м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Ресоціалізація наркозалежних у Києві

Соціальна адаптація в Києві та Київській області. Повернення в суспільство і формування бажання вести ЗСЖ.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

напрямок ресоціалізації

Професійна ресоціалізація наркозалежних у Києві та Київській області здійснюється професійними фахівцями з відповідною медичною освітою в наркологічному центрі “Пальміра”. Залежність від наркотичних речовин вкрай негативно впливає на фізичне та психічне здоров’я людини, усі сфери її життєдіяльності. Досить часто залежні після курсу терапії зриваються і знову починають вживати ПАР через те, що виявляються неготовими повернутися в суспільство і нормальне, повноцінне життя. Для повноцінного одужання необхідно не тільки вилікуватися, а й пройти соціальну адаптацію. Саме вона спрямована на зміну світосприйняття, мислення, формування негативного ставлення до наркотиків, допомагає комфортно повернутися в соціум.

Ресоціалізація наркозалежних спрямована на виконання такого важливого завдання, як зміна психічного стану наркомана і формування в ньому щирого бажання вести здоровий спосіб життя, допомагає досягати цього. наркологічній клініці “Пальміра” до кожного клієнта застосовується персональний підхід для того, щоб хворий зміг знайти себе, справу до душі, знайти нові навички, виявити свої таланти, які можна надалі розвивати. Усе це допомагає людині дійсно знайти своє місце і призначення, у новому житті їй просто не буде необхідності в прийомі ПАР. **Соціальна адаптація - є процесом психологічної підготовки пацієнта до повернення в здорове соціальне середовище і входить в курс реабілітації наркозалежних.

А також після проходження такої програми хворий зможе знову навчитися отримувати задоволення і приємні емоції від кожного прожитого дня без активного вживання заборонених засобів і препаратів. Після такого комплексного підходу можна знайти стійку мотивацію на подолання життєвих труднощів і проблем внутрішніми ресурсами, а не спробами забутися в наркотичному сп’янінні.

Соціальна ресоціалізація наркозалежних та її особливості в Києві

Реабілітація для відновлення пацієнтів у нашому наркологічному центрі “Пальміра” проводиться на підставі використання максимально ефективної та якісної програми “12 кроків”, яка активно застосовується у світовій практиці і довела на ділі свою результативність. Суть її застосування полягає у використанні надійних психотерапевтичних методів, навчання клієнтів взаємодіяти з навколишнім світом та іншими людьми, відновлення інстинкту самозбереження поряд із повним усвідомленням проблеми та всієї небезпеки психоактивних речовин для здоров’я.

Під час проходження такої програми хворий бере участь в особистих і групових тренінгах, заняттях, застосовує лише інноваційні методики та низку нестандартних заходів для повноцінного та якісного одужання.

Цілі та завдання курсу ресоціалізації наркоманів у клініці “Пальміра”

переконання

У переважній більшості випадків під час розвитку і прогресування наркоманії людина відсторонюється від близьких людей, у загалом усього навколишнього світу і єдиною метою її існування стає пошук і приймання нової дози ПАР. Для наркомана характерна повна або часткова втрата колишніх цінностей і життєвих пріоритетів.

А також нерідко наркомани перестають за собою стежити, мають абсолютно неохайний зовнішній вигляд, перестають стежити за особистою гігієною, харчуванням, не стежать за своїм здоров’ям, яке значно слабшає від накопичених токсинів. Така симптоматика свідчить про протікання згубної пристрасті в хронічній формі, з якою впоратися можна при звернення до фахівців нашої наркоклініки “Пальміра” і проходження комплексного курсу лікування з обов’язковою реабілітацією.

Більш важким є відновлення психічного здоров’я після тривалого вживання психоактивних речовин. Хворий зазвичай втрачає всілякі навички нормального спілкування з іншими людьми, поводиться неадекватно і абсолютно перестає отримувати приємні емоції від життя без наркотиків. Це призводить до розвитку депресивного розладу та інших психічних відхилень, хворий відчуває себе нікому не потрібним і тягарем для інших людей. Такі негативні фактори надійним чином усуваються за допомогою комплексної програми “12 кроків”. Інакше незабаром вони призведуть до чергового зриву і рецидиву згубної пристрасті.

Ми допоможемо наркозалежному підготуватися комфортно і безпечно до повернення в суспільство і соціальне життя з корисними та приємними захопленнями без негативних думок про вживання ПАР.

Під час проходження відновлювальної програми хворий перебуває під постійним наглядом команди кваліфікованих психологів і психотерапевтів, а також досвідчених психіатрів. Завдяки багаторічному досвіду професіоналів нашої наркологічної клініки “Пальміра” до кожного клієнта застосовується персональний підхід з метою вибудовування близьких і довірчих відносин. **Це призводить до більш надійного відновлення внутрішнього світу залежного.

Основні напрямки ресоціалізації наркоманів у Києві

Курс реабілітації залежних допомагає комфортно змінювати внутрішній світ підопічного, навчати його новим навичкам і вмінням, відновлювати особистісні втрачені якості. Для цього вибудовується індивідуальна програма, яка враховує всі особливості організму людини.

Напрямки соціальної адаптації в центрі наркології “Пальміра”

думка лікарів

  • Надання допомоги наркоману в пошуках внутрішніх ресурсів і сил для вирішення завдань і труднощів, а також боротьби зі стресами.
  • Відновлення психоемоційного фону та психологічної рівноваги.
  • Придбання нових занять і захоплень.
  • Набуття знову втрачених навичок взаємодії з іншими людьми та суспільством.
  • Підготовчий процес до комфортного впровадження в робочий колектив на новому місці роботи.
  • Формування мотивації та бажання у людини вести здоровий спосіб життя.
  • Навчання ставити цілі та знаходити ресурси для їх досягнення.
  • Навчання отриманню радості від кожного прожитого дня, виявлення прихованих талантів і здібностей.

Надійна соціальна адаптація являє собою важливий і завершальний крок для досягнення повноцінного одужання наркомана. Саме з її допомогою клієнт може надійно нормалізувати свій психічний стан і повернутися до повноцінного життя в суспільстві. Поряд із цим, залежний усвідомлює всю шкоду, яку отримує його організм від прийому психоактивних речовин, формується різко негативне ставлення до всіх видів ПАР.

!медик

Ефективна ресоціалізація наркозалежних у Києві та Київській області здійснюється якісно професіоналами наркологічної клініки “Пальміра”. Вона допомагає відновлювати організм і більше ніколи не повертатися до прийому заборонених речовин. Зробіть правильний вибір. Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна нехтувати проходженням соціальної реабілітації наркоманів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка