м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна допомога у Києві

Наркологія в Києві та Київській області. Анонімні послуги наркології. Досвід роботи із залежними понад 10 років.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркологія

Професійна наркологія в Києві та Київській області здійснюється кваліфікованими та досвідченими лікарями в галузі наукової та практичної медицини в галузі лікування алкоголізму, наркоманії та психіатрії в платній наркологічній клініці **Ми надаємо широкий спектр послуг з лікування залежностей на будь-якій стадії розвитку за доступними цінами з численними позитивними відгуками. цінами з численними позитивними відгуками з боку клієнтів та їхніх родичів. Працює Київській медичний центр наркології цілодобово без перерв і вихідних.

Всі процедури за адресою платної клініки наркології “Пальміра” здійснює команда висококваліфікованих наркологів, реабілітологів, психологів, психотерапевтів і вузькопрофільних фахівців, які мають відповідну освіту і мають ліцензію на здійснення своєї професійної діяльності. А також під час терапії застосовується передове обладнання європейської якості, сертифіковані та перевірені препарати.

Реабілітація пацієнта - важливий процес одужання, що допомагає уникнути рецидивів.

Наркологія в Києві та звернення до стаціонару анонімної наркології необхідне за таких показань

батько і син

 • Сильна інтоксикація отрутами і токсинами при тривалому вживанні спиртного або наркотиків.
 • Затяжний запій.
 • Хронічний алкоголізм.
 • Залежність від наркотичних речовин.
 • Безконтрольна тяга до тютюнопаління.
 • Ігроманія.
 • Нездорова тяга до шопінгу, інтернету та інші види залежностей.

Якщо у вашої близької людини з’явилася хоча б одна з таких проблем, то слід негайно звертатися за допомогою до досвідчених фахівців за номером телефону наркології в Києві або за допомогою залишення заявки на офіційному сайті наркоклініки “Пальміра”.

Лікування залежностей і психічних розладів у лікарні наркології в Києві

На сайті Київського центру наркології “Пальміра” або за гарячою лінією ви зможете отримати всі необхідні відомості щодо здійснення комплексу лікування та відновлення в умовах нашого сучасного стаціонару. Ми забезпечимо вас усіма необхідними даними про застосовувані методики, засоби і процедури для повноцінного позбавлення від неприємної проблеми. проблеми.

Або ви зможете у зручний для вас час відвідати наш платний стаціонар самостійно для особистої консультації з професійним наркологом. Для кожного пацієнта він спочатку проводить комплексне обстеження і на його на його > підставі скласти персональний план лікування, що призведе до одужання.

Наркологія в приватній клініці Києва “Пальміра” надає такі послуги

анонімний виклик

 • Виведення із запою. Процедура усунення алкогольного сп’яніння в залежного, відновлення ослабленого організму і нормалізація самопочуття. ** Купірування абстинентного синдрому. Застосування внутрішньовенної крапельниці для усунення негативної симптоматики та відновлення організму.
 • Детоксикація організму. Міра очищення крові й організму від накопичених токсинів і отрут у зв’язку з тривалим прийомом ПАР.
 • Нормалізація працездатності всіх внутрішніх органів і систем. Для кожного хворого персонально встановлюються необхідні заходи і препарати.
 • Медикаментозна терапія. Персонально підібраний курс медикаментів для боротьби з недугою.
 • Кодування від тяги до пияцтва** сучасними медикаментозними або психотерапевтичними методами.
 • Психотерапевтична боротьба з пристрастю** За допомогою такого заходу вибудовується різко негативне ставлення до ПАР і до їх вживання втрачається будь-який інтерес.
 • Ефективна реабілітація. Відновлювальна програма для усунення фізичної та психологічної формою тяги, запобігання ризикам рецидиву та комфортного повернення в суспільство.

Професійна наркологія в Києві здійснюється професійними фахівцями центру наркології “Пальміра” за доступною вартістю з гарантією успішної боротьби із залежностями.

Обласний наркологічний диспансер у Києві | Клініка Пальміра Обласний наркологічний диспансер у Києві | Клініка Пальміра Мотивація на лікування в Києві - від 2000 ГРН | Клініка Пальміра Мотивація на лікування в Києві - від 2000 ГРН | Клініка Пальміра Наркологічна допомога вдома в Києві - від 2000 | Клініка Пальміра Наркологічна допомога вдома в Києві - від 2000 | Клініка Пальміра Наркологічний центр у Києві та Київській області - анонімно і недорого Наркологічний центр у Києві та Київській області - анонімно і недорого Анонімна наркологічна допомога в Києві - від 1000 ГРН | Анонімна наркологічна допомога в Києві - від 1000 ГРН | "Пальміра" Наркологічна допомога при передозуванні Київ | Клініка Пальміра Наркологічна допомога при передозуванні Київ | Клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка