м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Тестування на наркотики в Києві та Київській області

Експрес тестування на наркотики будь-якого виду в Києві та Київській області. Досвід роботи із залежними понад 10 років.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

тестВ приватній наркологічній клініці Києві і Київській області *. *“Пальміра” забезпечує своїх клієнтів якісними і надійними послугами з лікування залежностей і психічних відхилень. У тому числі серед широкого переліку пропонованих послуг є тестування на наявність наркотичних речовин в організмі людини. речовин в організмі людини. З його допомогою можна оперативно встановити, чи вживав пацієнт наркотики або ж він здоровий і не має згубної пристрасті. На сьогоднішній день наш персонал застосовує для своїх клієнтів максимально точні та * *Ефективні експрес-тести, тест-смужки та мультитести, їх використання забезпечує виявити не тільки популярні види ПАР, а й найменш поширені.

Сучасні види ефективного тестування мають високу чутливість застосування і з точністю понад 99% можуть виявити будь-які психоактивні речовини в оброблюваному біоматеріалі клієнта навіть через тривалий часовий відрізок із моменту останнього прийому.

Особливості тестування в наркологічній клініці “Пальміра”

пробіркиВажливо, щоб людина, яку тестують, перед цією процедурою не застосовувала детоксикацію або інші способи очищення організму від залишків наркотиків. У такому разі ми зможемо точно виявити пристрасть навіть через тиждень утримання. **Ми гарантуємо в процес тестування виявлення таких заборонених препаратів, як героїн, опіум, кодеїн, метадон, ЛСД, анаша, гашиш, план, марихуана, амфетамін, екстезі, солі, спайси, псилоцибін, летючі клеї, ацетони та багато інших.

Як особливість роботи фахівців нашого наркологічного центру “Пальміра” в Києві можна відзначити те, що ми працюємо не тільки з дорослими клієнтами, а й підлітками з обов’язковим урахуванням їхньої не до кінця зміцнілої психіки. При при цьому для молодих людей молодше 16 років процедура виконується тільки за присутності одного з батьків або законних представників підлітка.

Для проведення тестів пацієнту необхідно надати свій біоматеріал для аналізу. З цією метою найчастіше застосовується сеча. Її слід зібрати в стерильну ємність і своєчасно надати фахівцям, якщо ж вона зберігається понад 3 доби, то існує ймовірність отримання неточних результатів.

Сучасні експрес-тести на присутність наркотичних засобів в організмі людини

тестЗа допомогою їх застосування вдається досягати точного результату присутності в біоматеріалі не тільки поширених і популярних видів наркотиків**, а й Проте важливо враховувати той факт, що виробники не стоять на місці і регулярно винаходять нові аналогічні заборонені препарати, видозмінюють формулу.

Зокрема, це стосується солей і спайсів, дизайнерських екстезі. Видозміна формули дає змогу виробникам продавати свій товар на легальній основі. Найбільшою популярністю у зв’язку зі своєю доступністю вони користуються у молодих людей, які не розуміють усієї небезпеки такої пристрасті. Ми можемо точно встановити факт їх прийому навіть через цілий місяць з моменту утримання. При появі підозр у вашої рідної людини важливо негайно звертатися за такою послугою в наш центр наркології “Пальміра” в Києві, і якщо наркозалежність підтвердиться, то фахівець зможе скласти персональний план лікування.

Види тестів, що застосовуються в наркологічній клініці Києва “Пальміра”

Сучасні варіанти тестів мають високу чутливість і забезпечують виявлення навіть мінімальної кількості ПАР через 5 діб з моменту утримання. А щодо канабіноїдів цей термін може збільшуватися на два тижні.

Серед видів тестів виділяють такі тест смужки

** Тест-смужки. З їхньою допомогою вдається виявити присутність у біоматеріалі навіть найменш поширених і невідомих видів ПАР. Така тест-смужка забарвлюється в певний колір, що свідчить про присутність конкретного виду заборонених засобів. ** Експрес-тести. Такий варіант є оптимальним для оперативного тестування в освітніх або медичних закладах. установах, а також просто на робочому місці. Як біоматеріал застосовується сеча або слина людини. Її наносять на спеціалізовані індикатори та встановлюють присутність або відсутність ПАР.

  • Мультітести.** За допомогою цього виду вдається виявляти до 10 видів різних заборонених препаратів. З цією метою мультитест поміщається в ємність із сечею для отримання оперативних результатів.

Як довго наркотичні речовини можуть зберігатися в урині

Наркотики значно довше зберігаються в сечі порівняно з кров’ю. І тому в нашому наркологічному центрі “Пальміра” в Києві та Київській області проводиться тестування саме на сечі. У цьому випадку ми можемо дати вам достовірний результат навіть через 6 діб з моменту останнього вживання. Якщо ж мова йде про наркозалежних, які вживають ПАР на регулярній основі, то термін отримання достовірних результатів збільшується до 10 днів. Якщо це важкі наркотики, то терміни збільшуються до 4 тижнів.

Як довго можуть зберігатися наркотики у волоссі та нігтях

волоссяБільша частина заборонених речовин зберігається в сечі та волоссі набагато більше, ніж у сечі або крові. Волосся має особливі властивості, що забезпечує збереження психоактивних речовин у складі протягом тривалого терміну, який становить 90 днів.

Якщо ж застосовувати для такої процедури нігті, то виявити вміст ПАР у нігтьовій пластині можна протягом півроку. Відбувається це тому, що нігтьова пластина повністю оновлюється за 180 днів.

На підставі цих даних можна зробити висновок про те, що повністю організм наркозалежного очищається від наркотиків за півроку. І протягом усього цього терміну фахівці нашого центру наркології “Пальміра” в Києві точно виявлять присутність наркотиків в організмі людини.

Звертайтеся до нас у наркологічний центр “Пальміра” в Києві та Київській області для підтвердження або спростування згубної залежності за допомогою тестування сучасними методами. Ми працюємо цілодобово і в будь-який момент готові вам допомогти.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка