м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Білій Церкві

Найкраща приватна наркологічна клініка в Білій Церкві та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркологічна клініка в Білій Церкві

Наркоманія - дуже поширена проблема в сучасному світі. Це вкрай серйозна залежність, від якої практично нереально позбутися без професійного втручання лікарів та інших фахівців, які вміють ефективно боротися з наркотичною залежністю. Величезна кількість сімей страждає від того, що хтось із їхніх членів є наркоманом. Як правило, людина в стані наркотичного сп’яніння поводиться неадекватно, здатна красти гроші чи інші цінні речі з дому, щоб купити собі невелику дозу наркотиків і усунути ломку, відчути ейфорію.

Ми гарантуємо вам професійний підхід до кожного пацієнта. Нам важлива кожна людина, яка звернулася до нас по допомогою, тому ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного, щоб зрозуміти його особливості, риси характеру, сильні та слабкі сторони. Виходячи з цих особливостей ми розробляємо індивідуальний реабілітаційний план, який буде актуальним саме для конкретного пацієнта. Якщо ви, або ваша близька людина, потребуєте професійної допомоги для лікування наркозалежності - наша клініка наркології в Біла Церква завжди чекає на вас! Ми гарантуємо виключно першокласне лікування, яке допоможе вам змінити життя на краще.

Анонімний наркологічний центр Біла Церква

Не всім легко визнавати, що їхній родич є наркозалежним. Ще важче прийняти таку правду самим наркоманам, які найчастіше геть заперечують наявність залежності. Людям не хочеться, щоб будь-хто дізнався, що він або його родич - наркоман, бо це звучить дуже жахливо. Це досить часто лягає в основу того, що люди відмовляються лягати в реабілітаційний центр, для того щоб про їхню залежність не дізналися люди.

Анонімна наркологічна клініка Пальміра в місті Біла Церква дасть вам можливість пройти курс ефективного лікування і при цьому збереже будь-яку анонімність. Наш приватний наркологічний диспансер допоможе кожному, хто хоче позбутися від залежності.

Приватна наркологічна клініка дає можливість кожному, хто бажає позбавити себе або своїх близьких від страшної залежності, змінити своє життя на краще. Ми гарантуємо повну анонімність під час лікування, тому вам не варто турбуватися про те, що інформація про ваше захворювання виявиться відомою стороннім особам. Крім анонімності, ми також хочемо відзначити наш позитивний підхід до лікування, тож кожен пацієнт нашого центру почуватиметься наче у колі друзів, а не пригніченим у чотирьох стінах. Для нас насамперед важливо, щоб підопічний відчував себе в комфорті і перебував у позитивному настрої.

Наркологічний реабілітаційний центр у Білій Церкві

Ми використовуємо найсучасніші методики лікування від наркозалежності в Білій Церкві для того, щоб процес реабілітації був максимально ефективним. Під час лікування використовуються творчі методики, робота з психологами та психотерапевтами, працетерапія і ще безліч інших цікавих методик крім традиційних медичних методів, які здатні в найкоротші терміни позбавити людину від жахливої хвороби і дати їй шанс на нове життя без залежності. Для нас важливо забезпечити для вас найякісніші умови, які будуть позитивно впливати на ваше бажання відновитися і створюватимуть гармонію навколо вас, тому наша наркологічна клініка має сучасний ремонт і першокласне обладнання, необхідне для процесу реабілітації.

Наркологічна клініка: ціни

Ми готові запропонувати вам одні з найбільш приємних цін у всій Україні за свої послуги. Співвідношення ціни та якості гарантовано підкорить вас. Величезна кількість вдячних клієнтів обрала нас не тільки за професійний і сучасний підхід, а й за якісну реабілітацію, доступну кожному. Ми допоможемо вам змінити життя і викинути з нього непотрібну залежність. нього непотрібну залежність - при цьому вам не доведеться витрачати нечувані суми за лікування. Ми надаємо найширший спектр послуг у сфері реабілітації після наркозалежності, тому для того, щоб дізнатися точну вартість лікування в платній наркологічній клініці, вам необхідно зв’язатися з нашими співробітниками й уточнити всі деталі.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Білій Церкві – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Білій Церкві - від 5000 ГРН | Кодування від алкоголізму в Білій Церкві - від 5000 ГРН | "Пальміра" Виклик нарколога додому в Білій Церкві | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Білій Церкві | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Білій Церкві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Білій Церкві - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Білій Церкві - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних у Білій Церкві - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома в Білій Церкві Виведення із запою вдома в Білій Церкві

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка