м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії у Василькові - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності у Василькові. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

Наркоманія - важке захворювання, що спричиняє стійку фізичну та психологічну залежність. залежність. Лікування наркотичної залежності - це тривалий процес, який вимагає комплексного підходу.

Наркозалежній людині практично неможливо самостійно впоратися з хворобою, оскільки кинути наркотики - це ще не означає вилікуватися. Наркотичні речовини згубно впливають на всі органи людини, водночас руйнуючи психіку. Відновлення фізичного і психологічного здоров’я є одним з етапів лікування від наркотичної залежності в клініці лікування наркоманії у Василькові.

Наслідки наркотичної залежності

Наслідки від вживання наркотичних речовин настають практично відразу після появи наркозалежності. Їх можна класифікувати за кількома ознаками:

 • соціальні;
 • медичні;
 • психологічні.

Наркомани найчастіше намагаються приховувати свою пристрасть від сім’ї та від оточуючих. Але рано чи пізно про згубну звичку стає всім відомо. Соціальні наслідки з’являються в першу чергу. Найпопулярнішими вважаються такі симптоми:

 • різка зміна кола спілкування;
 • проблеми в сім’ї;
 • втрата роботи;
 • аморальний і злочинний спосіб життя.

Коли людина починає вживати наркотики, вона потрапляє в суспільство таких самих наркозалежних, які завжди “виручать” і допоможуть дістати чергову дозу. З колишнім колом друзів наркозалежний перестає спілкуватися, оскільки в нього в пріоритеті стають нові цілі та інтереси, пов’язані з наркотиками.

Сім’я теж відходить далеко на задній план. Дуже часто близькі просто відвертаються від наркозалежного, що призводить до розпаду сім’ї.

Наркомани витрачають великі суми на отримання дози. І коли гроші закінчуються, починають виносити з дому цінні речі, а потім займатися злочинними справами. Наркоман у стані гострого абстинентного синдрому здатний на грабіж, насильство, крадіжки.

Медичні наслідки проявляються в руйнуванні органів і погіршенні загального стану організму. Одними з основних наслідків наркоманії можна виділити:

 • проблеми в роботі серця та дихальної системи;
 • руйнування мозку;
 • дисфункція нирок і печінки;
 • проблеми зі шлунково-кишковим трактом тощо.

Також “професійними” хворобами наркоманів є СНІД, гепатити В і С, сепсис, різні інфекційні захворювання. Багато наркоманів помирають від передозування та суїцидів.

Наркомани втрачають інтерес до життя, життєві цінності для них перестають існувати, вони зациклюються тільки на своєму бажанні - прийняти дозу й отримати кайф. Усе це призводить до проблем із психікою, вона стає нестійкою і досить крихкою. Наркозалежні часто проявляють агресію, яка може змінюватися депресивними станами. Якщо вчасно не почати лікування від наркоманії, то настане повна деградація людини.

Ознаки наркоманії

Про пристрасть близької людини до наркотиків розкажуть такі ознаки:

 • бліда шкіра з явними ознаками лущення;
 • запалені, почервонілі очі;
 • неконтрольована міміка обличчя;
 • тремор рук;
 • сліди ін’єкцій на шкірі;
 • поява поздовжніх тріщин і білого нальоту на язиці;
 • зіниці розширені або занадто звужені;
 • запалена слизова носа;
 • постійна спрага;
 • втрата ваги;
 • безсоння;
 • стрибки артеріального тиску;
 • кровотечі з носа та горла.

При появі перших симптомів, необхідно відразу переконати наркомана звернутися в центр лікування наркоманії.

Одним із важких проявів наркотичної залежності є синдром відміни або ломка. Цей стан виникає, коли певний час в організм не надходить наркотик і супроводжується сильними головними болями, м’язовими спазмами, нудотою, блювотою, діареєю, тахікардією, підвищенням температури та артеріального тиску. Якщо вчасно не зняти цей стан, організм може не впоратися з навантаженням і людина помре.

Найідеальнішим варіантом є зняття ломки в клініці у Василькові Пальміра з подальшим лікуванням і проходженням необхідної реабілітації. Нормалізація стану здійснюється медикаментозним способом із застосуванням препаратів що знімають біль, а також очищають організм від залишків наркотиків. Проведення детоксикації організму і зняття ломки вважається першим етапом лікування наркоманії.

У клініці лікування наркотичної залежності Пальміра працюють досвідчені лікарі, які застосовують ефективні методи лікування наркоманії, для пацієнтів пропонуються комфортні умови проживання, а рідні та близькі завжди можуть розраховувати на допомогу психолога.

Одним з ефективних способів лікування наркозалежності є кодування. Закодуватися від наркотиків можна медикаментозним способом або із застосуванням гіпнозу. У першому варіанті вшивається ампула з препаратом, яка блокує стан ейфорії та замінює його на сильні хворобливі відчуття. А в другому варіанті пацієнту на підсвідомому рівні навіюють, що він може померти від вживання навіть мікроскопічної кількості наркотику.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка