м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркологічна клініка в Кагарлику

Найкраща приватна наркологічна клініка в Кагарлику та Київській області надає свої послуги цілодобово, анонімно і недорого.
067 111 29 05
doctor

Чому варто звертатися до нас

Медична ліцензія та повна документація

Екстрена (24/7) цілодобова служба

Повна анонімність та конфіденційність

100% результат, гарантія від зриву

Переваги клініка пальміра

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

Хворий після проходження почуватиметься краще 100%

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

У штаті лише досвідчені лікарі з досвідом від 4-х років

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Екстрена допомога вдома або госпіталізація до клініки

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Безпечне та ефективне, обладнання та препарати

Як розпочати лікування?

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Зателефонуйте нам та уточніть свою проблему

Зателефонуйте та отримайте консультацію щодо послуг та цін нашої клініки.

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Виїзд нарколога чи відвідування стаціонару

Виберіть потрібний час для відвідування клініці. Або замовте послугу з виїздом додому.

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Огляд фахівця

Поставити крапельницю, склад якої лікар визначить за результатами діагностики.

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Подальший план лікування та обстеження

Призначить подальший план лікування та обстеження пацієнта: поставити попередній діагноз.

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Надати консультацію психіатра-нарколога

Реабілітація пацієнта – важливий процес одужання, який допомагає уникнути рецидиву.

Врачи нашей клиники

Качан Олександр Михайлович
Психіатр, Нарколог
Фещук Павло Петрович
Психіатр, Анестезіолог
Корошниченко Дмитро Миколайович
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Савенко Дмитро Вікторович
Психіатр, Нарколог, Психотерапевт
Наявко Святослав Ігорович
Психолог, Адитолог
Діхтяр Наталія Андріївна
Старша медична сестра

Що з цього вийде?

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Полегшення фізичного стану в 1 годину

Нормалізація центральної нервової системи

Нормалізація центральної нервової системи

Протверезіння та повернення до нормального життя

Протверезіння та повернення до нормального життя

Відновлення роботи серця та печінки

Відновлення роботи серця та печінки

Відгуки
Пальміра

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.
Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!
Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Якщо ви або близькі вам люди зіткнулися із залежністю, вам необхідна перевірена наркологічна клініка в Кагарлику. Далі ми поговоримо про особливості стаціонарного лікування та інші аспекти боротьби із залежністю від наркотиків.

Основні етапи лікування наркоманії

Тільки наркологічний центр може надати вам повний комплекс усіх необхідних послуг для подолання залежності. Тому при виявленні перших ознак залежності у себе або близької вам людини, рекомендуємо звернутися по допомогу.

Перший етап, який пропонує клініка наркологічна - консультація з наркологом і психіатром. Це дає змогу визначити ступінь залежності, настрій людини і виробити стійке бажання пройти повний комплекс лікування, щоб назавжди позбутися залежності.

Наступний етап, який здійснює анонімний наркологічний центр у Кагарлику - детоксикація організму. Ця процедура необхідна для того, щоб очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин і токсинів. Таким чином вдається подолати абстинентний синдром, так що людина отримує необхідні сили для подальшого лікування.

Приватна наркологічна клініка проводить детоксикацію за допомогою сертифікованих медикаментів, які поступово вводяться в організм. Процес повною мірою контролюють фахівці.

За необхідності хворий також отримує седативні та знеболювальні, що дає змогу усунути больовий синдром. Тривалість детоксикації залежить від індивідуальних характеристик людини, віку, типу наркотичних речовин, які викликали звикання, та реакції організму на лікування. За необхідності методика детоксикації може бути змінена, завдяки чому вдається домогтися найкращих результатів.

Але наркологічна клініка, ціни послуг якої є більш ніж доступними, не обмежується детоксикацією. Адже фінальна мета - назавжди позбавити хворого залежності та зафіксувати результати. Тому після стабілізації стану проводиться ретельна діагностика.

Приватна наркологія в Кагарлику призначає як аналізи, так і апаратну діагностику. Завдяки цьому вдається отримати максимально точну інформацію про стан хворого і ступінь зруйнованості організму.

Відштовхуючись від отриманих даних, наркологічний реабілітаційний центр у Кагарлику розробляє унікальну програму лікування, реабілітації та повернення хворого в соціум. При цьому хворим призначається не тільки медикаментозна підтримка. Величезну роль у процесі одужання відіграє терапія. Людина може відвідувати як групові, так і індивідуальні заняття.

Клініка наркології в Кагарлику допомагає і рідним залежного впоратися з цією проблемою. Адже від їхньої участі залежить багато в чому багато в чому одужання.

Приватний наркологічний центр за необхідності допоможе людині працевлаштуватися і налагодити відносини з найближчим оточенням. Стабілізація соціальних процесів дозволяє домогтися тривалого результату лікування. Так що ризик рецидиву є мінімальним.

Переваги приватного наркологічного центру Пальміра

Назавжди позбутися залежності вам допоможе лише платна наркологічна клініка, лікування в якій має низку переваг. Головний плюс - можливість отримати всі необхідні послуги повністю анонімно. Адже ваші дані не покинуть межі клініки. Тому надалі ви без проблем зможете влаштуватися на бажану роботу. Жодних проблем не виникне і у вашого найближчого оточення.

Анонімна наркологічна клініка в Кагарлику працює з усіма хворими, незалежно від ступеня тяжкості залежності. Адже ми підбираємо індивідуальний підхід до кожного, завдяки чому і вдається домогтися таких позитивних результатів.

Адже приватний наркологічний диспансер має в своєму розпорядженні все необхідне для проведення лікування і реабілітації обладнання. Сучасне обладнання також використовується для проведення аналізів і діагностики, що необхідно для постановки діагнозу і складання індивідуальної програми лікування.

Також у клініці працюють найкращі фахівці в місті, які готові надати хворому допомогу на перше прохання. Є і штат обслуговуючого персоналу, який піклується про те, щоб хворим було максимально комфортно.

Клініка лікування наркоманії в Кагарлику надає всім клієнтам тільки найкомфортніші умови. Хворі проживають в обладнаних номерах. Обслуговуючий підтримує в приміщенні ідеальну чистоту, що також позитивно позначається на самопочутті клієнтів.

Як бачите, пройшовши комплексне лікування від наркозалежності в Кагарлику в спеціалізованій клініці, ви зможете назавжди позбутися залежності та повернутися до повноцінного життя.

Лікування алкоголізму в Кагарлику – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Лікування алкоголізму в Кагарлику – від 2500 грн.| Клініка Пальміра Кодування від алкоголізму в Кагарлику - від 5000 ГРН | Кодування від алкоголізму в Кагарлику - від 5000 ГРН | "Пальміра" Виклик нарколога додому в Кагарлику - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Виклик нарколога додому в Кагарлику - від 1800 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Кагарлику - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Лікування наркоманії в Кагарлику - від 2500 ГРН | Клініка Пальміра Реабілітація наркозалежних у Кагарлику - від 10000 ГРН | Реабілітація наркозалежних у Кагарлику - від 10000 ГРН | "Пальміра" Виведення із запою вдома в Кагарлику - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра Виведення із запою вдома в Кагарлику - від 3500 ГРН | Клініка Пальміра

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка