність отримання болю або дискомфорту в процесі її проведення.

Використання Торпедо або Еспераль пов’язане між собою тим, що вони обидва мають серед складових компонентів речовину Дисульфірам. Вона призводить до запуску стійкої непереносимості печінки людини переробляти етил, тому навіть найменша доза спиртних напоїв призведе до інтоксикації з безліччю больових і дискомфортних відчуттів. Нарколог може запропонувати вам кодування уколом, яке є безпечним і надійним. Але позитивно вплинути на неї можна за допомогою формування мотивації та заохочення вести тверезий і здоровий спосіб життя.

У чому полягає переваги зашиватися в Києві від алкоголю

Наркологія

 • За допомогою формування надійної фізичної та психологічної блокади досягається висока ефективність проведеного заходу.
 • За час дії блокади залежний зможе навчитися жити тверезим життям і більше не захоче повертатися до активної стадії пияцтва.
 • Оперативність і простота процедури з можливістю неодноразового застосування забезпечує успішний результат.
 • При виконанні професіоналами така маніпуляція безпечна і не має побічних ефектів.

Ефективна підшивка від алкоголізму в Києві та Київській області за низькою ціною здійснюється кваліфікованим персоналом приватної клініки наркології “Пальміра” для досягнення тверезості на тривалий термін.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштує підшивка від алкоголізму?

Ціна кодування в нашій клініці від 7 тис. грн. Однак ціна буде відрізнятися залежно від кожного індивідуального випадку. На остаточну вартість впливають такі фактори як:

 • фізичний стан пацієнта;
 • стадія алкоголізму;
 • наявність психічних розладів і хронічних захворювань. 

Програма з реабілітації розробляється з урахуванням відновлення як фізичного стану, так і психічного. Головне не просто звільнити організм від токсинів, а й допомогти людині знаходити нові способи боротьби зі стресом і життєвими проблемами. Такий комплексний підхід допомагає відновити організм і навчитися вибудовувати соціальні зв'язки. 

Який вплив чинить підшивка на організм?

Підшивка допомагає блокувати ферменти, які беруть участь у розпаді алкоголю на токсини, які надалі отруюють організм. Медикамент уповільнює розпад алкоголю, тому спиртні напої сприймаються як отрута, небезпечна для життя. 

Як можна впоратися з алкоголізмом у домашніх умовах?

У домашніх умовах забезпечити належний вихід із запою або позбутися алкоголізму практично неможливо. Лікуванням таких пацієнтів повинен займатися лікар нарколог. Крім алкоголізму в стінах приватної наркологічної клініки можна позбутися також наркоманії. Цими хворобами теж займається нарколог. Найголовніше, що в медичному центрі дістати алкоголь залежному не вдасться, також поруч не буде родичів, які постійно жаліють залежного і тим самим роблять йому ще гірше. 

Крім детоксикації із залежними проводиться психотерапія, яка дає змогу розв'язати психологічні проблеми, що провокують розвиток алкоголізму. Якщо у пацієнта запущена стадія алкоголізму і вже є симптоми 'білої гарячки', то тут точно неможливо впоратися самостійно, слід терміново звертатися до лікарів. У стаціонарі нарколог зможе надати потрібну допомогу і проконтролювати стан хворого. 

Як довго діє підшивка від алкоголізму?

Термін дії підшивки може бути різним: від 6 місяців до року. Усе залежатиме від виду ліків і їхнього обсягу. 

Як проводять процедуру підшивки?

Найефективнішим методом підшивки є, звичайно, ж медикаментозний. Пацієнту підшивають ліки під шкіру в зоні лопаток або сідниць. Іноді ліки вводять внутрішньовенно в кров. Таким чином медикаменти перебувають в організмі і блокують розпад алкоголю. Витягти препарат самостійно практично неможливо, тому такий метод користується величезною популярністю. 

Щоб запобігти відторгненню препаратів, перед процедурою хворий проходить медичне обстеження. До медичного кодування існує низка протипоказань, до яких відносять:

 • наявність проблем із серцем;
 • психічні розлади;
 • алкогольне сп'яніння;
 • наявність вірусних захворювань;
 • онкологія.

Що можна віднести до ефективних методів кодування?

Саме медичний метод кодування можна віднести до найефективнішого. Його побічні ефекти викликають повну відразу від алкоголю, чим і доводять свою ефективність.Людина кидає пити назавжди. У неї немає тяги до спиртного. Реакція організму на алкоголь стає просто нестерпною, оскільки організм починає сприймати його як отруту. Дістати вшитий препарат неможливо, тому діяти підшивка буде стільки, скільки перебуватиме в організмі той чи інший медикамент. Закріпити результат можна також курсом психотерапії. Це дасть змогу повернутися до звичайного життя без спиртних напоїв.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка