м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Блог наркологічної клініки

Блог "Пальміра" - корисні статті про ефективні методи лікування залежностей, різновиди наркотиків та інші актуальні теми для висвітлення і підтримки.
067 111 29 05
doctor
10 найнебезпечніших наркотиків у світі - Пальміра 10 найнебезпечніших наркотиків у світі - Пальміра Що таке дизайнерські синтетичні наркотики? - Пальміра Що таке дизайнерські синтетичні наркотики? - Пальміра Що таке снюс і чим він небезпечний? - Пальміра Що таке снюс і чим він небезпечний? - Пальміра Детоксикація від наркотиків у клініці | Пальміра Детоксикація від наркотиків у клініці | Пальміра Ефективні методи лікування жіночого алкоголізму Ефективні методи лікування жіночого алкоголізму Хронічний алкоголізм - симптоми та особливості лікування Хронічний алкоголізм - симптоми та особливості лікування Швидкі методи і поради – Як ефективно та швидко прийти в себе Швидкі методи і поради – Як ефективно та швидко прийти в себе Як проходить реабілітація наркозалежних | Пальміра Як проходить реабілітація наркозалежних | Пальміра Як вибрати клініку для лікування наркоманії - Пальміра Як вибрати клініку для лікування наркоманії - Пальміра Як обрати реабілітаційний центр для лікування наркозалежності Як обрати реабілітаційний центр для лікування наркозалежності Ефективні методи лікування алкоголізму | Пальміра Ефективні методи лікування алкоголізму | Пальміра Наркотик крокодил - наслідки вживання та лікування залежності Наркотик крокодил - наслідки вживання та лікування залежності Наркотик сіль - як розвивається залежність - Пальміра Наркотик сіль - як розвивається залежність - Пальміра Психолог для наркомана - психотерапія під час лікування залежності Психолог для наркомана - психотерапія під час лікування залежності Чому зростає дитяча наркоманія: причини, ознаки, наслідки Чому зростає дитяча наркоманія: причини, ознаки, наслідки Переваги анонімного лікування наркоманії | Пальміра Переваги анонімного лікування наркоманії | Пальміра Ознаки та Симптоми – Вживання Амфетаміну Ознаки та Симптоми – Вживання Амфетаміну Ознаки вживання та передозування наркотиків Ознаки вживання та передозування наркотиків Психотерапія при лікуванні алкогольної залежності | Пальміра Психотерапія при лікуванні алкогольної залежності | Пальміра Найефективніший метод лікування алкоголізму - Пальміра Найефективніший метод лікування алкоголізму - Пальміра Скільки триває курс реабілітації при наркозалежності | Пальміра Скільки триває курс реабілітації при наркозалежності | Пальміра Спайс. Склад і дія наркотику на організм - Пальміра Спайс. Склад і дія наркотику на організм - Пальміра Види наркотичних засобів та їхні особливості | Клініка Пальміра Види наркотичних засобів та їхні особливості | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка