м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Виведення із запою вдома в Обухові

Термінове виведення із запою вдома в Обухові та Київській області. Цілодобове купірування і переривання запою.
067 111 29 05
doctor

!на дому

Виведення із запою з виїздом додому пропонує приватна наркологічна клініка “Пальміра” в Обухові. Алкоголізм одна з найважчих звичок, впоратися з якою досить важко, часто не обійтися без кваліфікованих фахівців. Одним із проявів початку прогресуючої залежності від алкогольних напоїв є запій, якщо такий стан триває кілька днів самостійно з нього вийти практично неможливо. Постійні та затяжні запої призводять до розвитку хронічних патологій, алкоголь діє не тільки на фізичне здоров’я, а й на психіку, від нескінченного пияцтва починається моральна деградація особистості. Якщо вам знадобиться такого виду послуга, звертайтеся до наших фахівців, якщо немає протипоказань, процедуру з виведення фахівці із запійного стану проводять вдома, для цього потрібно викликати бригаду наркологів, які прибудуть без запізнень у призначений час, швидко нормалізують стан хворого. Всі співробітники клініки “Пальміра” досвідчені і кваліфіковані фахівці, якісно і оперативно виконують свою роботу. Все виявляється повністю анонімно, ніхто не дізнається, що клієнт звертався до нас, він не ставиться після цього на облік до нарколога.

Виведення із запою в домашніх умовах, коли необхідний

Не потрібно намагатися самостійно допомогти своєму родичу або знайомому, таким чином, ви більше нашкодите не тільки здоров’ю, а й психіці та ускладните роботу наркологам. Оптимальним рішенням буде звернення до приватного анонімного центру “Пальміра” в Обухові**.

Допомога може надаватися на дому в таких випадках:

 • добровільне прийняття такого рішення;
 • немає протипоказань по здоров’ю, особливо важких патологій серця і судин, печінки;
 • алкоголік спокійний, немає агресивності в поведінці;
 • п’є не більше 5 днів, інакше потрібен стаціонар;
 • вік до 60 років.

**У всіх інших ситуаціях потрібна госпіталізація в стаціонар із цілодобовим контролем стану здоров’я хворого.

Порядок дій при виведенні із запою вдома в Обухові

**Після виклику бригади фахівці прибувають додому до пацієнта. Збирається анамнез, з’ясовується тривалість запійного стану, стаж вживання алкоголю, ступінь захворювання, з’ясовується наявність хронічних патологій, алергічних реакцій на лікарські препарати. Бесіда за можливістю проводиться не тільки з самим пацієнтом, а й його близькими людьми. людьми. Це необхідно для того, щоб детально визначити повну картину, особливості поведінки, ступінь алкоголізму, причини появи цієї згубної пристрасті.

Після нарколог оглядає громадянина і приступає до медикаментозної терапії. Все введення необхідних препаратів проходить внутрішньовенно через крапельницю, завдяки такому способу ефект настає швидше. Така допомога допомагає ефективно, протягом короткого часу ліквідувати всі наслідки тривалого вживання спиртних напоїв, нормалізувати роботу організму.

Порядок дій при виведенні із запою на дому в Обухові

**переривання запою пацієнтПісля виклику бригади фахівці прибувають додому до пацієнта. Збирається анамнез, з’ясовується тривалість запійного стану, стаж вживання алкоголю, ступінь захворювання, з’ясовується наявність хронічних патологій, алергічних реакцій на лікарські препарати. Бесіда, за можливості, проводиться не тільки з самим пацієнтом, а й його близькими людьми. Це необхідно для того, щоб того, щоб детально визначити повну картину, особливості поведінки, ступінь алкоголізму, причини появи цієї згубної пристрасті. згубної пристрасті.

Після нарколог оглядає громадянина і приступає до медикаментозної терапії. Все введення необхідних препаратів проходить внутрішньовенно через крапельницю, завдяки такому способу ефект настає швидше. Така допомога допомагає ефективно, протягом короткого часу ліквідувати всі наслідки тривалого вживання спиртних напоїв, нормалізувати роботу організму.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка