м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Українці та Київській області "Пальміра"

Найкраща приватна наркологічна клініка в Українці та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркологічна клініка в Українці допоможе вам подолати залежність від алкоголю, ліків, опіоїдів або кокаїну на довгі роки. Наша команда складається з дуже досвідчених лікарів, психологів і терапевтів, які фокусуються на інтенсивній, індивідуальній та цілісній концепції лікування. Поєднання фізичної детоксикації та широкого спектра терапій прокладає вам шлях до вільного життя без згубної звички. Об’єднуючи свій багаторічний досвід, ми пропонуємо пройти якісне лікування від наркозалежності в Українці.

Приватний наркологічний центр: сучасна терапія залежності

Наркоманія - це величезний тягар, який приносить багато страждань. З цієї причини наркологічний реабілітаційний центр Українка робить усе можливе, щоб ваше перебування було максимально приємним. Завдяки нашому м’якому процесу детоксикації та комфортному перебуванню, ви можете зосередитися на подоланні своєї проблеми. З вами поводитимуться і дбатимуть фахівці, які ставляться до вас як до рівних, зберігаючи конфіденційність. Наша клініка лікування наркоманії в Українці надає великого значення вашому благополуччю. Цієї вимоги дотримуються всі співробітники - ми ставимося один до одного з повагою, розглядаємо кожного пацієнта, як особистість з його потребами.

Є багато причин, щоб ви зупинили свій вибір і звернулися в анонімний наркологічний центр Українка. Сучасна приватна наркологічна клініка відрізняється від інших установ, які займаються подібним видом лікування. Те, як ми це робимо, відкриває великі перспективи на успіх. Детальніше ви можете дізнатися в особистій бесіді з нами.

  • ми практикуємо особливо м’який догляд;
  • працюємо за спеціальною моделлю терапії;
  • клініка наркології Українка пропонує кваліфіковану підтримку і догляд;
  • високий відсоток успіху;
  • анонімна наркологічна клініка Українка - запевняємо в абсолютній конфіденційності.

Люди, залежні від шкідливих речовин, звернувшись до нашого приватного наркологічного диспансеру, перебувають у дуже надійних і хороших руках. Надзвичайно досвідчені та вузькоспеціалізовані лікарі, віддана своїй справі команда медсестер та експерти перебувають у вашому розпорядженні, щоб забезпечити незмінно високу якість та оптимальне лікування. Ідіть із нами шляхом до нового життя гарного самопочуття.

Залежність - це модель поведінки. Єдиний спосіб змінити поведінку - замінити її іншою. Це означає нейронні зміни в мозку. Мозок має спочатку закріпити нові патерни. А ці зміни потребують часу та практики. Мозок потрібно тренувати, як м’яз, що тренується піднімати тяжкості. Ви маєте навчити його справлятися з незвичними вимогами непитущого. Під час вашого перебування у вас - ми є вашими тренерами. Ми підтримуємо вас у зміні поведінки таким чином, щоб були створені умови для нейронних змін.

Поодинока наркологія Українка: поетапне відновлення

Якщо залежність стає проблемою, клініка наркологічна - це ваш шанс одужати. Наша платна наркологічна клініка використовує стаціонарну комплексну терапію, за допомогою якої ви можете позбутися алкогольної, кокаїнової, наркотичної, опіоїдної або канабісної звички і максимально захиститися від рецидиву в майбутньому. Тривалість перебування та реабілітації у кожного окремо визначається. Усе залежить від речовин, що викликають звикання. У будь-якому разі процес такий, що за детоксикацією слідує терапія, спрямована на ваше постійне утримання.

Основними елементами відновлення є справжня детоксикація, де ми можемо значною мірою полегшити симптоми відміни, а також діагностика та лікування психологічних і соматичних супутніх і вторинних захворювань. Курс терапії у всіх випадках однаковий. Однак залежно від препарату, що викликає звичку, і відповідного перебігу залежно від перебігу або супутніх захворювань у пацієнта вона індивідуальна, особливо щодо тривалості. Наркологічна клініка ціни вже вказані на нашому веб-сайті для вашої зручності. У будь-якому разі, якщо у вас є додаткові запитання - ми з радістю на них відповімо.

Якщо лікування наркоманії необхідне, воно проводиться відповідно до сучасного рівня знань і за умови уникнення небажаних побічних ефектів. Наші пацієнти ретельно проінформовані про спосіб дії кожного препарату. В результаті вони можуть набагато краще використовувати можливості терапії і більш активно підходити до одужання. Наш спектр терапії широкий і слідує цілісному підходу. Неважливо, чи то індивідуальні, групові сесії, чи додаткові курси - всі вони мають на меті разом із вами розібратися в суті ваших проблем, що викликають залежність.

Лікування алкоголізму в Українці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Українці – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Українці - від 5000 | Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Українці - від 5000 | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Українці - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Українці - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Українці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Українці - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних в Українці - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних в Українці - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома в Українці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Українці - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка