м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Анонімний виклик лікаря нарколога додому в Обухові

Анонімний нарколог клініки 'Пальмира' готовий надати послуги додому в Обухові та Київській області. Доступно, швидко, ефективно та цілодобово.
067 111 29 05
doctor

телефон лікаря нарколога!

Приватна наркологічна клініка “Пальміра” в Обухові надає послугу виїзду нарколога додому. На організм людини однаково руйнівно діє як алкогольна, так і наркотична залежність, такі захоплення призводять до важких наслідків для здоров’я у фізичному і психологічному плані. Особливо небезпечний перехід захворювання в хронічну стадію, тоді допомогти людині побороти її згубну пристрасть набагато важче. Проявами постійного вживання алкогольних напоїв або наркотичних препаратів можуть бути отруєння токсичними сполуками, найсильніший абстинентний синдром, передозування, похмілля, запої, що тривало протікають, з яких практично неможливо вийти самостійно. У всіх цих випадках без допомоги кваліфікованих фахівців просто не обійтися. Звернувшись до нашого центр, бригада приїде додому до клієнта, допоможе нормалізувати його самопочуття. Завдяки послузі виклику анонімного нарколога хворий швидко прийде в норму. Ми застосовуємо тільки сучасні та перевірені види допомоги, які довели свою ефективність протягом багатьох років, на підставі досвіду роботи з упевненістю можемо гарантувати позитивний результат за короткий час.

Для чого викликається нарколог додому

Ми максимально відповідально ставимося до виконання своїх обов’язків, цінуємо життя і здоров’я кожного хворого, беремося навіть за найзапущеніші та безнадійні випадки. Завдяки досвіду та високій кваліфікації ми отримуємо ефективні та надійні результати за короткий час. Звернення в клініку для виклику нарколога абсолютно анонімне, вся інформація про пацієнтів конфіденційна, наш приїзд збережеться в таємниці, клієнт не ставиться на облік до нарколога.

Скористатися цією послугою можна в таких ситуаціях:

лікар говорить телефоном

 • тривалий запій, коли людина п’є понад 3 дні, не може зупинитися самостійно, не контролює обсяг випитого спиртного;
 • важкий синдром похмілля, коли триває найсильніша інтоксикація організму продуктами розпаду алкоголю, починається абстинентний синдром із болем і порушенням загального стану організму;
 • наркотична ломка, під час різкого припинення вживання наркотиків, починається найсильніший біль, що впливає на психоемоційний стан;
 • швидка наркологічна допомога може бути викликана і для проведення процедури кодування від алкогольної залежності, коли людина не хоче з цією метою відвідувати стаціонар.

Багато алкоголіків і наркоманів, не йдуть ні на які вмовляння щодо відвідування клініки або хоча б на проходження обстеження, умовити їх практично нереально. Ситуація ускладнюється тим, що вся допомога має бути добровільною, хворий сам повинен погодитися на такі заходи, інакше результату не добитися.

Тому цілодобовий виїзд нарколога додому буде справжнім порятунком у таких ситуаціях. Центр також надає послугу інтервенції, яка використовується в крайніх випадках, коли клієнт не погоджується на допомогу, а його здоров’ю і життю загрожує небезпека. Наркологічний центр “Пальміра” забезпечений всім необхідним для надання ефективних невідкладних процедур за доступною вартістю і на анонімних умовах. Так само ви можете скористатися послугою кодування алкоголіків в Обухові.

Дії нарколога при наданні екстреної допомоги

Викликати нашого платного лікаря можна в будь-який час доби. Ми працюємо без перерви на обід і вихідних. Для цього потрібно зателефонувати і замовити невідкладний виклик, бригада гарантує приїзд протягом години.

Після прибуття бригади проводиться бесіда з хворим і його рідними, з’ясовується анамнез захворювання, скарги, термін залежності. Потім лікар проводить огляд пацієнта і за відсутності показань до госпіталізації в умови стаціонару надається необхідна допомога.

виклик колаж

Призначаються всі процедури і медичні препарати суворо в індивідуальному порядку, враховуючи особливості організму, стан пацієнта. Тільки такий підхід дає змогу домогтися позитивного ефекту, уникнути ускладнень для організму, зробити надану допомогу повністю безпечною. Усі використовувані лікарські препарати перевірені та сертифіковані, найефективніші та найсучасніші.

Переваги вибору платного нарколога нашої клініки в Обухові

анонімний виклик

 • повна анонімність;
 • доступна цінова категорія;
 • позитивний та ефективний результат протягом короткого часу;
 • мотивація на проходження подальшого лікування своєї залежності від наркотичних препаратів чи спиртних напоїв;
 • кваліфіковані фахівці.

Якщо ви потребуєте такого виду допомоги, звертайтеся до клініки “Пальміра”, наші платні фахівці проведуть невідкладні процедури оперативно і максимально ефективно. Анонімний виклик нарколога додому дозволить швидко нормалізувати стан організму, поліпшити самопочуття. Відразу ж після прибуття нарколог проведе виведення із запою в Обухові.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка