м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування від спайсу в Києві

Лікування залежності від спайса медикаментозним і психологічним методами в Києві та Київській області.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

!спайс

Професійне лікування від спайса в Києві та Київській області проводить команда висококваліфікованих і досвідчених фахівців у галузі наркології за доступною вартістю в сучасному платному наркологічному центрі “Пальміра”. Така програма терапії вибудовується для кожного клієнта персонально і передбачає собою сукупність ефективних заходів медикаментозного та психотерапевтичного впливу для лікування, проводяться які тільки в умовах стаціонарного перебування. Тільки за такого підходу можна раз і назавжди позбавити наркозалежного від такої небезпечної форми пристрасті, відновити втрачені життєві цінності, повернутися до повноцінного життя.

Курильний спайс небезпечний тим, що призводить до важкої форми тяги вже після всього лише одного прийому дози. А ось впоратися з нею дуже важко навіть висококваліфікованим професіоналам з багаторічним досвідом роботи. На сьогоднішній день такий наркотик стає все більш популярним, особливо серед молодих людей і підліткового покоління. Одержуваний ефект від такого синтетичного препарату має схожість із наркотичним сп’янінням від найважчих видів заборонених ПАР.

Впоратися з лікуванням такого небезпечного захворювання самостійними заходами, засобами народної медицини вдома просто неможливо. Навпаки, так ви втратите безцінний час, ризикуєте отримати непоправні наслідки для психіки хворого та його фізичного здоров’я, що може призвести навіть до інвалідності та смерті.

**Професійна терапія проти залежності від курильних сумішей проводиться досвідченим і дипломованим персоналом І для цього ми застосовуємо персональний підхід до всіх пацієнтів, комплексний вплив і застосування передових та ефективних методів лікування. вплив і застосування передових і якісних методів. Терміни лікування і відновлення визначаються персонально залежно від залежності від особливостей наркозалежного. Терміни лікування наркоманії і залежності від спайсів встановлює нарколог.

Що таке спайси

Сьогодні професійне лікування від спайса необхідне багатьом. Проблема широкого поширення цієї наркотичної речовини пов’язана насамперед з тим, що протягом тривалого часу спайси вважалися нітрохи не більш шкідливими, ніж марихуана.

Але спайс є дуже сильним наркотиком, який у разі зловживання призводить до важкої залежності. Це тягне за собою собою низку проблем зі здоров’ям і психікою. Як показує практика, лікування від спайсу в домашніх умовах не дасть бажаного результату. Максимум - усунення абстинентного синдрому, після чого в ста відсотках випадків відбувається рецидив.

Щоб назавжди подолати залежність від спайса, необхідно пройти повний курс лікування і подальшу реабілітацію. Оптимальний варіант - звернутися по допомогу до спеціалізованого центру, де працюють справді досвідчені фахівці та застосовують прогресивні методики лікування.

Особливості лікування залежності від спайса

Будь-яка людина може позбутися залежності, незалежно від тривалості вживання. Головне, пройти професійне лікування від спайсової залежності.

Воно починається з повної детоксикації організму. В обов’язковому порядку варто проводити цю процедуру в умовах стаціонару. Для очищення організму необхідно використовувати спеціалізовані медичні засоби, які вводяться в організм за допомогою крапельниць. Фахівці, які проводять лікування залежності від курильних сумішей, контролюють процес очищення. Додатково можуть бути використані медикаменти для того, щоб усунути больовий синдром і позбавити людину від психологічного дискомфорту.

Щоб почати лікування залежності від спайса в Києві, також необхідна психологічна робота з хворим. Важливо виробити у хворого стійке бажання жити тверезо. Постійна робота з психологом і наркологом також запобігає рецидивам.

Фахівці центру розробляють унікальні програми реабілітації для кожного хворого. Попередньо проводиться детальна діагностика, що дає змогу визначити ступінь порушеності основних функцій організму і розробити дійсно ефективну модель лікування.

Негативні наслідки від прийому курильних спайсів

тривога від спайсів

Така наркотична речовина користується широким попитом і затребуваністю серед громадян. Точну форму такого засобу встановити не можна, оскільки вона часто доповнюється і незначно змінюється. Завдяки цьому їхній продаж виявляється легальним. За зовнішніми ознаками вони нагадують звичайну траву, але тільки оброблену сильними і токсичними хімікатами.

Шкода спайсу для будь-якої людини дуже істотна. Завдячуючи підвищеній токсичності вони негативно позначаються на працездатності всіх внутрішніх органів і систем. Серед наслідків можна виділити прискорене серцебиття, артеріального тиску, що призводить до проблем і хвороб серцево-судинної системи.

Ще руйнівного впливу зазнає мозок наркозалежного. У зв’язку з вживанням ПАР відбуваються органічні ураження мозку, що призводять до недоумства, деградації та повного розпаду особистості. Усі негативні наслідки людина може помітити вже після вживання всього лише кількох доз, адже хвороба розвивається вкрай стрімко. Хворий не зможе самотужки впоратися з такою небезпечною тягою і все його життя зводиться до пошуку нової дози. У зв’язку з цим у спайсових наркоманів висока ймовірність настання передозування і летального результату.

Основні ознаки вживання курильних сумішей

наслідок наркотиків

Небезпека і всі негативні наслідки від спайсів пов’язані з миттєвим звиканням практично після першого прийому дози. Тому приступати до лікування важливо якомога раніше відразу ж після появи перших тривожних ознак. Інакше дуже швидко патологія набуде хронічної форми і впоратися з нею буде набагато важче.

При прогресуванні небезпечної тяги поступово настає повна деградація людини як особистості. Наркозалежний дуже скоро втрачає інтерес до колись улюблених занять, перестає спілкуватися з близькими друзями та родичами, відбувається зміна цінностей і втрата нормальних уявлень про мораль і моральність. Залежний відчуває дискомфорт і сильні больові відчуття по всьому тілу. відчуття по всьому тілу, порушується апетит і повноцінний сон. А також для такої людини характерний депресивний настрій, апатія, бажання відсторониться від усіх.

Симптоми залежності від спайса

За відсутності в організмі наркотичної речовини, виникає ломка від спайса симптоми якої ми опишемо далі. Але для початку варто усвідомити, що при тривалому вживанні відбувається руйнування організму в цілому. В першу чергу змінюється функціонування мозку, адже під час потрапляння наркотику в організм різко відбувається звуження судин. Таким чином у мозок не надходить достатня кількість кисню, внаслідок чого клітини мозку просто відмирають.

Тому спайсова залежність настільки небезпечна. Адже саме цей процес нестачі кисню викликає у залежних почуття ейфорії та полегшеності. Але буквально через 12 годин після прийняття останньої дози виникає ломка. Періодичність настання абстинентного синдрому безпосередньо залежить від того, в якому обсязі хворий приймає спайс.

Ломка проявляється низкою симптомів, серед яких найбільш очевидним є сильні больові відчуття як у м’язах, так і в суглобах. При цьому усунути біль за допомогою стандартних знеболювальних препаратів не виходить. Також у залежного виникає лихоманка, що досить просто помітити зовні: пітливість, мимовільні рухи тіла, судоми.

Також на тлі відмови від прийому наркотику розвивається депресивний стан, що суттєво впливає також і на фізичне здоров’я хворого. Тому необхідно приділити психологічному стану особливу увагу під час лікування та реабілітації. Тому лікування спайсової наркоманії необхідно провести якомога швидше.

На тлі відсутності наркотиків в організмі також розвиваються і панічні атаки, які вимагають окремого лікування і коригування за допомогою спеціалізованих медикаментозних засобів. Одним із найбільш безпечних симптомів є тремор. Це очевидна ознака ломки, тому вам варто якомога швидше звернутися по допомогу до фахівців.

Також хворий страждає від запаморочення, що призводить до дезорієнтації людини і проблем з пересуванням. Також зверніть увагу на те, як змінюється голос людини - буквально відразу з’являється тремтіння.

Якщо ви помітили одну або кілька перерахованих вище ознак, необхідне відновлення після спайсу в умовах стаціонару.

Зовнішні ознаки залежності від спайсів

 • Білки очей набувають характерного червонуватого відтінку.
 • Відсутність апетиту.
 • Необґрунтована втрата маси тіла.
 • Тривога, агресія та страх.
 • Реакції на зовнішні подразники стають загальмованими.
 • Напади марення та галюцинацій.

Лікування від спайсу в Києві

Професійне усунення спайсової наркоманії проводиться кваліфікованим персоналом наркологічного центру “Пальміра” із застосуванням комплексного і персонального підходу до кожного клієнта. За багаторічну практику ми допомогли впоратися з такою недугою великій кількості громадян, які змогли повернутися до здорового і щасливого життя.

При вживанні такого виду ПАР незабаром залежний перестає отримувати ейфорію від прийому чергової дози, що призводить до підвищення вживаної дози, швидшого прогресування недуги. Це збільшує ризик настання передозування. Ефективно допоможе підшивка Налтрексону в нашій клініці.

У переважній більшості випадків наркозалежний не визнає у себе проблем з прийомом заборонених речовин і в зв’язку з цим не бачить необхідності у зверненні до лікарів і проведенні лікування. Але всього лише за кілька місяців приймання таких ПАР призводить до руйнування клітин головного мозку і нервової системи, призводить до ускладнень, інвалідності та навіть смерті. При зверненні в сучасний центр наркології “Пальміра” ви безпечно позбудетеся згубної пристрасті до спайсів за допомогою тільки надійних методів і технологій.

медик

Методи лікування спайсової залежності в Києві

Сучасна клініка наркології “Пальміра” використовує для своїх пацієнтів тільки якісні, ефективні та перевірені методи боротьби з нездоровою пристрастю. Для кожного хворого наш персонал підбирає персональну програму відновлення, за допомогою якої забезпечується досягнення ефективних результатів.

Усім клієнтам ми надаємо тільки високий рівень обслуговування, індивідуально складений план терапії з урахуванням всіх особливостей організму наркозалежного, які виявляються під час детального обстеження. Завдяки такому підходу можна не тільки впоратися з наркозалежністю та її негативними наслідками, а й побороти першопричини її появи.

Техніки лікування тяги до курильної суміші спайс у клініці “Пальміра”

консультація

 • Застосування психологічних методик для формування стійкої мотивації на проходження терапії та відновлення.
 • Персональна та групова психотерапія з боку кваліфікованих фахівців.
 • Проведення сеансів із психологами та психотерапевтами для виявлення причин розвитку пристрасті та тривалості її розвитку. розвитку.
 • Медикаментозна терапія для відновлення фізичного та психічного здоров’я.
 • Заходи для загального зміцнення здоров’я та організму.
 • Реабілітаційна програма.
 • Ресоціалізація наркозалежних. Допомагає хворому комфортно повернутися в соціум і стати його важливою частиною.

Етапи лікування від спайсу в Києві та Київській області

 • Детоксикація організму. Важливий і первинний етап у боротьбі з пристрастю. Він являє собою очищення організму від накопичених токсинів із застосуванням персонально підібраного лікарського препарату, що вводиться за допомогою внутрішньовенної крапельниці. У кожному разі тривалість очищення може мати різний за тривалістю характер відповідно до відповідно до стажу та форми нездорової тяги.
 • Медикаментозна терапія. Насамперед лікар проводить обстеження пацієнта для виявлення всіх особливостей ситуації, протипоказань до прийому медикаментозних засобів. Зазвичай застосовується загальнозміцнювальний курс препаратів вітамінного і седативного характеру. У підсумку поліпшується самопочуття людини, зміцнюється імунітет.
 • Психотерапевтична реабілітація. Під час здійснення комплексного курсу реабілітації наркозалежний розташовується в умовах сучасного стаціонару під цілодобовим наглядом команди професіоналів, готових у будь-який момент забезпечити психологічну підтримку. Головне завдання психологів і психотерапевтів на цьому етапі мотивувати хворого на проходження терапії до кінця, досягти одужання і повернутися до нормального життя. Такий етап може тривати від трьох місяців до півроку, протягом яких клієнт усвідомить усю небезпеку пристрасті та захоче повністю змінити своє життя.
 • Ресоціалізація після прийому наркотику спайса. Завершальний етап повноцінного одужання спайсового наркозалежного. Завдяки такому етапу вдається досягати набуття стресостійкості, відповідальності за своє життя і здоров’я. Хворий відновлює втрачені життєві цінності та пріоритети, повертається до активного життя в соціумі. А також формуються нові корисні звички та цінності.

!лікар нарколог

Ефективне і надійне лікування від спайса в Києві та Київській області якісно проводиться фахівцями приватної клініки наркології “Пальміра” для усунення всіх негативних наслідків недуги і повернення до повноцінного життя. Телефонуйте нам прямо зараз і ми вам обов’язково надамо кваліфіковану допомогу.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка