м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Лікування алкоголізму в Обухові

Центр лікування алкогольної залежності в Обухові та Київській області "Пальміра" надає анонімну допомогу алкоголікам.
067 111 29 05
doctor

**проблема алкогольної залежностіНаркологічна клініка “Пальміра” надає послуги з позбавлення від алкогольної залежності, ми розташовані в Обухові та багатьох містах Київської області. Наші досвідчені фахівці допоможуть подолати цю згубну пристрасть за допомогою ефективних комплексних програм лікування, що усувають причини алкоголізму та його наслідки, ми позбавимо вас не тільки від тяги на фізичному Для терапії застосовуються тільки найякісніші лікарські препарати, найкращі методики, визнані в усьому світі, а також найкращі методики, визнані в усьому світі. У клініці працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, які з максимальною відповідальністю виконують свої обов’язки. Ми беремося за найзапущеніші випадки алкоголізму і досягаємо позитивних результатів. На підставі досвіду роботи з упевненістю можемо гарантувати позитивний результат. Фахівці клініки лікування алкоголізму завжди дадуть відповідь на всі ваші запитання, безкоштовно проконсультують.

Вартість лікування алкоголіка в центрі “Пальміра”

Ціни на лікування цієї пристрасті цілком доступні, ми намагаємося зробити послугу прийнятною для всіх верств населення. С прайсом можна ознайомитися на офіційній сторінці, вартість залежить від застосовуваної методики терапії. Усі фінансові моменти обговорюються на консультації, ми завжди підлаштуємося під хворого, підберемо варіант, який підходить йому за фінансами. В установі діє гнучка система знижок. Клієнт завжди знає, за що саме він заплатив. Уся діяльність сертифікована. Нашим першочерговим завданням є позбавлення від цієї недуги якомога більшої кількості населення. Послуги клініки вважаються одними з найнижчих за вартістю в місті.

Як проходить лікування в нашому приватному центрі лікування алкоголізму

Отримавши комплексну допомогу в нашій клініці для хворих алкоголіків, пацієнт не тільки відновить здоров’я на фізичному рівні, а й нормалізує свій психоемоційний стан, знайде новий сенс життя. Після виходу зі стаціонару людина, як правило, повністю змінює спосіб свого мислення, що зводить ризик до рецидиву до мінімуму, оскільки вона просто втрачає інтерес до вживання спиртного. Робота з психотерапевтом допоможе побудувати заново свої життєві пріоритети, в яких місця алкоголізму не буде.

медик

Але слід знати, що швидкого лікування від пияцтва не буває, особливо якщо це алкоголік зі стажем. Це захворювання вважається важковиліковним, для боротьби з нею потрібно багато зусиль від пацієнта і фахівця. Ми гарантуємо кожному хворому позитивний результат, за умови, якщо він пройде всі етапи терапії, включно з реабілітаційною допомогу, що допомагає уникнути подальших рецидивів.

Не варто займатися самолікуванням, це тільки зашкодить людині, телефонуйте в центр “Пальміра”, де вам обов’язково допоможуть.

Комплексне і швидке лікування алкогольної залежності в Обухові

Наш наркологічний заклад сучасного типу представляє широкий спектр послуг лікування хворим на алкоголізм, ми допоможемо без шкоди для здоров’я позбутися цієї згубної пристрасті. Надаємо такі види послуг:

лікування у нарколога

** виведення зі стану запою- дана допомога може бути надана як у стаціонарі, так і в домашніх умовах, при виклику бригади фахівці прибудуть протягом години, все зроблять швидко і безболісно;

 • детоксикація- за допомогою сучасних лікарських препаратів очистимо організм від токсинів, що утворились внаслідок розпаду етилового спирту; * детоксикація- за допомогою сучасних лікарських препаратів результаті розпаду етилового спирту;
 • медикаментозна терапія алкогольної залежності- дана допомога підбирається строго індивідуально під кожного хворого, враховуючи стаж вживання, супутні патології, особливості організму;
 • кодування- процедура спрямована на встановлення певного блоку в мозку людини, коли алкоголь викликає огиду. Тяга до його вживання притупляється на фізичному і психологічному рівні, захід швидкий і безболісний, що не викликає дискомфорту;
 • психологічні способи впливу на організм алкоголіка- на даному етапі усуваються причини і наслідки залежності від вживання спиртних напоїв;
 • виклик наркологічної бригади додому- допоможе зняти абстинентний синдром, який виникає при припиненні надходження в організм продуктів, що містять етиловий спирт, окрім цього психологічний фахівець позбавить вас від сильного похмілля, швидко нормалізує загальний стан, мотивує на проходження подальшого лікування.

Якщо вам потрібна продуктивна, оперативна допомога з лікування алкогольної залежності, звертайтеся до нашої наркологічної клініки “Пальміра”. клініку “Пальміра” в місті Обухові, ви не засумніваєтеся в правильності свого рішення. З усіх питань, що цікавлять звертайтеся до наших консультантів, які дадуть відповідь на всі питання в будь-який час доби.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Частые вопросы:

Скільки коштуватиме вилікуватися від алкоголізму в Києві?

Вартість лікування і його тривалість залежатиме від стадії алкоголізму. Іноді людині потрібна тільки медикаментозна допомога, а бувають ситуації, коли стандартного лікування замало, і необхідно задіяти психотерапію. Це необхідно, щоб допомогти людині повернутися до колишнього життя і соціалізуватися.

Наші ціни

 • Виведення із запою вдома – Від 1000 грн. У вартість входить огляд, крапельниця, виїзд до будинку.
 • Виїзд нарколога додому – Від 1800 грн. У вартість входить: крапельниця, виїзд лікаря, укол снодійного, препарати від 3 до 5 днів, мотиваційна консультація.
 • Кодування – Від 2000 грн. У вартість входить: укол, консультація та спостереження лікаря.
 • Курс реабілітації – Від 10 000 грн. Трансфер пацієнта до клініки. Мотивація на проходження курсу “12 кроків”. Допомога лікарів та психологів, надання психологічної допомоги
 • Денний стаціонар – Від 2500 грн за добу. У вартість входить: курс психотерапії для залежних, якісні препарати, а також гарантії від можливих зривів.

У нашому центрі ви зможете отримати тільки кваліфіковану допомогу від психіатрів і наркологів. Фахівці до кожного клієнта підбирають індивідуальний підхід і враховують всі особливості організму. Головною метою лікарів є повернути людині здоров'я, а також забезпечити соціалізацію. Ми допомагаємо повернутися до нормального життя, навчитися справлятися з проблемами без вживання алкоголю.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Коли мова заходить про алкоголізм, то сказати про те, який метод 100% допоможе, досить важко. Адже в кожної людини своя історія, яка спонукала її на вживання алкоголю в неконтрольованих кількостях. Для того щоб зрозуміти, який метод буде ефективним, необхідно оглянути пацієнта і виявити, чи є в нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Насамперед пацієнту проводять детоксикацію, яка дає змогу вивести з організму всі токсини, що отруюють організм. Після цього з людиною починає працювати психотерапевт, головне завдання якого визначити справжню причину, чому саме пацієнт почав вживати алкоголь.

Після детоксикації пацієнт може вибрати метод лікування, який дасть змогу позбутися алкоголізму не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Одним із найпопулярніших методів у нашій клініці є кодування.

Під кодуванням мається на увазі так зване 'перепрограмування', яке спрямоване на створення стійкої неприязні до алкоголю. Кодування відбувається з використанням навіювання, гіпнозу. Існує кілька методів кодування:

 • класичний гіпноз;
 • бінарна блокада;
 • за Довженком;
 • медикаментозне.

У нашому наркологічному центрі використовують як медикаментозні, так і психологічні методики кодування. Також пацієнти можуть записатися на програму реабілітації, яка називається '12 кроків'. Такий комплексний підхід допомагає позбутися алкогольної залежності будь-якої складності, від здавалося б незначного áпивного алкоголізму' до затяжної алкогольної залежності. Комплексна терапія допомагає отримати ефективну допомогу, тому що людина не просто позбувається токсинів, а й розв'язує свої внутрішні проблеми, які привели її до такого стану.

Чи існують препарати, які можуть допомогти впоратися з алкоголізмом?

Тривалість лікування безпосередньо залежатиме від того, наскільки довго людина страждає від алкоголізму. У середньому курс лікування проходить від 1,5 місяця до 2,5. Досить часто після завершення курсу, людині необхідна підтримка. У такому разі пацієнт може спостерігатися у психотерапевта, який допоможе впоратися з труднощами без вживання алкоголю. Найголовніше, щоб людині не хотілося знову повернутися в колишній стан, психотерапевт допомагає запобігти появі рецидивів. Наявність психологічної допомоги дає змогу пацієнту повірити в себе і свої сили, що він здатний впоратися із залежністю і не повертатися в колишній стан.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму повністю, чи ні?

Варто відразу сказати про те, що вилікувати алкоголізм повністю неможливо. Однак, це не означає, що потрібно залишати людину в біді або ж опускати руки. Навпаки, чим раніше пацієнт почне лікування, тим кращим буде його стан. Фахівці зможуть провести детоксикацію і повернути людину до нормального соціального життя. Адже алкоголь не тільки руйнує внутрішні органи та чинить згубний вплив на їхнє функціонування, а й впливає на психічне здоров'я. Тому важливо надати комплексну терапію, яка передбачає і медичну, і психологічну допомогу.

Яке лікування від алкоголізму належить до найефективнішого?

Кожен метод лікування є ефективним, проте, щоб домогтися максимального результату, необхідно застосовувати комплексну терапію і реабілітацію.

Саме коли людина отримує: медичну, психологічну та соціальну допомогу, вона може максимально ефективно реабілітуватися і навчитися жити в суспільстві без залежності. Комплексний підхід передбачає:

 • Проведення повного обстеження. Виявляється наявність будь-яких захворювань, як фізичних, так і соматичних.
 • Відбувається повне очищення організму від токсинів.
 • Усуваються психічні причини, які призвели до алкоголізму.
 • Фахівці запобігають моральному розпаду особистості.
 • Пацієнту допомагають впоратися з тягою до алкоголю, яка може мати як фізичний, так і психологічний характер.
 • Психотерапевти допомагають пацієнту налагодити соціальні зв'язки і поліпшити стосунки з родичами.

Під час проходження лікування пацієнт вчиться комунікувати з іншими. Його вчать вирішувати конфлікти без вживання алкоголю, не 'запивати' стрес і сварки. Також проводиться терапія, яка допомагає запобігти всім можливим зривам. Навіть після виписки фахівці допомагають пацієнтам і підтримують їх. Контролюють, щоб вони могли справлятися з конфліктами та іншими викликами життя. Якщо людина буде дотримуватися рекомендацій лікаря, то вона зможе максимально захистити себе від спокус алкоголем, відстоюючи свою позицію.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка