м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімне лікування наркоманії в Києві

Отримайте анонімне лікування наркотичної залежності за доступними цінами в Києві в клініці "Пальміра". Забезпечте конфіденційність та ефективне відновлення
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

підшивка наркозалежним

Якщо ви або близька вам людина зіткнулися з проблемою залежності, рекомендуємо пройти анонімне лікування наркоманії в Києві.

Сьогодні більш затребуваним є анонімне лікування наркоманії в приватних клініках. Така допомога істотно відрізняється від лікування в державних установах. Адже в останньому випадку хворого в обов’язковому порядку ставлять на облік.

Проходячи лікування наркоманії анонімно, залежний уникає можливого розголосу. Крім того, лікування в приватному закладі позбавляє і від тавра, яке може негативно позначитися на подальшій соціалізації людини та її взаєминах з оточуючими.

Також анонімне лікування від наркозалежності зберігає конфіденційність серед співробітників, відповідно, людина все ж же може зберегти робоче місце. Також це не стане перешкодою при подальшому пошуку роботи. Також широке коло знайомих не знатиме про існування проблеми.

Особливості анонімного лікування

шприц у руці

За анонімного лікування, якщо на те є бажання хворого, навіть найближче оточення може не знати про те, що людина зверталася по допомогу і мала проблеми із вживанням.

Крім того, допомога наркозалежним анонімно знижує ризик рецидиву в майбутньому. Тож людина, яка отримала якісне лікування і зберегла при цьому анонімність, може цілком повернутися до повноцінного життя, працевлаштуватися і налагодити стосунки з близькими людьми, друзями, колегами. Позитивно проходження анонімного лікування позначається і на старих батьків, які позбавляються переживань щодо здоров’я та дитини.

Професійне анонімне лікування наркозалежності особливо важливе для людей, які мають високий соціальний статус. Адже розголос може завдати серйозної шкоди як роботі, так і взаємовідносинам у родині.

Адже причин виникнення залежності - безліч, у кожного вони свої. Як правило, люди вдаються до зловживання внаслідок внаслідок серйозних життєвих випробувань, пережитого стресу або втрати близької людини.

Щоб допомогти людині, необхідне якісне анонімне лікування від наркоманії, без осуду і тиску з боку суспільства. Людина в такому стані потребує кваліфікованої медичної допомоги та підтримки близьких людей. Якщо ви звертаєтеся в центр анонімного лікування наркоманії, фахівці можуть гарантувати пацієнту повну безпеку, конфіденційність і цілодобову турботу. Також особливу увагу приділяють і психологічному комфорту людини.

Як відбувається анонімне лікування

Сучасне лікування наркозалежності анонімно передбачає те, що справжнє ім’я людини не буде зафіксовано в документації. Також інформація про проходження лікування ні за яких умов не буде розголошена стороннім особам.

Також звернення до приватного центру позбавляє від необхідності постановки на облік у наркологічному диспансері, що тягне за собою за собою низку проблем у майбутньому.

Те, що людина проходить стаціонарне лікування в спеціалізованій установі, також не стане перешкодою в налагодженні повноцінного життя в майбутньому, після виписки зі стаціонару.

Сучасний анонімний реабілітаційний центр для наркозалежних передбачає повний комплекс медичних процедур, спрямованих на повне одужання хворого. Щоб домогтися найкращих результатів, необхідно знайти первинну причину, яка призвела до вживання. Без цього неможливо рухатися далі.

Також фахівці докладають максимум зусиль, щоб проаналізувати динаміку розвитку недуги. У результаті для хворого формується детальна клінічна карта.

Успішне анонімне лікування наркозалежності в Києві в клініці “Пальміра”

думка лікарів

Анонімно лікування наркоманії відбувається за індивідуальною програмою, яка розробляється безпосередньо під кожного хворого. При цьому фахівці враховують фактичний стан хворого, наявність супутніх захворювань, тривалість вживання і тип наркотику, який викликав залежність.

Приватний наркологічний реабілітаційний центр має ще одну важливу перевагу - хворий перебуває під цілодобовим наглядом фахівців. Так що програма лікування може змінюватися залежно від реакцій організму на застосовувані методики.

У стінах центру надається не тільки наркологічна допомога анонімно для людей, які перебувають у критичному стані, а й подальша реабілітація. Це запобігає рецидивам у майбутньому і гарантує одужання.

Крім того, надана анонімно наркологічна допомога дає змогу людині пройти і соціальну адаптацію, завдяки якій людина без проблем повертається до повноцінного життя, знаходить роботу і відновлює зв’язки з рідними та близькими.

Якщо у вас або близьких вам людей виникли проблеми з вживанням, звертайтеся в анонімні клініки для наркозалежних. Тут кваліфіковані фахівці нададуть вам усю необхідну допомогу.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка