м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка у Фастові "Пальміра"

Найкраща приватна наркологічна клініка у Фастові та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Наркоманія - велике зло людства, яке визнано хворобою. Процес лікування тривалий і складний, повинен обов’язково проходити в наркологічному центрі під наглядом досвідчених лікарів. На жаль, дуже часто про наркозалежність близької людини стає відомо через деякий час, коли з’являються явні симптоми вживання наркотиків або при появі сильно вираженого абстинентного синдрому.

Куди звертатися за допомогою в проведенні лікування від наркозалежності у Фастові

Наркологічна клініка у Фастові “Пальміра” вже довгий час надає послуги залежним від різних видів наркотиків. Тут працюють досвідчені лікарі, які складають індивідуальну програму лікування для кожного окремого пацієнта.

Якщо ви зіткнулися з проблемою наркозалежності у вашої близької людини, слід розуміти, що самостійно вилікуватися і “зав’язати з наркотиками” не вийде. При перших фактах вживання наркотиків або при найменшій підозрі, потрібно звертатися в наркологічний реабілітаційний центр у Фастові.

Приватна наркологічна клініка “Пальміра” проводить лікування наркоманів за інноваційними програмами. Після отримання необхідного лікування та реабілітації, до нормального життя повертаються 100% пацієнтів установи.

Як проходить лікування залежності від наркотиків

У приватному наркологічному центрі лікування проходить поетапно. Спочатку проводиться детоксикація організму та зняття абстинентного симптому. Потім призначається лікування, виходячи зі ступеня ураження внутрішніх органів. Для цього обов’язково наркоман здає аналізи і проходить загальне обстеження. Паралельно з прийомом препаратів, наркозалежному призначається психологічна допомога. Вона дуже важлива, оскільки наркоманія - це не тільки фізична залежність, а й психологічна.

Психіатр клініки наркології у Фастові проводить індивідуальні заняття з наркозалежним, а також призначає проходження групових занять. На індивідуальних заняттях розглядається життя наркомана до і після прийняття наркотиків, аналізуються причини і способи виходу зі сформованого становища.

У платній наркологічній клініці створено всі умови для успішного проходження лікування та реабілітації. На відміну від соціальних і державних наркологічних клінік, тут прекрасні умови проживання, нормальне збалансоване харчування, чуйний персонал, необмежені можливості зустрічі з родичами, постійний контроль медичного персоналу. персоналу.

Для родичів наркозалежних є також спеціальна психологічна програма, за якою близькі люди отримують потрібні поради та розробляють модель поведінки. Якої вони повинні дотримуватися після повернення наркозалежного з клініки лікування наркоманії у Фастові.

Анонімний наркологічний центр у Фастові “Пальміра” дозволяє отримувати лікування без розкриття особистості або під вигаданим ім’ям.

Зняття абстинентного синдрому в приватному наркологічному диспансері

Абстинентний синдром або ломка з’являються у залежних наркоманів під час паузи або відмови від наркотиків. Це дуже важкий стан, який проявляється по-різному залежно від виду вживаних наркотиків і за часом може тривати від кількох днів до місяця. Основними симптомами, які проявляються у наркоманів, можна назвати:

 • сильні м’язові та головні болі;

 • ломка по всьому тілу, що нагадує стан при грипі або підвищеній температурі;

 • нудота;

 • блювота;

 • кровотечі з носа та горла;

 • загострення хронічних захворювань;

 • проблеми із серцем, аритмія, тахікардія;

 • ризик виникнення ниркової недостатності;

 • слабкість;

 • запаморочення.

Процес перечікування і не реагування на проблему може дуже погано закінчитися для наркомана. У такі моменти заради дози наркоман може піти на злочин або вчинити суїцид. Якщо вам наркозалежний дорогий, обов’язково звертайтеся в приватний наркологічний диспансер для відновлення стану здоров’я і зняття ломки.

Симптоми вживання наркотиків

Вживання наркотиків і подальшу наркотичну залежність дуже важко приховувати. Основними ознаками, за яких слід звертатися до клініки наркологічної є:

 • постійно запалені червоні очі;

 • відсутній погляд;

 • різкі перепади настрою;

 • агресивна поведінка;

 • зникнення грошей і цінних речей із дому;

 • неохайний зовнішній вигляд;

 • зміна кола знайомих;

 • знаходження вдома пакетиків із дивною речовиною, таблеток невідомого походження, шприців, джгутів;

 • проблеми на роботі та навчанні.

Виявивши один або кілька симптомів, переконайте пройти обстеження в анонімній наркологічній клініці у Фастові. В наркологічній клініці ціни залежать від ступеня залежності та застосовуваних матеріалів і методик.

Лікування алкоголізму у Фастові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму у Фастові – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму у Фастові - від 5000 ГРН клініка Кодування від алкоголізму у Фастові - від 5000 ГРН клініка "Пальміра" Виклик нарколога додому у Фастові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому у Фастові - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії у Фастові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії у Фастові - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Фастові - від 10000 | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Фастові - від 10000 | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома у Фастові - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома у Фастові - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка