м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркоблокатори та підшивка від наркотиків у Києві

Підшивка від наркотиків методом встановлення наркоблокаторів у Києві та Київській області. За доступними цінами.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Налтрексона

Сьогодні проблема наркоманії є актуальною для безлічі українських сімей. Залежний у дуже короткі терміни повністю змінюється як у психологічному плані, так і в плані стану здоров’я. Адже єдиною метою, яку він переслідує, стає пошук чергової дози.

Але сучасні методи лікування, за своєчасного звернення по допомогу, здатні назавжди позбавити залежного від цієї проблеми. Подолати залежність можливо незалежно від того, про яку стадію йдеться. Одним із найефективніших способів боротьби із залежністю є наркоблокатори.

Але оптимальний метод лікування і те, чи підходить людині наркоблокатор, може визначити тільки досвідчений фахівець. Рішення приймається залежно від результатів аналізів, стану здоров’я, наркотичних препаратів, які викликали залежність, і низки інших характеристик. Також фахівець в обов’язковому порядку враховує психологічні характеристики залежного.

Що таке наркоблокатори

допомога пацієнту вдома

Сьогодні підшивка від наркотиків у Києві здійснюється з використанням наркоблокаторів. Це вид медикаментозного кодування від залежності. Перш ніж буде проведена установка наркоблокатора, проводиться детоксикація організму за допомогою допомоги сертифікованих медикаментів, які вводяться в організм переважно за допомогою крапельниць. У деяких випадках проводиться й ультрашвидке очищення організму.

Перш ніж буде проведено кодування від наркоманії за допомогою наркоблокаторів, також необхідно провести психологічну роботу із залежним. Хворий повинен розуміти всю згубність звички і чітко усвідомлювати всі ризики, пов’язані з цим. Необхідно виробити стійку мотивацію жити тверезо. Це вкрай важливо для успішного проходження лікування і, що також дуже важливо, реабілітації.

Головне, щоб кодування від наркоманії проводилося в стаціонарі під пильним контролем досвідчених фахівців. Для кодування використовується сертифікований препарат, який відповідає всім сучасним стандартам і правилам безпеки. Завдяки цьому вдається домогтися тривалого результату, тож людина може залишити проблему назавжди в минулому.

Як відбувається підшивка від наркотиків

ліки

Щоб раз і назавжди забути про проблему, багато фахівців радять зашитися від наркоманії. Фахівець у стаціонарних умовах “зашиває” медикамент у місці, яке є важкодоступним для хворого. Таким чином капсула, яка знаходиться в організмі людини, продовжує діяти протягом тривалого проміжку часу. При цьому відсутній ризик того, що хворий під час гострої фази зможе самостійно дістати капсулу.

Кодування від наркотичної залежності полягає в тому, що препарат, який вводиться в організм, блокує опіоїдні рецептори. У результаті людина перестає відчувати ейфорію під час вживання чергової дози наркотику. У такий спосіб вдається усунути бажання вживати, оскільки ефект все одно не настає.

Також кодування від наркотиків повністю усуває потяг до наркотичних речовин. Саме це забезпечує тривалість результату. Але для повного подолання проблеми все ж необхідний комплексний підхід до лікування залежного, надати який можуть тільки в умовах стаціонару.

Якщо вам або вашому близькому потрібне кодування від наркотиків, ціни ви можете дізнатися у менеджерів нашого центру. Вартість лікування розраховується індивідуально і залежить від тривалості курсу і необхідних хворому процедур.

Як підготуватися до встановлення наркоблокатора в клініці “Пальміра”

Консультація з лікарем

Щоб підшитися від наркозалежності, необхідно належним чином підготуватися до процедури. Дуже важливо звернутися до дійсно досвідчених фахівців, які мають відповідні ліцензії. Встановлення наркоблокатора відбувається в кілька етапів, кожен з яких вкрай важливо пройти.

Так, підшивка від наркотиків починається з повного очищення організму від наркотичних речовин і продуктів їхнього розпаду. Провести процедуру очищення можливо тільки в умовах стаціонару, адже найчастіше для цього використовують крапельниці зі спеціалізованими медикаментами. За допомогою спеціальних препаратів також усувається фізичний і психологічний дискомфорт.

Відповідаючи на питання про те, чи можна закодуватися від наркотиків за допомогою наркоблокаторів, ми можемо дати однозначно ствердну відповідь. Але для цього необхідний комплексний підхід. Наприклад, психологічна робота з хворим вкрай важлива. Адже важливо виробити стійку мотивацію у хворого до одужання.

А після того як було проведено підшивку від героїну чи будь-якої іншої наркотичної речовини, також важлива подальша реабілітація та соціалізація хворого. Це гарантує тривалий ефект і запобіжить рецидивам. А щоб отримати більше інформації про вартість і використовувані методики, звертайтеся до наших менеджерів.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка