м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Миронівці та Київській області "Пальміра"

Найкраща приватна наркологічна клініка в Миронівці та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Якщо вживання речовин, що викликають звикання, з кожним разом збільшується, абстиненція або скорочення їхнього споживання речовин, є першою метою. Наркологічний реабілітаційний центр у Миронівці - це місце, де вам нададуть необхідну допомогу і догляд. Кваліфіковані медичні та психіатричні фахівці доступні 24 години на добу, щоб допомогти вам пройти цей важливий етап одужання. Скільки триватиме лікування від наркозалежності в Миронівці, визначається індивідуально.

Сучасна клініка наркології Миронівка

Коли ви приїжджаєте в наш приватний наркологічний центр, проводиться первинна консультація, яка гарантує, що надане медичне і психіатричне лікування призначено виходячи з ваших потреб. Крім того, у вас є можливість отримати комплексну підтримку для того, щоб самостійно подолати психічні або фізичні реакції. Щоденний план щодо прийому їжі, активностей, вправ і відпочинку мають важливе значення на цьому етапі. Клініка лікування наркоманії в Миронівці пропонує також відвідування індивідуальних бесід або групових, де такі ж пацієнти діляться своїми історіями, думками.

З самого першого звернення до приватного наркологічного диспансеру наша команда мотивує вас на якнайшвидше відновлення, роздуми про хворобу, щоб виробити стратегії з виживання, коли дуже погано. Після фази абстиненції у вас є можливість можливість скористатися перевагами терапії, під час якої ви отримаєте засоби та інструменти для відмови від шкідливої звички.

Основною метою лікувальної програми, яку пропонує приватна наркологічна клініка, є заохочення бажання пацієнта жити без згубно впливаючих препаратів. У довгостроковій перспективі має бути досягнута постійна стриманість. Крім лікування синдрому відміни, а також інших супутніх захворювань, зокрема на психологічному рівні, ви зможете брати участь у групах терапії, займатися спортом та інше. На тлі наркологічних розладів у жінки або чоловіка порушуються всі аспекти колишнього життя. Це можуть бути як конфлікти в сім’ї, між партнерами або на роботі, аж до безробіття. Тому, не відкладайте на потім здорове життя і скористайтеся послугами, які надає наркологічна клініка Миронівка.

Анонімна наркологічна клініка Миронівка: повне дотримання конфіденційності

Залежність від психоактивних речовин - це стан, за якого повторне вживання стає необхідним для поліпшення самопочуття або запобігання поганому стану. Зловживання призводить до погіршення життя або значного дистресу. Найчастіше потерпілий не усвідомлює своєї проблеми і не готовий зробити крок до відновлення. Хворі соромляться звернутися до лікаря. У цьому випадку анонімний наркологічний центр Миронівка - це вірний шлях вилікуватися. Будьте впевнені, про це ніхто не дізнається.

Якщо не можна ввести речовину, що викликає звикання, можуть виникнути симптоми відміни. До них належать пітливість, тремор, занепокоєння, а також нудота, біль і багато іншого. Важливо розуміти, що деякі можуть бути дуже небезпечними. Особливо при відмові від бензодіазепінів і алкоголю існує ризик виникнення судом або марення. З цієї причини ми не схвалюємо спроби самостійної детоксикації. Платна наркологічна клініка надає цілодобове спостереження і догляд.

Наркотики зазвичай чинять шкідливий вплив на організм постраждалих, так що тривале вживання може призвести до непрямих фізичних ушкоджень. Згодом вживаний засіб займає дедалі більше місця в житті, так що інша частина сімейної та трудової життєдіяльності все більше ігнорується. Це часто призводить до серйозних втрат і криз. Хвороба розвивається підступно і часто помічається близькими родичами набагато раніше самого хворого, який довго не усвідомлює, що він залежний. Що швидше ви звернетеся до наркологічного центру, то швидше краще буде для самого хворого.

Багато людей використовують психотропні речовини, такі як алкоголь або опіати, як “інструмент” для поліпшення свого емоційного стану. Однак у міру того, як вони роблять це протягом певного періоду часу, він буде допомагатиме їм дедалі менше, і вони потребуватимуть його дедалі більше. Консультація, яка ні до чого не зобов’язує, може стати першим кроком до виявлення власного стану і прийняття рішення про необхідність лікування. Наркологічна клініка ціни не здадуться вам високими, коли йдеться про здоров’я вашої близької людини. Якщо є додаткові запитання - наші фахівці дадуть відповідь на них і нададуть всю необхідну інформацію. Також, на нашому веб-сайті у відповідних розділах ви знайдете докладніший опис.

Лікування алкоголізму в Миронівці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Миронівці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Миронівці - від 5000 | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Миронівці - від 5000 | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Миронівці - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Миронівці - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Миронівці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Миронівці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Миронівці - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних у Миронівці - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома в Миронівці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Миронівці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка