м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Обухові - анонімно і недорого

Найкраща приватна наркологічна клініка в Обухові та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

У сучасному світі важко знайти людину, у якої б не було знайомого, що страждає від наркотичної залежності. Ця проблема розрослася настільки сильно, що з нею стало досить важко боротися. Особливо популярною наркозалежність є серед підлітків та молоді, які прагнуть спробувати щось нове, незвичне та унікальне під тиском своїх досвідчених у цій справі друзів. Через це багато сімей стикаються зі справжніми трагедіями, адже наркозалежна людина в сім’ї - це велике горе. Починаються сварки, скандали, часом навіть бійки. Також нерідко наркозалежні обкрадають свою сім’ю, щоб отримати гроші і купити собі таку бажану дозу.

Як боротися з наркотичною залежністю? Багатьом людям це здається досить важким заняттям. Так і є, проте це можливо, якщо реабілітацією наркохворого займатимуться справжні професіонали, які знають тонкощі та особливості такого захворювання, розуміються на різновидах наркотичних залежностей і мають багатий досвід лікування за своїми плечима. Якщо ви хочете позбавити себе або свою близьку людину від такого “прокляття”, то ми рекомендуємо вам якомога швидше звернутися в нашу наркологічну клініку в Обухові, де справжні професіонали своєї справи допоможуть назавжди розпрощатися з жахливою залежністю, використовуючи виключно гуманні та сучасні методи.

Наркологічний реабілітаційний центр в Обухові

Комфорт пацієнтів ми ставимо понад усе, тому наші методи реабілітації дуже цікаві, комфортні, а іноді навіть веселі. У нас пацієнт може займатися різними творчими заняттями, які сприяють розвитку уяви, нестандартного мислення та допомагають позбутися бажання вжити наркотики. Опрацювання внутрішніх проблем із психологами також допомагають позбутися будь-яких моральних травм, які могли стати причиною вживання наркотиків. Також ми використовуємо методику трудотерапії, яка допомагає розвинути і закріпити потрібні для соціального життя навички. Приватна наркологія в місті Обухів знає, як побороти наркозалежність, використовуючи творчі та нестандартні шляхи.

Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з найрізноманітніших галузей допоможуть вам змінити свій спосіб життя в кращий бік і назавжди забути про свою залежність. Якщо ви боїтеся, що лікування наркоманії буде не комфортним і страхітливим - не варто хвилюватися, адже наша наркологічна клініка пропонує вам максимально позитивні і при цьому високоефективні методики. Крім методик у нашому наркологічному центрі також встановлено сучасне необхідне для реабілітації обладнання, а також є якісний сучасний ремонт, який допомагає створювати загальну атмосферу затишку.

Лікування від наркозалежності Обухів

Якщо ви родом з Обухова і бажаєте пройти анонімне лікування - наші двері завжди відкриті для вас! Анонімний наркологічний центр в Обухові гарантує вам повну секретність - про вашу хворобу не дізнається жодна чужа людина. Для нас дуже важливо зберігати конфіденційність наших пацієнтів і підтримувати повну секретність. Наша анонімна наркологічна клініка в Обухові - це найкраща ідея для кожного пацієнта. Крім анонімності для нас також важливо створювати всі необхідні умови для комфорту наших пацієнтів, тому ми намагаємося не стояти на місці, а постійно поліпшуватися. Наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, знайомляться з новими сучасними методиками для боротьби з наркозалежністю. Також поліпшується сам наш центр - ми постійно підтримуємо його в чистоті та оновлюємо ремонт.

Наркологічна клініка: ціни

Наша приватна наркологічна клініка пропонує вам детально ознайомитися не тільки з найширшим спектром послуг, який ми надаємо, але також з неймовірно низькими цінами за таку високу якість реабілітації. Клініка наркології в Обухові - це центр, де працюють висококваліфіковані фахівці у сфері медицини. Наші співробітники - вмілі лікарі та медперсонал, які за багато років роботи в цій галузі проявили себе як справжні профі, вмілі лікарі та реабілітологи. Приватний наркологічний центр допомагає побороти не тільки наркотичну залежність, а й алкогольну, а також ігрову. Якщо ви потребуєте терміновий виїзд лікаря-нарколога додому - ми можемо надати таку послугу. Вартість виїзду - від 2500 грн. Для отримання більш детальної інформації радимо зв’язатися з нашими співробітниками. Ми працюємо цілодобово.

Приватний наркологічний диспансер “Пальміра” - це місце, в якому кожен залежний буде отримувати ефективне лікування за низькою ціною. Якщо ви хочете звернутися в нашу платну наркологічну клініку - ми чекаємо вашого дзвінка! Зв’яжіться з нами якомога швидше і обговоріть всі необхідні деталі. Клініка лікування наркоманії в Обухові допомогла відновитися багатьом залежним. Ми - справжні професіонали.

**Приватна наркологічна клініка “Пальміра” в місті Обухові запрошує на лікування від різних залежностей. Ми представляємо цілу мережу, філії якої розташовані в багатьох містах Київської області. Завдяки найефективнішим і найсучаснішим сучасним програмам лікування фахівці допомагають навіть у найзапущеніших стадіях наркотичної та алкогольної залежності. Наші методики і техніки визнані в усьому світі, постійно вдосконалюються, тому ми впевнені у своїх можливостях і гарантуємо позитивний результат. можливостях і гарантуємо позитивний результат. До штату працівників закладу входять дипломовані та досвідчені наркологи, психотерапевти, реабілітологи, які за час роботи допомогли сотням людей, повернувши їм шанс на повноцінне життя. життя. Запрошуємо на лікування незалежно від ступеня тяжкості пристрасті, беремося навіть за найбільш запущені та безнадійні випадки.

Лікування алкоголізму в Обухові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Обухові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Обухові - від 5000 ГРН клініка Кодування від алкоголізму в Обухові - від 5000 ГРН клініка "Пальміра" Виклик нарколога додому в Обухові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Обухові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Обухові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Обухові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних в Обухові - від 10000 | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних в Обухові - від 10000 | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Обухові - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Обухові - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка