м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Кодування від наркоманії шляхом підшивки в Києві

Отримайте кодування від наркотичної залежності в Києві за доступними цінами в клініці "Пальміра". Якісна допомога та підтримка на кожному етапі.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

підшивка наркозалежним

Професійне та ефективне кодування від наркоманії шляхом підшивки в Києві та Київській області проводять висококваліфіковані та професійні фахівці наркологічної клініки “Пальміра” за лояльною вартістю. Залежність від наркотичних речовин являє собою одне з найстрашніших і найнебезпечніших захворювань сучасного світу, від якого щодня помирає безліч людей. Більшою мірою до нього схильні молоді люди і підлітки з ще незміцнілою психікою. За короткий термін вона здатна повністю руйнує життя залежного, його фізичне і психічне здоров’я.

Впоратися зі згубною пристрастю до психоактивних речовин можуть тільки професійні та досвідчені фахівці. В останнім часом люди все частіше стали вдаватися до кодування від такої недуги. Саме кодування від наркоманії шляхом підшивки являє собою найефективніший і надійний метод усунення тяги. Для отримання такої послуги ви можете в будь-який час дня і ночі звернутися на нашу гарячу лінію або відвідати стаціонар сучасного центру наркології “Пальміра”. Проте без формування стійкої мотивації на повну відмову від прийому наркотиків результати будуть малоефективними. Тому ми приділяємо важливе значення її формуванню для звільнення людини від залежності назавжди.

За багаторічною практикою нашої наркологічної клініки є високі показники ефективності та стійкої позитивної динаміки лікування пристрасті. Багато в чому це обумовлюється професіоналізмом наших фахівців, застосуванням якісного європейського обладнання, сертифікованих і надійних препаратів, ефективних методів боротьби із захворюванням, зокрема із застосуванням кодування. За такого підходу можна усунути ломку і повернутися до повноцінного життя. Для отримання послуги можна звертатися до нас по допомогу в будь-який час доби, оскільки працюємо ми без перерв і вихідних. і вихідних.

Унікальність і надійність вшивання проти наркоманії в Києві

шприц у руці

Такий надійний спосіб кодування являє собою встановлення стійкої блокади для наркозалежних, які приймають наркотики опіумної групи. Являє собою така процедура імплантацію спеціалізованої капсули з лікарським препаратом внутрішньом’язово під шкірні покриви клієнта. Фахівці нашого наркоцентру “Пальміра” проводять таку процедуру у сучасному стаціонарі при дотриманні стерильності всіх умов. Для цього можуть бути обрані такі медикаментозні засоби, як **Налтрексон, Вівітроп, Нолоксон. Будь-який із них блокує отримання приємних відчуттів від прийняття нової І за відсутності отримання очікуваних відчуттів, припливу внутрішніх сил і енергії у хворого просто зникає інтерес до прийому опіумів. пропадає інтерес до прийому нової дози. Але якщо ж все-таки він буде продовжувати вживати наркотики, то замість радості і задоволення він зможе відчути тільки абстиненцію у вкрай інтенсивній формі. Серед її симптоматики можна відзначити появу нудоти і блювоти, запаморочення і гострих головних болів, втрату свідомості та інші ознаки.

**При зверненні в нашу клініку наркології “Пальміра” ви зможете отримати стійкий і надійний результат відмови від прийому нової дози на термін від кількох місяців до півроку так само ви можете скористатися послугою ** детоксикація від наркотиків. А для посилення отриманого ефекту і його тривалості хворий буде забезпечений курсовим прийомом лікарських препаратів. Саме такий підхід забезпечує сильнодіючу боротьбу з пристрастю до наркотичних речовин.

Переваги підшивання від наркоманії в клініці “Пальміра”

  • Дотримання анонімності та конфіденційності під час здійснення лікування та відновлення.
  • Використання передових методів впливу та сучасної апаратури.
  • Всі заходи здійснює команда висококваліфікованих і досвідчених фахівців в області наркології.
  • Демократичні ціни на всі послуги.
  • Комфортне перебування в сучасному стаціонарі з усіма зручностями.
  • Психологічна підтримка підопічних, увага та цілодобовий нагляд.

І це далеко не всі переваги звернення за допомогою в платну клініку “Пальміра”. Ви будете забезпечені гарантованим і надійним результатом успішного лікування і безпечного здійснення оперативного втручання для впровадження імпланта. Телефонуйте нам у будь-який час доби, і ми допоможемо вам позбутися наркоманії і повернутися до здорового, повноцінного життя.

Успішне кодування від наркоманії шляхом підшивки в Києві

думка лікарів

Сучасний наркологічний центр Києва “Пальміра” вже багато років успішно та безпечно надає свої кваліфіковані послуги в області кодування від наркотичної залежності за допомогою імплантування медикаментозного засобу всім пацієнтам. Після цього більшість наркозалежних назавжди позбуваються своєї нездорової пристрасті, повертаються до здорового та повноцінного життя з корисними та приємними захопленнями.

Особливість впливу в нашому центрі наркології полягає у здійсненні унікальної методики терапії з індивідуальним підходом і врахуванням усіх особливостей організму клієнта, перебігом його захворювання. Починається весь процес із консультації, обстеження та виявлення всіх персональних особливостей організму залежного, визначаються першопричини появи недуги. Завдяки цьому досягається максимально надійний результат із дотриманням безпеки всіх процедур.

Вартість наших послуг доступна і демократична завдяки обґрунтованій ціновій політиці, що застосовується. Вона дозволяє кожному клієнту скористатися нашими послугами і не стане перешкодою у звільненні від небезпечної тяги.

Професійне кодування від наркоманії шляхом підшивки в Києві та Київській області являє собою надійний метод боротьби із залежністю, який надає за низькими цінами персонал наркологічного центру “Пальміра”. Телефонуйте прямо зараз на нашу гарячу лінію нашої клініки наркології ** і зможете отримати гідне, щасливе і здорове життя**.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка