м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка у Василькові - анонімно і недорого

Найкраща приватна наркологічна клініка у Василькові та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Позбутися залежності вам допоможе приватна наркологічна клініка у Василькові. Адже впоратися з наркоманією своїми силами неможливо. Тож після виявлення перших ознак варто звернутися до фахівців.

Особливості лікування від наркоманії

Звертаючись до наркологічного центру, можете розраховувати на повний комплекс послуг, завдяки яким вдасться назавжди залишити наркотичні речовини в минулому.

Приватна клініка наркологічна починає роботу з проведення ретельної детоксикації. Для цього застосовують сертифіковані препарати, які поступово вводяться в організм за допомогою крапельниць, ін’єкцій і таблеток. Завдяки комплексному підходу вдається повністю очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин і токсинів.

Переваги професійного лікування

Приватна наркологічна клініка “Пальміра”, ціни послуг якої є цілком доступними, має безліч переваг, про які ми і поговоримо далі.

Головною перевагою є те, що клініка наркології у Василькові проводить лікування повністю анонімно. Звертаючись до державну установу, не уникнути постановки на облік. У результаті виникне низка проблем із працевлаштуванням і взаємодією з оточуючими. Тоді як приватний наркологічний центр не стане розголошувати інформацію як про клієнта, так і про його сім’ю. Завдяки цьому вдається уникнути низки проблем.

Платна наркологічна клініка гарантує клієнтам максимально комфортні умови проживання. Хворі проживають у комфортних кімнатах, де є все необхідне. Також анонімна наркологічна клініка у Василькові допомагає хворим із виконанням базових побутових завдань. А клієнти перебувають під наглядом фахівців 24/7, так що в будь-який момент може бути надана вся необхідна допомога.

Приватний наркологічний диспансер має все необхідне обладнання, що дозволяє проводити обстеження та низку необхідних для одужання процедур. На жаль, державні установи не володіють навіть мінімальним набором необхідного обладнання, що ускладнює процес лікування.

Клініка лікування наркоманії у Василькові застосовує тільки сучасні прогресивні методики лікування, ефективність яких була неодноразово доведена на практиці. Програми розробляють безпосередньо під кожного клієнта, завдяки чому вдається домогтися найкращих результатів. чому вдається домогтися найкращих результатів. Тривалість курсу залежить від індивідуальних характеристик кожного хворого.

Комплексне лікування від наркозалежності у Василькові передбачає і допомогу з соціалізацією та подальшим поверненням до звичного способу життя, але вже без наркотиків. Психологічну підтримку отримують і рідні, близькі хворого. Адже від їхньої участі залежить емоційна стабільність хворого і ризик рецидиву.

Тільки за комплексного підходу вдається назавжди позбутися залежності, влаштуватися на роботу, налагодити стосунки з близькими та друзями і якісно поліпшити життя. Не забувайте, що самостійно позбутися залежності не вийде - ви лише втратите час і ризикуєте погіршити ситуацію.

Анонімний наркологічний центр у Василькові використовує знеболювальні препарати, завдяки яким вдається позбутися абстинентного синдрому і звести до мінімуму больові відчуття. Але зупинятися на детоксикації не можна. Багато залежні після стабілізації стану і поліпшення здоров’я вирішують, що залежність - позаду, тому не продовжують лікування. У результаті рецидиви трапляються в 99%.

Приватна наркологічна клініка застосовує комплексний підхід до лікування. Тож після стабілізації стану проводиться ретельна діагностика. Дослідження дають змогу отримати необхідну інформацію для складання індивідуального плану лікування та відновлення. Фахівці враховують буквально все: вік, стать, тип наркотиків, які викликали звикання, наявність супутніх захворювань і ступінь зруйнованості організму.

Головною перевагою є те, що приватна наркологія у Василькові застосовує індивідуальний підхід до кожного хворого. Тільки так можливо домогтися помітних поліпшень стану. З хворим працює ціла команда фахівців: фізичні реабілітологи, наркологи, психологи, психотерапевти і фахівці, що працюють у вузьких напрямках.

Наркологічний реабілітаційний центр у Василькові надає допомогу з подоланням як фізичної, так і психологічної залежності. Адже хворі відвідують групові та індивідуальні заняття з психологами та психотерапевтами. Завдяки цьому вдається виробити стійку мотивацію жити тверезо і назавжди відмовитися від вживання наркотичних препаратів.

Пройшовши повний курс лікування та реабілітації, вдається назавжди залишити залежність у минулому.

Лікування алкоголізму у Василькові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму у Василькові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму у Василькові - від 5000 | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму у Василькові - від 5000 | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому у Василькові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому у Василькові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії у Василькові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії у Василькові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Василькові - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних у Василькові - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома у Василькові - від 3500 | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома у Василькові - від 3500 | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка