м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Психотерапія наркозалежності в Києві

Психотерапія при наркотичній залежності або алкоголізмі в Києві за низькими цінами в клініці "Пальміра". Консультація
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Досить нелегко дається багатьом наркоманам зважитися стати на шлях одужання. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходить фахівець-психотерапевт. Адже лікування наркоманії - це досить складний і тривалий процес, у якому не обійтися без психотерапевтичної допомоги. Абсолютно будь-яка залежність пов’язана не тільки з фізичними аспектами, але, перш за все, з психологічною прихильністю. Незважаючи на той факт, що наркотики викликають неймовірно високу залежність, однією лише психотерапією не обійтися. Важливо підходити до вирішення проблеми в комплексі. Але й безпосередньо психотерапія при наркоманії вирішує важливу роль.

На жаль, у багатьох людей у житті присутня безліч психологічних проблем або таких, які негативно позначаються на сприйнятті світу, різних ситуацій і власне самого себе в навколишньому світі. Багатьох тягне на дно вантаж невирішених проблем, дитячі комплекси, різні негативні установки. Вони раз у раз підводять наркоманів до ризику вживання такого бажаного наркотику. Саме з цієї причини під час лікування наркоманії психотерапія настільки важлива, щоб пацієнт не здався, а пройшов свій шлях відновлення до самого кінця, назавжди розпрощавшись зі згубними токсичними речовинами. У клініці “Пальміра” надається допомога психотерапевта при наркоманії. Це в рази збільшує шанси на успіх і повне одужання наших пацієнтів.

Психотерапія залежних: особливості роботи з наркоманами

Психотерапія залежних

Поряд зі знищенням організму токсичними речовинами соціальне падіння людини відіграє вирішальну роль у зміні людини, яка пов’язала своє життя з наркотиками. Спостерігаються різні психологічні труднощі наркозалежних: деградація здорових комунікативних навичок. З цієї причини фахівець враховує індивідуальні зміни в психіці та мисленні пацієнта, що впливає на подальший перебіг лікування. Серед таких психологічних нюансів варто виділити такі:

  • Настрій пацієнта може змінюватися від вкрай поганого до вкрай хорошого і в зворотному напрямку.
  • Також присутні перепади самооцінки.
  • Має місце підвищена чутливість і сприйнятливість. На їх фоні можуть виникати образи у наркомана на ті чи інші дії.
  • Повне або часткове небажання прийняття себе як самодостатньої особистості. Часто має місце знижена рефлексія і нездатність контролювати емоції в тих чи інших ситуаціях.
  • Високі комунікативні труднощі. Це стосується і побудови діалогу, і взаємин з іншими людьми.
  • У переважній більшості наркомани відчувають депресію та апатію. Присутня хронічна втома і явно виражена пасивність.

У чому полягає допомога психолога при наркотичній залежності?

думка лікарів

Робота із залежними в психотерапії передбачає постійний контакт хворого з фахівцем. Це стосується не тільки періоду лікування, а й реабілітаційного періоду, коли пацієнт проходить ресоціалізацію, і несе на даному етапі ключовий характер. По суті психотерапевт веде консультації з рідними та близькими хворого для того, щоб ті могли правильно вибудовувати стосунки з наркоманом для допомоги йому. Крім того, дуже важливо встановити максимально довірчі стосунки, щоб пацієнт зміг впустити лікаря у свій внутрішній світ. Тільки таким чином можна збільшити психологічний кругозір хворого, допомогти розв’язати йому його внутрішні конфлікти і виділити психологічні чинники, які штовхнули людину на хибний шлях.

Лікар-психотерапевт під час роботи може використовувати різні методики психотерапії:

  1. індивідуальна психотерапія за наркозалежності, коли на зустрічах пацієнт ділитися власними переживаннями. Він покроково вчитися налагоджувати зв’язок із самим собою і з оточуючими людьми, відкривати свої почуття і ділитися емоціями.
  2. На групових сеансах психотерапії підбираються люди зі схожим минулим. Тут вони вчаться відкриватися один одному й озвучувати свої проблеми, почуття. У таких групах наркоманам дається зрозуміти, що вони не самотні у своїх проблемах і у своїй боротьбі за краще життя. 3) Арт-терапія допомагає спроектувати думки і занепокоєння шляхом творчості. Таким чином фахівець має можливість побачити поточний стан пацієнта.
  3. Психологічна допомога наркозалежним не може обійтися без тренінгів і лекцій. На таких пізнавальних і навчальних мотиваційних проєктах можна налаштуватися на одужання. Вони дають можливість повірити людині, що та рухається в правильному напрямку.

Звісно, психологічні проблеми при наркоманії можуть бути на перший погляд незначними. Однак, саме вони привносять істотну лепту в усвідомлення себе і спонукають людину вживати наркотики. Завдяки грамотній роботі психотерапевта клініки “Пальміра” можна позбутися психологічної залежності і знайти шанс на нове нормальне життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка