м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування наркоманії в Обухові - анонімно і недорого

Лікування наркозалежності в Обухові. Анонімні та сучасні методи лікування від наркоманії. Анонімність. Гарантія.
067 111 29 05
doctor

стаціонарне лікування

**Сучасний приватний центр наркології “Пальміра” в Обухові запрошує на анонімне лікування наркотичної залежності. Цим видом діяльності ми займаємося вже багато років, тому з упевненістю можемо говорити про високу якість послуг, що надаються, і гарантуємо позитивний результат. За час роботи фахівці центру врятували сотні людських життів залежних від наркотиків людей. ** Запрошуємо людей на будь-якій стадії захворювання, беремося за найзапущеніші випадки. запущені випадки. Весь наш колектив - це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, які максимально відповідально підходять до виконання своїх обов’язків. Всі методи лікування, що застосовуються в центрі “Пальміра” тільки передові та сучасні, препарати, що використовуються, сертифіковані та безпечні, кожна програма допомоги розробляється персонально під кожного пацієнта, враховуючи безліч нюансів. Завдяки комплексному підходу, ми досягаємо одних із найвищих позитивних результатів у лікуванні наркоманії.

Лікування наркозалежності в Обухові

анонімний викликЗалежність від наркотичних препаратів є однією із серйозних проблем сучасного суспільства, що негативно впливає на всі сфери життя людини, особливо на її фізичне та психологічне здоров’я. Захворювання важко піддається лікуванню, рідко кому вдається самостійно взяти себе в руки, доводиться звертатися до фахівців.

Звернувшись до нашого центру для наркозалежних людей, ви отримаєте якісну, комплексну допомогу, що включає медикаментозний і психотерапевтичний вплив. Вся терапія має послідовні етапи, де хворий отримує мотивацію, терапію і відмову від заборонених препаратів.

Етапи анонімного лікування наркоманії:

 1. Діагностичні заходи - перед терапією фахівець проводить консультацію, де збирається детальний анамнез захворювання, причини, що штовхнули людину до наркотиків, з’ясовується ступінь залежності, супутні патології, індивідуальні особливості організму, тільки завдяки цьому можна вибудувати ефективний план допомоги;
 2. Детоксикаційні заходи - використовуються певні лікарські препарати, що очищають організм людини від залишків наркотичних речовин, що викликають інтоксикацію, зазвичай для якнайшвидшого настання позитивного ефекту застосовується крапельне введення;
 3. медикаментозне лікування наркозалежних - за допомогою персонально підібраних препаратів відбувається оздоровлення організму, зміцнення імунних сил, робота внутрішніх органів нормалізується;
 4. етап реабілітації - обов’язковий момент після отриманого медикаментозного впливу, завдяки цьому можливість рецидиву зводиться до мінімуму, людина повинна припинити навіть думати про прийом наркотиків, на цьому етапі застосовуються психотерапевтичні прийоми, які повністю змінюють людське сприйняття.

персонал

Переваги допомоги при наркотичній залежності в нашій клініці в Обухові

Ми надаємо невідкладну наркологічну допомогу в домашніх умовах, для цього потрібно зателефонувати в наш центр і вибрати час, наркологічна бригада прибуде протягом години. Лікар надасть кваліфіковану допомогу при гострому абстинентному синдромі або отруєннями препаратами наркотичного походження. За допомогою певних препаратів стан хворого швидко нормалізується, зніметься больовий синдром**.

Крім цього, потрапивши до “Пальміри” на вас чекають такі переваги:

рука в руці

 • повна конфіденційність звернення, інформація про пацієнта нікуди не поширюється, його не ставлять на облік до нарколога, про те, що ви скористалися нашими послугами, ніхто не дізнається;
 • розроблено гнучку цінову політику, що дає змогу кожному, хто потребує, отримати високу якість нашого обслуговування, незалежно від фінансового становища і соціального статусу;
 • при виникненні необхідності можливість використання способу інтервенції для хворих, коли людина ніяк не погоджується на отримання добровільної допомоги;
 • при знаходженні на лікуванні наркозалежних у нашому центрі на них чекають комфортні умови перебування, все обладнано для зручності;
 • детальні заходи обстеження та діагностування пацієнтів перед призначенням курсу терапії від наркотичної залежності в Києві.
 • тільки індивідуальний підхід, кожен хворий сприймається як окрема особистість, всі медичні препарати і програми відновлення вибираються в персональному порядку;
 • спостереження, контроль стану здоров’я і самопочуття хворих у період перебування в стаціонарі.
 • доступна для кожного вартість послуг.

Усунення наркотичної залежності в клініці “Пальміра” в Обухові - це тільки індивідуальний підхід, висококваліфікована допомога, що надається, доброзичливе й уважне ставлення.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Як проходить лікування від наркоманії?

Наркоманія вважається важким захворюванням, яке не тільки призводить до деградації особистості, але може закінчитися летальним результатом. Спочатку залежному може здаватися, що він впорається сам, проте це обман, хвороба повністю затягує.

Лікування наркоманії може проходити в кілька етапів, все залежить від готовності людини до лікування. Для того щоб пацієнт зміг повернутися до нормального життя, він повинен пройти комплексну терапію, в яку входить:

Детоксикація. Організм очищається від отруйних речовин, інакше можуть почати відмовляти внутрішні органи.
Психотерапія. Щоб у хворого не виникло рецидивів і він не повернувся до колишнього способу життя. Лікар розбирається в проблемах і викорінює справжню причину, через яку пацієнт прагне віддалитися від реального життя.
Соціальна реабілітація. Після того як людина перестала вживати наркотики, їй важко повернутися до нормальних стосунків із сім'єю та друзями. Тому курс соціального відновлення дасть змогу навчитися жити та вирішувати проблеми без вживання наркотиків.

Скільки коштує лікування наркоманії в Україні?

Вартість лікування від наркоманії може змінюватися залежно від того, наскільки важкою є форма хвороби. Наприклад, якщо людина перебуває в критичному стані, то лікар сам виїжджає додому і робить детоксикацію, вартість якої буде починатися від 1500 грн. Далі пацієнт може пройти повне обстеження організму і лікування, ціна якого індивідуальна і становить від 2500 грн. Ціни в кожній клініці можуть відрізнятися, інформацію можна заздалегідь дізнатися за номером телефону або прочитати на офіційному сайті клініки.

Скільки триває курс лікування від наркоманії?

Курс лікування від наркотичної залежності для кожного пацієнта буде індивідуальним. Це пов'язано насамперед з особливостями організму, а також бажанням пацієнта вилікуватися. Від токсинів організм очищається в середньому від 7 до 14 днів. Повний курс відновлення може тривати від кількох місяців до кількох років. Якщо у людини є віра в себе, а також підтримка близьких родичів, то в такому разі одужання проходить набагато швидше.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка