м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

УБОД у Києві - ультрашвидка опіоїдна детоксикація

УБОД - ультрашвидка опіоїдна детоксикація від приватної клініки 'Пальмира' в Києві та Київській області. Анонімно, ефективно, працюємо цілодобово.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

убод у клініці

Ефективна УБОД - ультрашвидка опіоїдна детоксикація в Києві проводиться досвідченими фахівцями в галузі наркології у сучасних умовах комфортного стаціонару приватної клініки лікування залежностей “Пальміра”. Така методика проводиться для безпечного зняття ломки у залежних пацієнтів, які приймають наркотики опіумної групи. Лікування залежності від спайса та інших наркотичних речовин проводять іншими способами.

**За допомогою методу УБОД можна швидким способом провести очищення організму від накопичених отрут і токсинів за кілька годин. При зверненні в наш сучасний і платний центр наркології “Пальміра” ви зможете надійно отримати таку послугу за доступною вартістю для досягнення повноцінного відновлення фізичного і психічного здоров’я людини. Тим не проте для усунення нездорової пристрасті назавжди рекомендується пройти повноцінний курс лікування наркозалежності. При цьому важливо зазначити, що терапія боротьби з тягою до опіумної групи ПАР значно відрізняється від лікування тяги до інших видів наркотиків.

Суть і переваги детоксикації УБОД у Києві

опіоїдна детоксикація

Опіумні наркотики являють собою одну з найбільш затребуваних груп заборонених речовин. Опіум отримують зазвичай зі спеціального опійного маку з метою виготовлення якісних лікарських препаратів типу кодеїну, морфіну, папаверину. А також із нього отримують героїн. Іменна така тяга вкрай небезпечна і є дуже сильною. Формується потяг уже практично з першого застосування, а ось позбутися її вкрай важко навіть професіоналам.

Настання ломки при героїновій залежності таїть у собі велику кількість вкрай важких і непоправних наслідків для фізичного здоров’я наркомана, психіки і доставляє больові відчуття. Саме для таких хворих і застосовується сучасна методика ультрашвидкої опіоїдної детоксикації. Вона являє собою перший етап у лікуванні наркозалежності і може бути застосовна для будь-яких громадян незалежно від статі, віку та інших особливостей.

Переваги ультрашвидкої опіоїдної детоксикації за низькою ціною

  • Оперативне усунення ломки за 6-8 годин, тоді як для стандартного варіанту необхідно кілька діб.
  • Відсутність болю, оскільки проводиться процедура під наркозом.
  • Застосовувані засоби забезпечують блокування наркотичних рецепторів на кілька діб, тому під час прийому нової дози людина не відчує колишньої ейфорії.

Важливо розуміти, що процедура УБОД, незважаючи на переваги та доступну вартість, не позбавить людину згубної пристрасті, а тільки тимчасово усуне больову симптоматику.

Суть методу УБОД у Києві являє собою безпечне введення в організм клієнта спеціалізованих препаратів, що призводять до стійкого блокування опіоїдних рецепторів, виведення всіх залишків наркотиків і не дає змоги їм передавати імпульси про присутні психоактивні речовини в мозок хворого.

Етапи УБОД у наркологічній клініці “Пальміра”

  • Введення в шлунок через зонд спеціалізованого препарату для введення хворого в стан наркозу.
  • Безпосередньо детоксикація, яку проводять за 6-8 годин і хворий при цьому без свідомості.
  • Виведення хворого з наркозу без болю. При цьому клієнт може відчувати легкий дискомфорт, який швидко усувається медикаментозними засобами.
  • Завершальний етап, що становить приблизно три доби. Протягом цього терміну опіоїдні рецептори заблоковані і прийом нової дози ПАР не призведе ні до яких приємних відчуттів, залежний просто не буде нічого відчувати. Це позитивно впливає на настрій позбутися обтяжливої залежності назавжди за допомогою комплексного лікування.

У ряді випадків до процедури УБОД у Києві за доступною ціною є протипоказання. І всі вони безпосередньо пов’язані із застосуванням наркозу. Так, не можна вдаватися до такого заходу для зняття ломки під час вагітності та грудного вигодовування, за наявності важких захворювань соматичного характеру. У всіх інших випадках його можна спокійно застосовувати.

Професійна УБОД - ультрашвидка опіоїдна детоксикація проводиться якісно, надійно і ефективно фахівцями наркологічної клініки “Пальміра” за доступними цінами з гарантією ефективності та надійності. Звертайтеся в наш спеціалізований наркологічний центр “Пальміра” в Києві та Київській області прямо зараз для якісного і безпечного проведення якісної процедури зняття ломки і ультрашвидкої опіоїдної детоксикації в умовах нашого комфортабельного стаціонару. нашого комфортабельного стаціонару.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка