м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування кодеїнової залежності в Києві

Лікування залежності від кодеїну за унікальною програмою в Києві та Київській області. Анонімно від 2500 ГРН.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

За своєю суттю кодеїн - це речовина натурального походження. Він видобувається з опіуму і знайшов широке застосування в медичній галузі як чудовий помічник під час лікування кашлю, а також як хороший знеболювальний засіб. Звичайно, в малих кількостях і дозовано в терапевтичних цілях кодеїн не провокує звикання або залежність. Однак, у разі перевищення рекомендованого дозування в кілька разів він не тільки усуне біль або придушить кашель. Людина у такому стані може відчувати почуття ейфорії, яка нагадує собою ту, що виникає після дози героїну. Кодеїнова залежність може розвинутися з тієї причини, що близько 5% усіх активних речовин препарату здатні перетворюватися на морфін, що чинить наркотичний ефект на людину.

Залежність від кодеїну та її особливості

На жаль, кодеїнова залежність, лікування якої необхідне, розвивається повільно і зовсім непомітно для самої людини. Дуже довгий час наркоман упевнений, що може кинути вживання речовини в будь-який момент, що зможе повернутися до звичного життя без наркотику. Але на практиці це не так.

Усе починається у вживанні мікстур від кашлю, що містять кодеїн, а також болезаспокійливих препаратів, для досягнення ейфоричного відчуття. Однак, з часом ці відчуття знижуються. І для повернення до бажаних ефектів наркоман переходить до більш серйозних способів отримати дозу - ін’єкцій.

Після того, як кодеїн потрапляє в кров наркомана, в організмі починає дуже інтенсивно вироблятися гормон щастя. Проте, такі прояви загрожують серйозними наслідками. Якщо на першій фазі спостерігається відчуття повної безтурботності, легкості й нестримних веселощів, то на другій фазі до наркомана приходить повна задоволеність і відчуття гармонії. Він може сидіти, застигнувши в одній позі або втупившись в одну точку. Але трапляється й так, що під час другої фази проявляється підвищена балакучість і емоційність.

По закінченню другої фази кодеїнова наркоманія занурює в неглибокий і короткочасний сон, після якого людина відчуває сильні нездужання. Вона відчуває себе розбитою, мають місце болі в м’язах, головні болі. Часто спостерігається депресивний стан, сильна туга і відчуття нав’язливої тривоги.

Кодеїнова залежність: симптоми

Симптоматика наркоманії при кодеїновій залежності досить виражена. І, незважаючи на той факт, що кодеїн у 40 разів слабкіший за героїн, він не менш небезпечний, оскільки часто вживається у вищих дозах. Так, передозування препаратом може викликати непоправні наслідки для людського організму, головними симптомами чого виступають такі реакції:

 • Надмірне перезбудження і відчуття ейфорії;
 • Нудоту та запаморочення;
 • Гіперемію в області обличчя;
 • Втрачається концентрація уваги, погіршується зір, а хворий стає надмірно балакучим;
 • Зіниці звужуються, а серце починає сповільнюватися;
 • Знижується кров’яний тиск;
 • Має місце відчуття важкості голови;
 • Наркоман відчуває депресію та має пригнічений настрій;
 • Помітно руйнується кісткова тканина людини.

Якщо ми говоримо про кодеїнову наркоманію, то вона завжди супроводжується наявністю у хворого абстинентного синдрому. Звичайно, він виражений менш яскраво, ніж у тих, хто вживає героїн. Однак, серед симптомів можна виділити такі:

 • підвищене виділення слини;
 • рясна сльозоточивість;
 • позіхання;
 • наркоман може часто чхати;
 • проявляється гусяча шкіра.

З плином часу при більш запущених станах абстинентний синдром у наркомана може супроводжуватися сильними больовими відчуттями по всьому тілу, зокрема й головними болями, мають місце судоми, розлади шлунково-кишкового тракту. Може бути навіть блювота з домішками крові. Настрій теж стає більш песимістичним і похмурим, втрачається радість від життя. Лікування залежності від кодеїну надзвичайно важливе. Якщо ваша рідна чи близька людина потрапила в ці тенета, негайно зверніться по допомогу в клініку, де вам допоможуть впоратися з цією проблемою.

Лікування кодеїнової залежності (Київ): допомога фахівців

Лікування кодеїнової залежності в медичному центрі так само важливе, як і в разі інших форм наркоманії. У домашніх умовах впоратися із захворюванням практично неможливо. Завдяки сучасним методикам, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта, можливо побороти будь-які форми залежності, зокрема й вилікуватися від вживання кодеїну.

Комплексний підхід, застосовуваний у медичному центрі “Пальміра”, дасть змогу позбутися наркоманії. Лікування кодеїнової залежності проводитися і медикаментозно, і на заняттях із психотерапевтами. Не менш важлива і підтримка близьких людей. Тільки так можна домогтися бажаного результату. У жодному разі не пускайте хворобу на самоплив. Зверніться по допомогу вже зараз! лікар пише в кабінеті

Як проходить лікування залежності в клініці “Пальміра”

У домашніх умовах ви просто не зможете перемогти залежність. Тому вам необхідна кваліфікована допомога спеціалізованого центру, де професіонали готові надати вам всю необхідну медичну підтримку.

Першим етапом є повна детоксикація організму. У домашніх умовах очистити організм від наркотичних речовин і продуктів їхнього розпаду неможливо. Для цього використовують сертифіковані медикаменти, які вводяться в організм за допомогою допомогою крапельниць.

Наступний етап - проведення ретельної діагностики, щоб визначити фізичний стан і ступінь зруйнованості організму.

Після цього, враховуючи індивідуальні характеристики організму, розробляється унікальний план лікування та реабілітації. Стаціонарне лікування дає змогу відновити фізичний і психічний стан. Також передбачаються і заходи щодо соціалізації людини та повернення її до повноцінного життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка