м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Ірпені

Найкраща приватна наркологічна клініка в Ірпені та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Залежність від наркотиків - серйозна хвороба, яка потребує професійного лікування. Тому не рекомендуємо втрачати час на лікування в домашніх умовах, ви лише втратите час і ризикуєте погіршити ситуацію. Тому найкращим рішенням стане наркологічна клініка в Ірпені.

Переваги приватної наркологічної клініки Пальміра

Якщо ви хочете назавжди позбутися залежності, рекомендуємо звернутися в приватний наркологічний центр. Державні програми, як показує практика, виявляються малоефективними. При цьому хворим не уникнути постановки на облік, що заважає соціалізації та працевлаштуванню надалі.

Наркологічна клініка в Ірпені та Київській області “Пальміра “

**Краща наркологічна клініка в Ірпені та Київській області “Пальміра” є сучасним медичним закладом з гідною репутацією. установа з гідною репутацією, яка здійснює професійні послуги з хорошого і якісного лікування залежностей залежностей, а також надає всю необхідну допомогу щодо усунення негативних наслідків їх розвитку. комплексного лікування недуги наші кваліфіковані лікарі-наркологи складають персональну реабілітаційну програму для повноцінного одужання залежного.

У нашій спеціалізованій приватній наркологічній клініці в Ірпені працює штат досвідчених і висококваліфікованих фахівців у галузі наркології, психології, психотерапії, реабілітології. Всі вони мають необхідний спектр і знань, а також мають відповідні професійні навички роботи з пацієнтами, які страждають на наркоманію, алкоголізм або іншими формами згубних пристрастей.

Персонал нашої наркологічної клініки працює із залежними пацієнтами на підставі наявності відповідних сертифікатів і дозволів, а також відповідно до вимог техніки безпеки.У нас протягом довгих років зберігається гідна репутація і є велика кількість позитивних відгуків від пацієнтів. Ознайомитися з ними можна на сайті недорогої наркологічної клініки “Пальміра”.

Тому якщо вам або близьким вам людям необхідна надійна клініка наркологічна, рекомендуємо звернутися в Пальміру. Тут працюють найкращі фахівці міста. Так що хворий перебуває під цілодобовим наглядом і може отримати необхідну допомогу на першу ж вимогу.

Також анонімний наркологічний центр в Ірпені гарантує стовідсоткову конфіденційність даних пацієнтів та їхніх родичів. Тож після виписки зі стаціонару про вашу проблему ніхто не знатиме. Завдяки цьому людина, що пройшла лікування, може без проблем влаштуватися на роботу або налагодити стосунки з оточуючими.

Приватна наркологічна клініка також має широкий штат обслуговуючого персоналу, головним завданням яких є забезпечення комфортних умов проживання для всіх без винятку хворих.

Також наркологічна клініка, ціни послуг якої є більш ніж доступними, гарантує всім клієнтам комфортні умови проживання. Адже під час стаціонарного лікування всі клієнти проживають у спеціально обладнаних кімнатах, де є все необхідне. Співробітники клініки дбають про підтримання ідеальної чистоти, що також позитивно впливає на самопочуття клієнтів. Усі фахівці намагаються створити для клієнтів максимально комфортні та наближені до домашніх умови.

Наша приватна наркологія в Ірпені має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання, яке необхідне не тільки для лікування, а й для проведення ретельної діагностики. Державні установи позбавлені такої можливості, тому можуть виникнути проблеми навіть із постановкою діагнозу.

Наркологічний реабілітаційний центр в Ірпені застосовує тільки прогресивні методики лікування, ефективність яких вже була доведена. Тому саме тут вам допоможуть назавжди позбутися залежності.

Особливості лікування наркоманії

Відмінною характеристикою є те, що клініка наркології в Ірпені застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому першим етапом є консультація з фахівцем. Уже після цього нарколог може зробити перші висновки.

Далі приватний наркологічний центр проводить детоксикацію організму. Для цього застосовуються тільки сертифіковані препарати, в ефективності яких сумніватися не доводиться. Детоксикація необхідна для того, щоб усунути фізичну залежність від наркотиків, допомогти хворому подолати абстинентний синдром і зробити перший крок до одужання.

Детоксикацію проводять під наглядом фахівців. За необхідності можуть бути використані болезаспокійливі та заспокійливі препарати, щоб процедура пройшла більш комфортно для хворого.

Далі платна наркологічна клініка проводить ретельні аналізи та апаратну діагностику. Це дає змогу точно поставити діагноз, визначити, наскільки зруйнований організм, які внутрішні органи і системи постраждали внаслідок залежності та чи присутні супутні захворювання.

Відштовхуючись від отриманих даних, анонімна наркологічна клініка в Ірпені розробляє унікальний план лікування для кожного хворого. При цьому враховується вік, стать, тип наркотичних препаратів, які викликали звикання, і низка інших параметрів.

Також приватний наркологічний диспансер допомагає хворим після проходження лікування повернутися в соціум. Реабілітація дозволяє зробити цей процес безболісним і зафіксувати результати. Також робота проводиться і з близькими, рідними, від участі яких залежить ризик рецидиву в майбутньому.

Тільки комплексний підхід дає змогу назавжди позбутися залежності. Тому якщо ви або близькі вам люди зіткнулися з цією проблемою, вам необхідна клініка лікування наркоманії в Ірпені. Після виписки рекомендуємо регулярно відвідувати консультації з профільними фахівцями, щоб підтримувати результати лікування.

Рекомендуємо пройти професійне лікування від наркозалежності в Ірпені якомога швидше. Адже від цього багато в чому залежить ефективність лікування. Тому звертайтеся до фахівців відразу ж після виявлення перших ознак залежності.

Пройшовши повний курс лікування, ви зможете назавжди забути про те, що ця проблема взагалі існувала.

Лікування алкоголізму в Ірпені – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Ірпені – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Ірпені - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Ірпені - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра
Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка