м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Бучі та Київській області «Пальміра»

Найкраща приватна наркологічна клініка в Бучі та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркологічна залежність дуже поширена в сучасному світі. І позбутися її самостійно досить складно. Наркологічна клініка в Бучі Пальміра позбавляє від різних типів наркотичної залежності за допомогою інноваційних методик, психологічної підтримки та сучасних препаратів.

Проблеми, що вирішуються в наркологічному центрі

Найпоширенішими видами наркозалежності, з якими стикаються лікарі в наркологічних центрах, є кокаїнова, спайсова, сольова, героїнова, кодеїнова, метадонова, від марихуани. Не залежно, який наркотик вживає людина, всі вони однаково негативно позначаються на здоров’ї, руйнуючи всі органи і ведучи до швидкої смерті. Потрібно розуміти, що чим раніше ви звернетеся за допомогою для своєї близької людини в клініку наркологічну, тим більше шансів у неї на порятунок і повернення до “чистого” життя без наркотиків.

Анонімний наркологічний центр у Бучі дозволяє проходити наркозалежним лікування і реабілітацію, не розкриваючи свого імені. Ця послуга популярна в платних наркологічних клініках, оскільки багато хто, особливо відомі люди, проходячи там лікування, не хочуть розголосу їхньої проблеми.

Коли слід звертатися в приватну наркологічну клініку

Наркоманія є хворобою, з якою потрібно боротися, щойно ви помітили нездорову пристрасть до наркотиків у вашої близької людини. Є безліч симптомів, які говорять про те, що людина вживає наркотики.

Найбільше наркозалежного або людину, яка перебуває під кайфом, видають її очі. Наркомани дуже швидко втрачають здатність чітко фокусувати свій погляд, він у них відчужений, блукаючий. Навіть якщо наркозалежна людина дивиться на вас, то здається, що вона дивиться крізь вас. Зіниці зазвичай розширені або звужені, залежно від прийнятої наркотичної речовини. Також у наркоманів зіниці перестають реагувати на світло, вони поводяться постійно.

Розширені зіниці у наркоманів, які вживають такі наркотики:

  • амфетамін;
  • екстазі;
  • ЛСД;
  • кокаїн;
  • бутират;
  • первітин.

Розширення зіниць може проявлятися протягом усього дня і навіть кількох діб.

Звужені зіниці свідчать про вживання таких видів наркотиків:

  • героїну;
  • морфію;
  • кодеїну;
  • макових похідних.

Червоні, потьмянілі очі, особливо в комплексі з іншими симптомами, також свідчать про прийом людиною наркотиків і що їй потрібна допомога в наркологічному реабілітаційному центрі в Бучі.

При підозрах у наркозалежності слід також звернути увагу на поведінку. Симптоми і характер наркомана залежить від прийнятих речовин, однак, існує кілька ознак, які притаманні всім типам наркозалежних людей. Серед них можна виділити нестійкий настрій, який може змінюватися від радісного до апатичного, дикий сміх можуть змінювати сльози, а також спостерігається безконтрольність і дратівливість.

Наркоманів, які вживають галюциногени, тобто це ті речовини, які змінюють свідомість і наділяють людину психоделічною активністю, виокремлює появу ейфорії та різних галюцинацій. Також людина під кайфом може чути голоси і втратити зв’язок із реальністю. Їхня дія триває від 2 годин і довше. До таких речовин належать мескалін, канабіноїди, ЛСД.

У результаті прийому препаратів великий ризик розвитку психозів, шизофренії, руйнування клітин головного мозку, негативного впливу на печінку і нирки.

Наркологічна клініка в Бучі “Пальміра”

Якщо у вашої близької людини, крім змін у поведінці, спостерігається часта аритмія, тремор рук, сильна спрага, незрозуміла активність, розширені зіниці, червоні очі, напади голоду, агресія, високий тиск, перед вами галюциногенний наркоман. Відразу ж звертайтеся по допомогу в клініку наркології в Бучі.

Наступним поширеним типом є опіоїдні наркомани. Наркотики цієї групи можуть бути як натуральні, так і синтетичні. Основною діючою речовиною в них є морфін, дія триває протягом від 3 до 6 годин. Діють заспокійливо й заспокійливо, але дуже швидко руйнують нервову систему й організм загалом. Звикання відбувається після першої дози і з кожним новим прийомом потрібне її збільшення. Наркотиками цієї групи є морфін, героїн, метадон, опіум, дезоморфін.

Ознаками прийому цих речовин є сильна загальмованість у рухах і мовленні, знижений тиск, брадикардія, звужені зіниці, блідість шкіри.

Наркозалежні від психостимуляторів, якими є кокаїн, кодеїн, ефедрин, амфетамін, відрізняються високою збудливістю, відсутністю апетиту, частим пульсом, розширеними зіницями, високим тиском, порушенням сну, балакучістю.

На прийом депресантів і антидепресантів вкажуть такі проблеми - порушення сну, тривожність, порушення координації рухів, незв’язне мовлення. При регулярному прийомі викликають звикання, а при подальшій відмові виникнення абстинентний синдром.

Подаруйте своїй близькій людині другий шанс на нормальне життя і звертайтеся за допомогою в анонімну наркологічну клініку в Бучі.

Лікування алкоголізму в Бучі – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Бучі – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Бучі - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Бучі - від 5000 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Бучі - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Бучі - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Бучі - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Бучі - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Бучі - від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Бучі - від 10000 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Бучі - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Бучі - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка