м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Обухові

Кодування від алкогольної залежності в Обухові та Київській області. Найкращі методи кодування від алкоголізму.
067 111 29 05
doctor

кодування

Лікування різних видів залежностей пропонує приватна наркологічна клініка “Пальміра” в Обухові. Однією з найчастіших проблем, з якою звертаються до нас пацієнти, є алкогольна залежність, що завдає величезної шкоди здоров’ю і психіці людини. Основний спосіб боротьби із захворюванням - кодування і лікування від алкоголю в Обухові якісно проведуть фахівці нашого центру.

Дана методика дозволяє усунути цю згубну пристрасть на тривалий час, тим самим врятувати здоров’я людини, а іноді й життя. Дану послугу установа надає вже багато років, тому ми впевнені в якості своєї роботи, гарантуємо позитивний результат навіть у найзапущеніших випадках алкогольної залежності. У центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, справжні професіонали своєї справи.

Вартість кодування від алкоголізму в центрі “Пальміра”

Ціна на цю послугу невисока, ми прагнемо до гнучкої цінової політики, першочерговим завданням є доступність послуги у фінансовому плані, щоб кожен, хто потребує лікування зміг його собі дозволити незалежно від матеріального становища і статусу. Сума для кожного пацієнта може відрізнятися залежно від обраного способу впливу, тяжкості захворювання. Наші розцінки вважаються одними з найдоступніших не тільки по місту, а й по області. З усіх питань, що стосуються цін, можна телефонувати за телефонами, вказаними на сайті, попередній прайс розміщено на офіційному сайті установи.

Методи кодування від алкоголізму в Обухові

нарколог з клієнтом

Для кодування в клініці використовують медикаментозний метод і психологічний вплив, усі ці способи спрямовані на формування відрази до вживання спиртних напоїв. Вибирає спосіб впливу фахівець спільно з пацієнтом на консультації.

Медикаментозний метод - це застосування певних лікарських препаратів, різновиди і дозування яких підбираються індивідуально, залежать від стану хворого, ступеня тяжкості захворювання, особливостей організму.

Основні способи впливу за допомогою препаратів:

доктор пише

Використання крапель і таблеток - добре допомагають на ранніх стадіях алкогольної залежності, ефект буде позитивним за умови регулярного їх прийому, дотримання лікарських рекомендацій. Курс такого лікування може тривати до кількох місяців. Найпопулярніші засоби для кодування - “Тетурам”, “Еспераль”, діючою речовиною яких є речовиною яких є дисульфірам, що блокує здатність печінки до переробки продуктів розпаду етилену.

Подшивка від алкоголізму - вшивання ампули під шкіру, один із найефективніших способів лікування. Обов’язковою умовою є виконання процедури в умовах стаціонару, оскільки це хірургічне втручання, що вимагає дотримання повної стерильності. Капсула, яка вшивається під шкіру, повільно виділяє діючу речовину в кровоносну систему, викликаючи непереносимість спиртного. Основний препарат, що вводиться, - “Торпедо” або “Еспераль”.

Укол у вену - цей спосіб може здійснюватися в домашніх умовах, характеризується швидкістю виконання і відсутністю обмежень до використання. Єдиною умовою перед маніпуляцією є утримання від прийому алкоголю протягом кількох діб перед процедурою. Найчастіше застосовуються такі препарати як “Аквалонг”, “Тетлонг”, “ВітамерцДепо” і “Актоплекс”. Усі ці засоби високоефективні, безпечні.

Подвійний Блок “ - спосіб здебільшого застосовується за запущених стадій алкогольної залежності, коли попередні методики виявилися неефективними. Використовується комбінація психологічного та медикаментозного впливу.

Психологічні методики кодування хворих на алкоголізм людей у “Пальмірі”

** Полягають у впливі на спосіб мислення і формуванні в підсвідомості людини, яка п’є, стійких установок** на припинення вживання і формування відрази до будь-яких видів алкогольної продукції. Перед кодуванням необхідно провести виведення із запою вдома в Обухові або в стаціонарі клініки.

Основними методами, застосовуваними в центрі в Обухові, є гіпноз, кодування за Довженком, лазерний вплив на організм. Найпопулярніша методика - кодування за Довженком, найперевіреніша й найефективніша, полягає в встановленні у свідомості хворого відрази до спиртних напоїв. Для надійності результату рекомендується пройти кілька сеансів такого виду кодування.

доктор у халаті

Найбільш підходящий метод для кожного окремого випадку вибирає нарколог після докладного вивчення анамнезу хворого, оскільки кожен випадок індивідуальний. У будь-якому разі, який спосіб ви б не обрали, наші фахівці проведуть все якісно і ефективно, з мінімальною шкодою для здоров’я. Анонімне кодування від алкоголю в “Пальмірі” дозволить позбутися цієї згубної пристрасті, навчитися жити без важкої залежності. З усіх питань телефонуйте фахівцям клініки в цілодобовому режимі.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка