м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Реабілітація алкоголіків у Києві в платному центрі "Пальміра"

Реабілітаційний центр для алкоголіків у Києві та Київській області з унікальною програмою відновлення.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

спілкування залежних

Ефективна реабілітація алкоголіків у Києві та Київській області проводиться професійною командою висококваліфікованих фахівців приватного наркологічного центру анонімного лікування алкогольної залежності “Пальміра”.

Така небезпечна залежність являє собою важке захворювання, яке знищує життя людини, руйнує фізичне і психічне здоров’я. При появі перших ознак її появи у вашої рідної людини ні в якому разі не можна не діяти або застосовувати самостійні спроби боротьби, що призведе до серйозного погіршення ситуації. ситуації. Більш надійним рішенням буде виступати оперативне звернення до реабілітаційної клініки для алкозалежних “Пальміра” для проходження комплексної терапії та отримання всієї необхідної допомоги. А на завершення обов’язково слід пройти анонімне лікування алкоголізму. З її допомогою усувається найбільш важка психологічна тяга, пацієнт комфортно повертається в соціум, а також у здорове і повноцінне життя і в ньому більше не буде місця ПАР.

За допомогою заходів наших фахівців ваша близька людина зможе повністю змінити своє мислення і світогляд, головне завдання якого полягатиме у веденні здорового способу життя. Саме за допомогою відновлювальної програми можна уникнути рецидивів у майбутньому, тому не можна нею нехтувати. Для цього ви можете в будь-який час доби звертатися в наш приватний реабілітаційний центр “Пальміра” для алкоголіків з метою отримання послуг високого рівня якості за лояльними цінами з гарантією досягнення повноцінного одужання.

Реабілітація пацієнта - важливий процес одужання, що допомагає уникнути рецидивів.

Програми розробляються таким чином, щоб відновити психологічний стан і фізичне здоров’я хворого комплексно. Важливо не тільки вилікувати, а й соціально адаптувати пацієнта до повернення до звичайного способу життя, тому в рамках реабілітації психологи проводять роботу, націлену на взаємодію пацієнта з оточенням. Саме комплексне лікування забезпечує повне одужання від залежності та попереджає ризик рецидиву.

Платна реабілітація алкоголіків у Києві

хлопець у групі людей

Звертаючись до нас, ви можете не сумніватися в отриманні якісних та ефективних послуг, оскільки до кожного клієнта у нас застосовується персональний підхід у побудові терапії та відновлення. А також в процесі використовуються тільки сертифіковані засоби, перевірені та надійні технології впливу. Завдяки цьому досягаються максимально ефективні результати.

Повноцінна терапія спочатку починається з процесу детоксикації. Це захід очищення організму від токсинів, які були накопичені в процесі розпивання спиртних напоїв. А після цього складається медикаментозний курс прийому лікарських препаратів седативного і соматичного характеру. У результаті безпечно і поступово відновлюється нормальна працездатність усіх внутрішніх органів. А також важливе значення приділяється нормалізації психічного стану залежного.

Завершальною процедурою виступає професійна програма реабілітації алкоголіків. Її дія спрямована на формування стійкої мотивації на повернення до колишнього здорового життя з корисними захопленнями в сукупності з формуванням різко негативного ставлення до пияцтва.

Реабілітаційний центр для алкоголіків Києва “Пальміра”

!!договір

Заходи відновлення в нашому стаціонарі являють собою комплекс заходів, спрямованих на вибудовування нового мислення, світогляду і негативного ставлення до алкогольної продукції. Для цього до кожного клієнта застосовується персональний підхід, надається необхідна допомога і персонал цілодобово спостерігає за станом хворого. такому підході усувається будь-який можливий ризик зривів під час проходження комплексу терапії.

Після одужання і виписки кожен клієнт без винятку налаштовується на здоровий спосіб життя, допомагає всю шкоду для свого організму, яку отримує з прийнятою дозою спиртної продукції, і вже більше ніколи не стане пити.

Етапи відновлювальної програми в реабілітаційному центрі для алкоголіків “Пальміра”

пацієнт на виведенні із запою

  • Насамперед проводиться купірування абстинентного синдрому і детоксикація організму від усіх накопичених отруйних речовин лікарською крапельницею.
  • Після протверезіння і нормалізації стану застосовується психотерапія для усунення небезпечної тяги на фізичному і психологічному рівнях.
  • Послідовний комплекс процедур, спрямованих на зниження ризиків рецидиву недуги в майбутньому.

Наш персонал надає своїм підопічним турботу і уважне ставлення, сприятливу атмосферу перебування. Крім цього, ми забезпечуємо цікаве дозвілля, повноцінне і правильне харчування. Завдяки цьому підвищується ефективність проведених маніпуляцій.

Переваги центру реабілітації алкоголіків у Києві

Наркологія

  • Всю роботу здійснюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці з відповідною освітою та багаторічним досвідом роботи у сфері боротьби із залежностями.
  • Застосування тільки передових і перевірених технологій і методів, які довели свою ефективність на практиці.
  • До кожного клієнта застосовується персональний підхід, турбота і психологічна підтримка.
  • Особисті та групові заняття з дипломованими психологами та психотерапевтами.
  • Допомога у формуванні оптимальної самооцінки, набутті відповідальності за своє життя і вчинки, зміна світосприйняття. світосприйняття. Це дає змогу позбутися пристрасті назавжди.
  • Демократичні ціни на всі послуги, при цьому ми беремося за будь-які складні випадки.

Якісна реабілітація алкоголіків у Києві надається фахівцями клініки наркології “Пальміра” для надійного усунення нездорової пристрасті до алкоголю назавжди. Звертайтеся до нас прямо зараз і будете забезпечені надійною допомогою.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка