м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування героїнової залежності в Києві

Лікування залежності від героїну за унікальною програмою в Києві та Київській області. Анонімно від 2500 ГРН.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

лікування героїнової залежності!

Сьогодні лікування героїнової залежності актуальне як ніколи. Адже залежність поширена як усередині країни, так і далеко за її межами. Незважаючи на те, що вартість такого наркотичного засобу досить висока, відсоток залежних дуже високий не тільки серед людей середнього віку, а й молоді.

Особливості героїнової залежності

Героїнова залежність дуже небезпечна. Адже ця наркотична речовина є однією з найнебезпечніших і найважчих. Звикання до цього наркотику розвивається буквально після першої дози. При цьому препарат змушує людину з кожним разом збільшувати дозування.

Багато хто вважає, що лікування героїнової наркоманії не дасть жодних результатів. Так що хворим ніколи не вдасться залишити залежність позаду. Щоб ви або близька вам людина могли повернутися до повноцінного життя, необхідно пройти комплексне лікування в спеціалізованому центрі.

Симптоми героїнової залежності

Багато хто вважає, що героїнова залежність не лікується. Але це не так. При своєчасно наданій професійній допомозі цілком можливо залишити залежність позаду. Головне, якнайшвидше розпізнати ключові ознаки того, що людина вживає наркотичні речовини.

Враховуйте при цьому те, що лише однієї ознаки недостатньо для того, щоб ви могли точно діагностувати героїнову залежність. Лише за сукупності різних показників можливо встановити факт існування проблеми. Необхідно якісне та професійне лікування від героїну, адже залежність завдає шкоди як психічному, так і фізичному здоров’ю людини. У результаті тривалого вживання страждає низка функцій і систем організму.

Як правило, вже після перших кількох прийнятих доз помітно сповільнюється мова, порушується координація рухів, людина може відчувати труднощі під час ходьби, при цьому людина може хаотично рухати руками, що видається неприродним.

Крім того, з’являються серйозні проблеми зі сном. Хворий страждає від безсоння, але під час неспання він перебуває в апатичному стані. Щоб вживання не завдало непоправної шкоди організму, необхідно почати лікування від героїнової залежності якомога швидше.

Фахівці нашого центру ствердно відповідають на питання про те, чи можна вилікувати героїнову залежність. І ставляться до цього з усією відповідальністю. Помітивши перші ознаки залежності, необхідно звернутися по допомогу до фахівців. Адже внаслідок вживання можуть настати незворотні наслідки. Наприклад, багато залежних заражаються через шприци вірусом ВІЛ. Нерідко серед залежних поширюється і гепатит різних видів. Тому в результаті хворому необхідне не тільки лікування від залежності, а й від супутніх захворювань.

Ще один негативний наслідок - порушення функціонування шлунково-кишкового тракту, що може набути хронічного характеру. характер. Щоб не допустити повного руйнування організму, необхідне якісне лікування залежності від героїну.

При тривалому використанні також вени, в які хворі вводять ін’єкції, обростають колагеном. У результаті робити уколи в ті самі вени стає неможливо. Тому завзяті наркомани використовують практично всі доступні на тілі вени, аж до тих, які розташовані між пальцями.

Від героїну також страждають і судини, які з часом руйнуються. У результаті важливі системи організму і тканин позбавляються необхідного кисню. Також порушується обіг мікроелементів, які необхідні для нормального функціонування організму.

Якщо ви помітили перераховані вище ознаки залежності у близької вам людини, необхідне як мінімум лікування героїнової залежності в домашніх умовах. Але самостійно побороти залежність ви не зможете, необхідна кваліфікована допомога досвідчених фахівців. Вони точно знають, як позбутися героїнової залежності. лікар пише в кабінеті

Як проходить лікування залежності в клініці “Пальміра”

У домашніх умовах ви просто не зможете перемогти залежність. Тому вам необхідна кваліфікована допомога спеціалізованого центру, де професіонали готові надати вам всю необхідну медичну підтримку.

Першим етапом є повна детоксикація організму. У домашніх умовах очистити організм від наркотичних речовин і продуктів їхнього розпаду неможливо. Для цього використовують сертифіковані медикаменти, які вводяться в організм за допомогою допомогою крапельниць.

Наступний етап - проведення ретельної діагностики, щоб визначити фізичний стан і ступінь зруйнованості організму.

Після цього, враховуючи індивідуальні характеристики організму, розробляється унікальний план лікування та реабілітації. Стаціонарне лікування дає змогу відновити фізичний і психічний стан. Також передбачаються і заходи щодо соціалізації людини та повернення її до повноцінного життя.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка